Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 listopada na Filmbox Premium będzie premiera filmu "McFarland" z 2015 roku produkcji Disneya, a nie jest to animacja.

Ojej, to skrót myślowy. Chodziło mi o Walt Disney Motion Pictures Group. W ogóle nie ma czegoś takiego, jak kupienie i emisja samych animacji. :P

Bierzesz albo wszystko, albo nic.

EDIT:A jednak. :( HBO ponoć straciło wszystko. To słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, to skrót myślowy. Chodziło mi o Walt Disney Motion Pictures Group. W ogóle nie ma czegoś takiego, jak kupienie i emisja samych animacji. :P

Bierzesz albo wszystko, albo nic.

EDIT: A jednak. :( HBO ponoć straciło wszystko. To słabo.

 

Więc to dlatego na HBO GO "Strażnicy galaktyki" są oznaczeni jako ostatnia szansa na obejrzenie.

Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy Disneya, które w listopadzie pojawią się na Filmbox Premium kilka dni później będą miały także emisję w Filmbox Extra HD, więc będzie można je zobaczyć w lepszej jakości.

 

Oczywiście to nie zmienia faktu, że premiera na kanale SD (zamiast HD) jest bez sensu i coś z tym powinni zrobić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to jednak nie była prawda i te kanały pozostały niszowe jak dotychczas :).

A ja wręcz przeciwnie życzę im żeby oferta FB z dnia na dzień stawała się coraz lepsza i żeby filmy na nich były coraz bardziej premium - przynajmniej będzie co oglądać, bo na razie to trochę słabo wygląda oferta filmowa kanałów FB :)
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie życzę im żeby oferta FB z dnia na dzień stawała się coraz lepsza i żeby filmy na nich były coraz bardziej premium - przynajmniej będzie co oglądać, bo na razie to trochę słabo wygląda oferta filmowa kanałów FB :)

Nie byłoby to dobre rozwiązanie. Konkurencja w tym wypadku nie jest wskazana.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox o to premium zamierza jeszcze powalczyć. Dlatego niewykluczone, że oferta HBO lub C+ jeszcze się rozwodni. Pewnie czekają na kolejną okazję do wygaśnięcia praw.

 

Miałem tę paczkę jakiś czas temu. I potwierdzam, nie ma napisów, ani nawet oryginalnej ścieżki audio.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na FilmBox'ach (oprócz Arthouse) jest tylko polska ścieżka audio :)

U mnie oryginalna ścieżka dźwiękowa jest jeszcze na Filmbox Family. Ale napisy są tylko w Filmbox Arthouse.

Fajnie byłoby jakby dali ścieżkę oryginalną na wszystkich Filmboxach i wszędzie napisy. Jeżeli potrafią dać oryginalną ścieżkę dźwiękową na Stopklatce (również są odpowiedzialni za produkcję tego kanału), to powinni dać tym bardziej na kanałach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro SPI chce mieć prawdziwy kanał premium, to może zainteresuje się filmami Universal. Chyba czeski FP poszedł w tym kierunku. Co do Filmbox Premium HD, to SPI może w każdej chwili zdecydować o wprowadzeniu go na polski rynek, a póki co premiery można oglądać z lekkim opóźnieniem na Filmbox Extra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dobrze by było, gdyby SPI również udało się pozycje Disneya wpowadzić na antenę Stopklatki. Niby TVN ma wyłączność na premiery... ale ta biblioteka to nie tylko premiery ;)

Nie ma takiej możliwości. TVN ma wyłączność Disneya na otwartą TV - na starocie też. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom z FilmBox-a poprzestawiało się całkowicie w głowach. Od teraz wszystkie loga są oczo...ne. Brawo dla tak [beep]skiego pomysłu. Zawartość programowa FilmBox-ów to dno i syf wałkowana od kilku lat, koszmarna jakość SD a teraz te krwiste loga. Brawo! Cofanie się do epoki kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...