Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy przejdą ze wszystkimi kanałami na HD...Jakieś info?Może dożyjemy takich czasów   :roll: 
Całe SPI to jedna wielka porażka,jak można w XXI wieku tkwić jeszcze w erze SD? Skoro ich nie stać,to niech zamkną tą ich działalność i tyle.
Reszte kanałów  z rodziny *box mogli by dolozyc na sat...

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, bo nie ma HaDe to od razu "wielka parodia". 2: Dalej nie rozumię tej waszej HaDe-manii. Ja wciąż mam TV CRT i jakoś EsDe wcale mi nie przeszkadza. :P

Chodzi o postęp technologiczny a nie kto jaki tv ma. HD to już taki standard jak 10lat temu było SD a oni jakoś się nie kwapia do tego. Szkoda gadać.... Serio niech lepiej sprzedają ta swoja działalność zamiast stać w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 kwietnia, na FilmBox Premium emisja serialu "Młody papież" z Jude Lawem, produkcji Sky Italia, Canal+ France, i HBO Europe.

Mam nadzieję, że to nie oznacza, że ten serial zniknie z HBO GO, bo jeszcze go nie napocząłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Filmbox jako jeden z pierwszych udostępnił kanał Funbox 4K już 2 lata temu. Można go oglądać w telewizjach kablowych Korbank i Petrus.

Po za tym filmy 4K z Filmboxa są dostępne jako serwis Vod.

Powinni się skupić na poszerzaniu dystrybucji Funbox 4K.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Filmbox jako jeden z pierwszych udostępnił kanał Funbox 4K już 2 lata temu. Można go oglądać w telewizjach kablowych Korbank i Petrus.

Po za tym filmy 4K z Filmboxa są dostępne jako serwis Vod.

Powinni się skupić na poszerzaniu dystrybucji Funbox 4K.

A wiesz co to są dwie telewizje kablowe dostępne w wybranych lokalizacjach? Nic :) ofertę powinni poszerzać i resztę kanałów dać na sat, a te SD dać do HD. Może za te następne 10lat w 20ste urodziny kanałów *box pojawią się w HD :D Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Daj im kasę na pojemność satelitarną, to będą nadawali nawet w 4K.

Nikt 4k nie wymaga,ale chyba HD to już standard od kilku ładnych lat - a oni wciąz tkwią w SD,prócz Filmbox Extra i Premium wszystko leci w SD,nawet Kino Polska,które się prosi o HD. Nie wspominam już o reszcie kanałów DocuBox np. którego wogóle nie można odbierać drogą SAT. SPI to jedna wielka porażka. Tkwią w miejscu i albo zrobią wkońcu krok do przodu,albo po prostu się zlikwidują. Jak ich nie stać to niech się sprzedadzą komuś i tyle ;)

 

A kolega @Emil.1603 dobrze prawi.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HD są/były też 360 TuneBOX  HD / EROX HD / FAST&FUNBOX HD / GAMETOON HD / FashionBOX HD / DOCUBOX HD / FIGHTBOX HD  i są/były one dostępne na sat, ale nie na naszych HB 13E, poza FIGHTBOXEM HD, który jest dostępny w nc+/CP/Orange. niektóre z nich są w pl, ale tylko w kablówkach lub IPLA, szkoda trochę, mogliby chociaż dołożyć polską ścieżkę dźwiękową, już tam *** z napisami, jak na E!. A poza tym to już od dawna poza oczywistym HD dla KP i KPM, powinien nastąpić taki rebranding, doskonałym momentem na to był start KINO TV, ale cóż..."oni wiedzą lepiej"  :mrgreen:

 

7ff97052d18dd.png

 

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest jakiś problem z Arthouse? Od kilku godzin mam czarny ekran ale w głośnikach jest normalny dźwięk. To ich awaria czy coś u mnie?

 

OK, wystarczyło ponownie przeskanować. Zmieniły się jakieś parametry video na tym kanale?

Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...