Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł w zasadzie jest nie głupi gdyź chcą ujednolicić się z Kino Polską i Kino Polską Muzyką. Szkoda tylko że reszta stacji nie pójdzie pod rebranding.

Wręcz przeciwnie! Kino Polska powinien zmienić nazwę na FilmBox Polskie Kino, a Kino Polska Muzyka na FilmBox Music. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markę Kino Polska to Ty zostaw w spokoju.

 

głupie czy nie ale zmiana FilmBox Extra HD ➡ FilmBox Extra to działania na niekorzyść w kontekście mnie jako klienta - ja tam tłuc się będę z operatorem o prawo do wypowiedzenia.

To się tłucz. Poza rozdzielczością kompletnie NIC Ci się nie zmieni. Także rozwiązanie umowy graniczyłoby z cudem. Zwłaszcza, że nie zniknie żaden kanał z oferty. Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie czy nie ale zmiana  FilmBox Extra HD ➡ FilmBox Extra to działania na niekorzyść w kontekście mnie jako klienta - ja tam tłuc się będę z operatorem o prawo do wypowiedzenia. 

Jakby to było takie proste. Na pewno nie będzie można rozwiązać umowy :)

 

Swoją drogą, serio, ktokolwiek normalny bierze Filmboxy? Przecież na nich nic nie ma, a nawet jeśli jest to zostaje przemielone przez milion razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie owa rozdzelczość to jeden z nielicznych argumentów które utrzymują mnie przy płatnej telewizji cyfrowej i jest kluczowa podczas podejmowania decyzji konsumenckiej. To ewenement i pierwszy taki przypadek w którym kanał w HD zmienia się na SD.... Według interpretacji UOKIK z 2015 zmiana kanału z SD na HD nei dawała takich podstaw bo to ponoć w trosce o abonenta - zmiana na lepsze "kożyść". Emil sugeruje że jeśli jutro w mojej ofercie programowej CP dokona rebredingu i uzyskam dostęp do 170 kanałów SD zamiast ponad 100 HD to nic się nie stanie. Dość radykalne stanowisko. Ja tam wypowiadam umowę średnio 2 razy w roku i jakoś to wychodzi :P

Co do kwestii brania filmbox jak dają je w sumie extra do ofert filmowo - bajkowo- sportowej która mnie interesuje to niech sobie tam są, a nóż zmienią rozdzielczość i znów będzie można negocjować nowe darmowe miesiące :P 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Swoją drogą, serio, ktokolwiek normalny bierze Filmboxy? Przecież na nich nic nie ma, a nawet jeśli jest to zostaje przemielone przez milion razy

 

W CP czy ktoś z abonentów chce czy nie, to i tak dostanie FilmBoxy, ponieważ są one częścią pakietu Film HD, w którym masz inne stacje filmowe (np. CBS Europa HD, AMC HD, Sundance TV HD) i serialowe (np. FOX Comedy HD, AXN White, AXN Black). U innych operatorów kablowych i satelitarnych pakiet FilmBox stanowi osobno dodatkowo płatną opcję, np. 10-15 zł, którą można sobie dokupić prawie do każdego pakietu głównego.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Filmbox Action po północy. Reszta to [beep].

Jeśli mowa o filmach treści "xxx" to zdecydowanie wolę inne kanały i w HD. :P  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się więcej szczegółów dotyczących nowych nazw, aczkolwiek podany argument przemawiający za  rebrandingiem jest dla mnie po prostu śmieszny.

– Zdecydowaliśmy się na ten rebranding, żeby jeszcze bardziej podkreślić różnice między naszym flagowym kanałem filmowym z rodziny FilmBox, a kanałem z ofertą programową premium, którą teraz dodatkowo będziemy emitować w jakości HD.

 

 A więc FilmBox zostanie zmieniony w Kino TV, ponieważ jest zbyt słaby, aby mógł dłużej być kojarzony z marką kanałów premium, chociaż obecnie cały pakiet FimBox ciężko nazwać kanałami premium. Najzabawniejsze jest jednak to, że mimo planowanej zmiany nazwy nadal ma być nazywany flagowym kanałem filmowym z rodziny FilmBox. To już lepiej jego nazwę powinien przejąć np. FilmBox Extra, który automatycznie stałby się prawdziwym flagowym kanałem, a obecny FilmBox stałby się bardziej niezależny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się więcej szczegółów dotyczących nowych nazw, aczkolwiek podany argument przemawiający za  rebrandingiem jest dla mnie po prostu śmieszny.

 A więc FilmBox zostanie zmieniony w Kino TV, ponieważ jest zbyt słaby, aby mógł dłużej być kojarzony z marką kanałów premium, chociaż obecnie cały pakiet FimBox ciężko nazwać kanałami premium. Najzabawniejsze jest jednak to, że mimo planowanej zmiany nazwy nadal ma być nazywany flagowym kanałem filmowym z rodziny FilmBox. To już lepiej jego nazwę powinien przejąć np. FilmBox Extra, który automatycznie stałby się prawdziwym flagowym kanałem, a obecny FilmBox stałby się bardziej niezależny.

 

O co Tobie chodzi? Przecież u nas się mówi na te kanały, że są od Kino Polska, a nie Kino Polska od Filmbox. Zmiany nazw są niezłe, tylko nie wiem po co forsować na siłę ten FilmBox Extra. Prosi się, by wywalić to Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dla "przeciętnego śmiertelnika" to wszystko jedno kto ma jaki kanał i kto u kogo ma udziały. Chciałem tylko nawiązać do wypowiedzi:

 

O co Tobie chodzi? Przecież u nas się mówi na te kanały ze są od Kino Polska, a nie Kino Polska od Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Kino TV będzie nadawać z polskiej koncesji, czy tak jak dotychczas FilmBox? Trochę będzie "zabawnie", jak z dwóch "siostrzanych kanałów" (a właściwie trzech) dwa będą miały oznaczenia wiekowe (Kino Polska, KP Muzyka), a jeden nie (Kino TV). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co się mówi, a taki jest stan faktyczny i formalny. Kanały FilmBox należą w Polsce do Kino Polska TV S.A., a ta spółka natomiast do SPI International.

 

Zajrzyj na Wikipedię. Kino Polska TV S.A należy do SPI International Polska i FilmBox też. SPI przejęła Kino Polska, a nie Kino Polska FilmBox, czy SPI.

 

Stopklatka <- Kino Polska -> SPI International Polska <- Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze napisałem, to nie wiem o co Ci chodzi. Kino Polska i kanały FilmBox należą w Polsce do Kino Polska TV S.A., w którym SPI International ma 65,15% udziałów. W stopkach stron internetowych czy w zakładce kontakt dla FilmBox z Rumunii, Serbii czy Turcji również widnieje Kino Polska TV S.A..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...