Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serial "Na wariackich papierach" na antenie Filmbox.

 

Wiem, że to powtórka powtórek z TVP, TV4, AXN Crime i pewnie też kilku innych kanałów, ale... i tak to jeden z moich ulubionych seriali komediowych z dawnych lat. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmbox zwykły to akurat normalny kablowy kanał więc po nim wiele spodziewać się nie można. Ale fakt że już oferta Filmbox Premium czy Filmbox Extra HD, która powinna być wizytowką też do atrakcyjnych nie należy.

Te kanały to jakiś ewenement. Kilka filmów z ich ramówki nawet bym obejrzał, ale zazwyczaj są puszczane albo o niekorzystnych dla mnie porach, albo puszczane są bardzo rzadko. Natomiast te filmy, które mnie kompletnie nie interesują to co chwilę widzę je w ramówce. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox Premium HD wystartuje w kwietniu w Czechach: http://www.upc.cz/o-upc/pro-novinare/tiskove-zpravy/rok2016/upc-prekrocila-padesatku-hd-programu/. Może powoli się to ruszy na kolejne rynki, w tym polski :)

 

Oferta programowa tak samo marna jak u nas. Premium trzeciej kategorii. Polsat FIlm albo TVN Fabuła mają lepszą ramówke od Filmoxów

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 - a mógłbyś podać tytuły tych premier? Chociaż kilka jakie pamiętasz z głowy, bo ja to chyba jestem jakiś nie na czasie.

Wielka szóstka ; Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień ; Samoloty 2 ; McFarland ; Kopciuszek ; Strange Magic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spółka Kino Polska TV zawarło umowę z BBC na mocy której niektóre seriale tego producenta pojawią się na kanałach z rodziny Filmbox.

https://satkurier.pl/news/127542/hity-bbc-w-kino-polska.html

 

Tytuł newsa z Satkuriera jest trochę nieprecyzyjny, bo sugeruje, że seriale BBC znajdą się na kanale Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Tutaj jest inaczej. FP HD nie nadaje w ogóle w Polsce, Power jest w HD w kablówkach. Pojawienie się kodowanego Filmboxa w HD na satelicie jest bardziej prawdopodobne, niż niekodowanego Powera. To co pisałem wcześniej to bardziej taka ciekawostka, cóż zobaczymy, do świąt jeszcze trochę czasu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to rzeczywiście zwykła pomyłka, ale już kilka razy była taka sytuacja, że jakiś kanał najpierw pojawił się na ulotce CP lub NC+, a dopiero potem został oficjalnie zapowiedziany, więc możliwe, że w tym przypadku również będzie tak samo. W sumie to FP powinien już być dostępny w HD, nawet jeżeli obecnie jest kanałem premium tylko z nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...