Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi i tak to wali, bo mam TV CRT i nie jestem za bardzo wymagającym odbiorcą jeżeli chodzi o detale techniczne :) ważne żeby za bardzo pikseloza nie waliła po oczach i żeby obraz oraz dźwięk były prawidłowo nadawane :)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dokładnie nie wiadomo. Większość argumentów przemawia za tym, że SPI ma pełne prawa do filmów Disney'a, jednak w oficjalnym komunikacie zabrakło kilku wartościowych tytułów, którymi SPI powinno się pochwalić. Oznacza to, że prawa do filmów Disney'a mogły zostać jedynie podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Przymierzałem się do walki o te kanały za złotówkę w ofercie utrzymaniowej UPC, ale na szczęście przeczytałem na poprzednich stronach, że oprócz Filmbox Arthouse żaden z innych Filmboxów nie nadaje filmów z napisami z oryginalną ścieżką dźwiękową (!!!). Coś niewiarygodnego jak na kanały Premium. Nie chcę ich nawet za 1 zł. Nie cierpię filmów z lektorem, a angielskiego jednak nie znam na tyle dobrze, by oglądać tylko w oryginale. Paczka C+/HBO/Cinemax + Ale Kino zdecydowanie wystarczy dla szanującego się maniaka filmowego. Dajcie proszę znać jak coś się w tej kwestii zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do walki o te kanały za złotówkę w ofercie utrzymaniowej UPC, ale na szczęście przeczytałem na poprzednich stronach, że oprócz Filmbox Arthouse żaden z innych Filmboxów nie nadaje filmów z napisami z oryginalną ścieżką dźwiękową (!!!). Coś niewiarygodnego jak na kanały Premium. Nie chcę ich nawet za 1 zł. Nie cierpię filmów z lektorem, a angielskiego jednak nie znam na tyle dobrze, by oglądać tylko w oryginale. Paczka C+/HBO/Cinemax + Ale Kino zdecydowanie wystarczy dla szanującego się maniaka filmowego. Dajcie proszę znać jak coś się w tej kwestii zmieni.

A ja nienawidzę napisów - męcze się jak muszę je czytać! Dla mnie jak coś nie ma lektora/dubbingu, to nie nadaje się do oglądania :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...