Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piotrln: z tym, że także ramówki innych kanałów nie są podawane w całości. Tak robi coraz więcej gazet, dodatki telewizyjne, np. taki do Super Expressu też tak zaczęły obcinać te ramówki. Dlatego najlepszy do sprawdzania aktualnego programu TV jest INTERNET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od dzisiejszego numeru 1/2008 w TO & OWO pojawiły się ramówki pięciu nowych kanałów: MOVIES 24, SCI-FI CHANNEL, UNIVERSAL CHANNEL, BBC ENTERTAINMENT, BBC KNOWLEDGE.

 

Uważam, że to bardzo dobra zmiana, czekam także na ramówki innych brakujących stacji TV.

 

Jednocześnie z TO & OWO znikła ramówka BBC PRIME w związku z zakończeniem emisji kanału na terenie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz nowych kanałów przydałaby się też zmiana wizerunku bo obecnie To i owo ma grafikę zerżnietą z niemieckiego TV Movie.

Mnie się podoba. Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać. A co do kanałów, to wyrzucić jeszcze kilka niemieckich i wszystko wejdzie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz nowych kanałów przydałaby się też zmiana wizerunku bo obecnie To i owo ma grafikę zerżnietą z niemieckiego TV Movie.

 

Kiedyś w Polscwe pojawiało się TV Movie, ale z powodu niskiej sprzedaży wycofano z rynku, a szkoda.

 

Fajnie gdyby To i owo miało 200 stron, program wszystkich polskich stacji tv, i niech kosztuje nawet 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakąś korektę grafiki mogli by zrobić ??

Które programy według was można z To i owo jeszcze wyrzucić ??

Wyrzucić? Wszystkie zagraniczne. Bo i po co to? Zostawić tylko ewentualnie ARD, ZDF, RTL, CT1, CT2, RAI Uno i TV 5 Monde. Powinni się skupić na polskich kanałach, uzupełnić ich program a nie dwie cenne strony poświęcać na kanały zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że To&Owo powinno pomyśleć nad projektem trzech tygodników. Każdy z nich byłby adresowany do abonentów danej platformy. Na przykład postałoby To&Owo CP i byłyby tam kanały wyłącznie z Cyfowego Polsatu. Myślę, ze byłby to dobry pomysł, nieprawdaż? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że w To&Owo na drugiej stronie tzn. tam gdzie jest program na TV4, PULS, Polonia powinni zmienić format na mniejszy na taki jak przy kanałach filmowych. Tak więc zmieściło by się dodatkowo 7 kanałów.

 

Powinni dodać program dla:

- O.TV

- nTalk

- Nonstopkino

- Nonstopkino HD

- Kids.Co

- DaVinci

- 2xBBC (tych co jeszcze nie ma)

- Sportklub+

 

No i narazie chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że gdyby TO&OWO zaczęło drukować programy wszystkich polskojęzycznych kanałów to też by nic się nie stało może nawet tych kablowych czy regionalnych. Mogło by się trochę pogrubieć no i cena nawet 5 zł. była by porządna.

 

 

 

 

DOSIEGO ROKU 2008 życzę nowych kanałów odkodowanych

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...