Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FilmBox w Polsce należy do SPI International Polska i Kino Polska S.A też, ale to nie znaczy, że Filmbox należy do Kino Polska S.A. Ta tylko odpowiada za dystrybucję i produkcje kanałów FilmBox w Europie Środkowo-Wschodniej. Ni chyba ze twierdzisz ze Kino Polska działa na Karaibach i w Afryce gdzie nadają FilmBoxy

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54417.jpg

Myślałem, że logo KINO TV będzie w tematyce obecnego  Kino Polska :(, ciekawe czy Kino Polska i KPM też trafią w czerwony"BOX"?

 

Źródło: https://satkurier.pl/news/161663/kino-tv-zamiast-filmbox-od-1209.html

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że spółka ma taką samą nazwę jak jeden z kanałów, to nie oznacza, że samo Kino Polska jest dostępne w tych miejscach.

A akurat jest kolego Kino Polska Muzyka International a w USA Kino Polska International. Ale Kino Polska S.A to polska spółka przejęta przez SPI International i będące częścią grupy SPI ale nie sa ze sobą powiązane widać to np, na Wikipedi gdzie na dole na pasku są wymieniona jako osoba cześć SPI International

 

"Spółka jest również producentem i dystrybutorem kanałów filmowych z rodziny FilmBox i kanałów tematycznych"

http://kinopolska.pl/relacjeinwestorskie/o_firmie,o_firmie

 

Zresztą są plany sprzedaży Kino Polska TV S.A

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna informacja, którą otrzymałem od FilmBox, w sprawie kanału FilmBox Extra po zmianach w paczce kanałów FilmBox, które nastąpią w dniu 12 września 2017 r.:

 
Od 12 września 2017 roku kanał FilmBox Extra HD będzie dostępny zarówno w jakości HD, jak i SD. Będzie to uzależnione od sposobu odbioru sygnału u poszczególnych operatorów kablowo-satelitarnych.
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie zapewne będzie tylko wersja SD tego kanału, a u wszystkich pozostałych operatorów, w tym nc+, będzie w HD... :roll:

No, ale myślę, że na razie nie ma co gdybać. Jak będzie w rzeczywistości, czas pokaże. Ja jednak nie spodziewam się wersji HD w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ raczej nie powinno ujmować sobie kanałów HD, więc według mnie powinno zostać po staremu z Filmbox Extra, a z Filmbox Premium po prostu zrobić tak jak kiedyś z Discovery Life. Wtedy i jedno i drugie będzie w HD i w nc+ i w CP. No chyba że nadawcy się nie opłaca nadawać dwóch kanałów na satelicie, skoro tak się szczypią z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak wersja HD jednak pozostanie na satelicie, to będzie w obu platformach, bo wątpię żeby nc+ specjalnie dla CP trzymało wersję SD. ;)

 

Niestety, dla porównania, w przypadku kanału HGTV było inaczej. :? I co gorsza, do dziś w Cyfrowym Polsacie jest tylko wersja SD kanału HGTV. Wszędzie indziej jest w HD. Więc obawiam się, że z tym Filmbox'em może być podobnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ raczej nie powinno ujmować sobie kanałów HD, więc według mnie powinno zostać po staremu z Filmbox Extra, a z Filmbox Premium po prostu zrobić tak jak kiedyś z Discovery Life. Wtedy i jedno i drugie będzie w HD i w nc+ i w CP. No chyba że nadawcy się nie opłaca nadawać dwóch kanałów na satelicie, skoro tak się szczypią z tym.

CP "jest dziwny" i trzyma wersje SD kanałów, dla abonentów niższych pakietów, trochę to chore bo u innych operatorów niektórych kanałów w wersji SD już nie zobaczymy, a u CP tak, dzięki temu mają więcej kanałów na liście do poch[beep]asię. :D

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...