Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Kupuje To&Owo od początku i denerwuje mnie, że ostatnio nie dają pełnych ramówek niektórych kanałów.

Przykładem tutaj są stacje muzyczne Viva i MTV

A po co pelna ramowka MTV czy Vivy jak tam nic ciekawego nie ma MTV zeszla na psy . Toi owo mogliby program movies24 nonstopkino i nonstopkino hd oraz paczki bbc dac a zrezygnowac z zagranicznych niemieckich stacji oraz raiuno czy Rosyjskiej stacji RT cos tam..

piotrln: z tym, że także ramówki innych kanałów nie są podawane w całości. Tak robi coraz więcej gazet, dodatki telewizyjne, np. taki do Super Expressu też tak zaczęły obcinać te ramówki. Dlatego najlepszy do sprawdzania aktualnego programu TV jest INTERNET.

Oprócz nowych kanałów przydałaby się też zmiana wizerunku bo obecnie To i owo ma grafikę zerżnietą z niemieckiego TV Movie.

Od dzisiejszego numeru 1/2008 w TO & OWO pojawiły się ramówki pięciu nowych kanałów: MOVIES 24, SCI-FI CHANNEL, UNIVERSAL CHANNEL, BBC ENTERTAINMENT, BBC KNOWLEDGE.

Uważam, że to bardzo dobra zmiana, czekam także na ramówki innych brakujących stacji TV.

Jednocześnie z TO & OWO znikła ramówka BBC PRIME w związku z zakończeniem emisji kanału na terenie Polski.

Oprócz nowych kanałów przydałaby się też zmiana wizerunku bo obecnie To i owo ma grafikę zerżnietą z niemieckiego TV Movie.

Mnie się podoba. Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać. A co do kanałów, to wyrzucić jeszcze kilka niemieckich i wszystko wejdzie! :wink:

Ale jakąś korektę grafiki mogli by zrobić ??

Które programy według was można z To i owo jeszcze wyrzucić ??

Kiedyś w Polscwe pojawiało się TV Movie, ale z powodu niskiej sprzedaży wycofano z rynku, a szkoda.

Fajnie gdyby To i owo miało 200 stron, program wszystkich polskich stacji tv, i niech kosztuje nawet 5zł :)

Ale jakąś korektę grafiki mogli by zrobić ??

Które programy według was można z To i owo jeszcze wyrzucić ??

Wyrzucić? Wszystkie zagraniczne. Bo i po co to? Zostawić tylko ewentualnie ARD, ZDF, RTL, CT1, CT2, RAI Uno i TV 5 Monde. Powinni się skupić na polskich kanałach, uzupełnić ich program a nie dwie cenne strony poświęcać na kanały zagraniczne.

No masz racje - niektóre kanały w obecnej ofercie To i owo są teraz przepołowione (np : Superstacja)

I tu się zgodzę. Po co jakies kanały zagraniczne, no oprócz tych popularnych, które były powyżej wymienione. Mogli by dać w TO&OWO porgram wszystkich polskich stacji telewizyjnych, ale i tak jest dobrze- w TO&OWO jest dużo stacji i te najważniejsze są.

A ja myślę, że To&Owo powinno pomyśleć nad projektem trzech tygodników. Każdy z nich byłby adresowany do abonentów danej platformy. Na przykład postałoby To&Owo CP i byłyby tam kanały wyłącznie z Cyfowego Polsatu. Myślę, ze byłby to dobry pomysł, nieprawdaż? 8)

Ja uważam, że w To&Owo na drugiej stronie tzn. tam gdzie jest program na TV4, PULS, Polonia powinni zmienić format na mniejszy na taki jak przy kanałach filmowych. Tak więc zmieściło by się dodatkowo 7 kanałów.

Powinni dodać program dla:

- O.TV

- nTalk

- Nonstopkino

- Nonstopkino HD

- Kids.Co

- DaVinci

- 2xBBC (tych co jeszcze nie ma)

- Sportklub+

No i narazie chyba tyle.

Ja myślę że gdyby TO&OWO zaczęło drukować programy wszystkich polskojęzycznych kanałów to też by nic się nie stało może nawet tych kablowych czy regionalnych. Mogło by się trochę pogrubieć no i cena nawet 5 zł. była by porządna.

DOSIEGO ROKU 2008 życzę nowych kanałów odkodowanych

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

W To i owo brakuje jeszcze ramówki Itv i 4 Fun TV i chyba jeszcze kilku kanałów :)

A po co ITV? Kanał nie jest rewelacyjny. 4fun.tv no to już większa widownia, ale nie rozumiem po co ITV?

Nie ma sensu dodawać do gazet kanałów, które mają tak rotacyjny system prezentowania programu - chodzi mi o powtarzanie się wybranych pasm kilka razy dziennie.

Niektóre gazety robią na skróty, czyli wpisują program i godziny emisji. Można zaoszczędzić cenne miejsce nawet o połowę.

No ale tak czy inaczej nie ma sensu publikować ramówek kanałów niepopularnych. 4fun.tv może i ma widzów, chociaż nigdy nie widziałem wyników oglądalności, jednak iTV podejrzewam, że posiada ilość widzów na poziomie błędu statystycznego.

Dokładnie tak jest. Nie popadajmy znów w obłęd bo za niedługo będziemy wypominać gazetą że nie mają ramówek Mango TV, Promocja tv itp :wink: