Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ARTIPAPK

Dokładnie taki sam efekt mam na ZOOM TV na dekodera HD5000 . Podmieniając na HD6000 odbiór prawidłowy.

Filmbox Arthouse nie sprawdzę nie mam dostępu, a to chyba ten sam transporter i chyba coś w sygnale że tak dekodery reagują na te kanały. Nawet myślałem o wymianie dekodera, jednak trochę szkoda nagranych kilku programów na dysku, a czekają na wolną chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Ostatnio przyuważyłem że na kanale Filmbox Arthouse podczas emisji filmów, filmy nie są odtwarzane płynnie. Podczas emisji filmy odtwarzane mają spowolnienie,lub z przeskokiem sceny.

Potwierdzam u mnie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VG02 wczoraj identyczny efekt przez kilkanaście minut widziałem na Polsacie Sport. Być może coś enkodery im się nie wyrabiają, bo Filmbox Arthouse przecież też z transponderów CP leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że tak puszczę wodze fantazji:

https://satkurier.pl/news/178566/nowy-test-na-tp-nc.html

 

Czyżby kolejny FilmBox?

 

Miałem rację snując takie plany:

 

W dniu 1.02.2019 o 10:59, A&G napisał:

No to teraz tylko:

8 marca - FilmBox Family HD

1 kwietnia - FilmBox Action HD

1 maja - FilmBox Arthouse HD

21 czerwca - Kino Polska Muzyka HD

 

I mamy komplet. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Paczka 5 kanałów FilmBox zyskała nową odświeżoną stronę internetową, a także na Facebooku profil kanału FilmBox Arthouse Polska został przekształcony w profil o nazwie FilmBox Polska, który skupia teraz całą paczkę kanałów FilmBox. Kanały FilmBox Polska mają też profil na Instagramie.

Link do strony www: https://www.filmbox.pl/

Link do profilu kanałów FilmBox Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/filmboxpolska/

Link do profilu kanałów FilmBox Polska na Instagramie: https://www.instagram.com/filmbox_polska/

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w FilmBox Premium są jakieś premiery, których nie ma w C+ i HBO? Jak są to od jakiego dystrybutora? Bo w programie TV dużo ich nie widzę.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.06.2020 o 11:30, MisterRondel napisał:

Te kanały są premium tylko z nazwy.

Wiem, że może monotematycznie, ale ...  XXI wiek standard to HD, a FilmBox'y w żenującej jakości archaicznego SD (Family, Action i Arthouse). WSTYD !!!

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść odpowiada cenie. Jeden, no może dwa kanały z tego co puszczają może by dało się zrobić, a tak jest od lat 10 razy w miesiącu Asterix i Mikołajek, i nawet jak są jakieś sensowne premierowe pozycje to ginie to w zalewie powtórek.

 

A było w zeszłym roku trochę premier np. "Billionaire Boys Club" czy "Złodziejaszki albo np. drugi sezon francuskiego serialu "Misje" itd. Filmbox Arthouse też ma spoko ramówke, ale np. w CP OTT/IPTV od pół roku brakuje polskiego tłumaczenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...