Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie należy określać tych kanałów jako premium i moim zdaniem sprzedawanie ich jako osobnego pakietu jest przesadą.

Zdarzają się tam dobre filmy (z tego co pamiętam przez pół roku dostępu jaki miałem do całej paczki obejrzałem tych filmów 2), ale też bardzo często są powtarzane w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Filmbox jako opcja dodatkowa prezentuje się naprawdę blado i liczba kanałów nic tutaj nie zmieni. Takie "RRRrrrr" to już chyba niezliczoną ilość razy leciało, a kanał Family to już w ogóle jedna wielka powtórka.

 

Ale możliwe, że coś się ożywi w najbliższym czasie:

Dobre wiadomości z Cannes. Na targach MIPTV zakupiliśmy dla kanałów Filmbox kilkanaście znakomitych tytułów, w tym nagrodzone Oscarami filmy "The Hurt Locker", "Jak zostać królem", horror Quentina Tarantino "Death Proof" czy komedię "2 dni w Nowym Jorku".

Wpis z fanpage'a Filmboxu na Facebook'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kanałów filmowych emituje filmy znane z kanałów ogólnotematycznych, chociaż od Filmbox Extra można wymagać lepszej oferty. SPI mogłoby bardziej zainwestować w niedoceniane w Polsce kino azjatyckie.

 

A tak przy okazji. Czy przypadkiem logo Filmbox HD nie zostało przesunięte bardziej na lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Filmboxach można włączyć napisy i wyłączyć lektora? Czy te kanały są jakości Divxów, czy tylko w UPC jest taki słaby bitrate? Czy logo nie jest zbyt duże i nie powinno być bardziej przeźroczyste? Dobrze, że chociaż nie ma oznaczeń wiekowych.

Szkoda, że UPC nie dało odkodowanego Filmbox HD, może tam jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czerwiec w Filmbox:

- Filmbox - serial "Powrót do raju"; emisja: poniedziałek, godz. 19:15;

- Filmbox - "Luisy Sanfelice", "Duma i uprzedzenie", "Ostatni legion", "Doktor Żywago", "Siedmioro wspaniałych", "Zakochany Paryż ", "Mój przyjaciel lis", serial "Sharpe";

- Filmbox HD - serial "Ostre jak brzytwa"; emisja: czwartek, godz. 21:00 [od 27 czerwca];

- Filmbox HD - "Marco Polo", " Robinsonie Crusoe ", "Podróż do wnętrza Ziemi.", "Tajemnicza wyspa", "Kopalnie Króla Salomona", "Klątwa Tutenchamona";

- Filmbox Family - "Tajemnice starożytnego Rzymu", "Leonardo da Vinci", "Strażnik snów', "Chłopak w krainie Aladyna", "Dzieci Diuny", "Ucieczka w kosmos i Wojny Rozjemców".

 

Źródło: filmboxextra.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam te kanały w ramach promocji nc+ i będę je miał jeszcze do końca roku, ale muszę powiedzieć, że kanał nic, a nic nie zmienił się odkąd miałem go w n jakieś 3 lata temu. Same powtórki, zero nowości, a jeszcze za to płacić to już kompletna pomyłka. Tą kasę lepiej wydać na jakąś premierę w VOD albo kupić kilka piw więcej do meczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...