Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw Telemagazyn teraz S.Express TV...

Teraz jego okładka wygląda tak :

122766.jpg

A oto co się zmieniło :

Odmieniony dodatek ”Super Express TV”

”Super Express TV”, dodatek telewizyjny ”Super Expressu” (Media Express), dziś ukazał się w nowej formule.

Ma zmienioną okładkę, inny układ graficzny, nowe działy (sekcja prezentująca najpopularniejsze seriale i dwie strony z krzyżówkami), powiększoną część magazynową (m.in. o wywiady i materiały o gwiazdach). Nowością są opisy filmów i seriali przy programie telewizyjnym na każdy dzień tygodnia. Objętość nie zmieniła się (72 strony).

Wydanie ”SE” ze zmienionym dodatkiem telewizyjnym promowane jest m.in. w TVP 1, TVP 2 i Polsacie. Za zakup mediów odpowiada MindShare Polska, za kreację Pentagon Media Team, a za produkcję spotu Studio Zet.

Średnia sprzedaż ogółem ”Super Expressu” w pierwszej połowie br. wyniosła 195 780 egz. (ZKDP).

 

Co o o tym sądzicie ?? Kto wie jak ta gazeta wygląda w środku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy tygodnikiem jest: TO&OWO oraz TeleTydzień.

Niestety nie wszystkie programy które mogę odbierać z kablowej sieci (SD) oraz cyfrowego pakiety MULTIMEDIA można znaleść w tych tygodnikach.

Program dla kanału National Geographic Channel HD znalazłem na stronie:

http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/tv/2007.10.29&NGH

Jeśli ktoś zna ztronę na której można znaleść program dla kanału National Geographic Wild (lub prasę) to będę wdzięczny za jej podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopisma z programem telewizyjnym będą chyba w lekkim szoku, bo gdzie pomieścić programy poszczególnych kanałów. Szczególnie teraz kiedy N-ka dołaczyła 9 nowych a Cyfra+ i Cyfrowy Polsat nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Zresztą i tak w niektórych tygodnikach brakuje programu kilku kanałów. Jakie czasopisma polecacie oprócz TO&OWO w których można znaleźć jak najwięcej programów stacji telewizyjnych?

 

Pytam, bo można program znaleźć w Internecie, ale czasem aż miło wziąć gazetę do ręki.

:D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstalować sobie http://tvwatcher.org/ :D Jest chyba wszystko.

 

Z tą rosnącą ilością kanałów widzę tylko jedno rozwiązanie. Platformy będą wydawały swoje gazetki z programem. Albo gazety z programami będą robiły kilka wersji.

 

A może ktoś wie jak to jest rozwiązane w innych krajach. Przecież tam jest jeszcze więcej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że To&Owo powinno zrezygnować z kilku kanałów zagranicznych. Powinni się koncentrować głównie na polskich kanałach, a nie typu np. NDR :)

No powinni tak zrobić :wink:, ale znając życie to nie zrobią, tylko zwiększą liczbę stron, dodadzą nowe kanały i podwyższą cenę :roll::?

 

GTV mam zainstalowanego TV Watchera i muszę to przyznać interesujący jest to projekt, ale tylko dla posiadaczy internetu :wink:

 

Ciekawym rozwiązaniem byłoby, gdyby to platformy same zaczeły wydawać takie gazety z programami ze swojej oferty :idea::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Z tą rosnącą ilością kanałów widzę tylko jedno rozwiązanie. Platformy będą wydawały swoje gazetki z programem.

z tego co pamietam Wizja TV wydawała taką gazetkę, dobrze mi się zdaje :?: nie pamietam tego za bardzo, bo bylem maly, ale pamiętam jak zaznaczałem dane pozycje programowe do obejrzenia i nikt nie mógł mi wtedy na TV wejść :lol:

 

to jak wydawała taką gazetkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje. Sam miałem przed rękami numerów tego pisemka bo moja dalsza rodzina była abonamentem PTK/UPC.

Co do niemieckich kanałów TO&OWO je pokazuje dlatego bo tam jest placówka gdzie można zaprenumerować gazetę.

Ja popieram kwestię piotratomkiewicza co do tej gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właściwie po co nam program tv stacji, które są u nas nie osiąglane, tzn np. kodowane albo coś w tym stylu. Jeśli ktoś chce program zachodnich stacji to niech wejdzie to neta i już, są kawiarenki jakby ktoś nie miał i są sąsiedzi, którzy na pewno użyczą na tą chwilę kompa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w piatek 9 listopada do redakcji To i Owo i redaktor naczelny powiedział mi ze zamieraja jeszcze w tym roku dodać programy polskich nowych stacji np Movies 24 czy NBC ale bez zwiększania objętości. Maja je dać w miejsce zachodnich.

I to jest dobre posunięcie. Już dawno temu zastanawiałem się, że może lepiej byłoby tę stronę z zachodnimi kanałami (RTL, SAT1, czy Kabel1) zastąpić kanałami w polskiej wersji językowej, bo ciągle jest kilka kanałów, których programów nie ma w "To&Owo", albo są okrojone (na przykład od 12:00, czy do 22:00), a można by dać je w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...