Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście ostatnio, że na Filmboxie między 2:00 a 3:00 w nocy nadają pasmo z telezakupami?

Dziękuję za taki kanał premium...

Owszem, najpierw Mango, potem jakieś pasmo erotyczne jest w ramówce. Jeszcze chyba w porannej ramówce widziałem Mango, ale mogę się mylić. W każdym razie Filmbox nie należy do paczki premium, a raczej dodatkowo płatnej. Dodatkowo płatne są Filmbox HD, Filmbox Extra i Filmbox Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zadajesz pytania skoro sobie sam na nie odpowiadasz? Filmbox powstał jako zapchajdziura i próba wyduszenia kilku złotych od abonenta - kto chętny to go kupi, może nawet coś obejrzy. Mi to nie przeszkadza, że nie ma opcji wyboru ścieżki dźwiękowej - po prostu nie oglądam tego kanału.

 

W każdym razie jeśli przykładowo Vectra włączyła Filmbox Extra, Filmbox HD i Filmbox Family do pakietu VIP (a wcale nie podnosiła jego ceny) zaraz obok wszystkich Canal+, HBO, Cinemax-ów czy też kanałów typu Spice Platinum, Hustler TV itd., to myślę, że nie jest to zbyt wygórowana cena, pomijając fakt, że nie ma już kanału w Polsce w tej cenie i z ofertą, żeby mógł go zastąpić i być lepszym. Pakiety operatorów są wypchane kanałami filmowymi po brzegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Vectrze sam pakiet kosztuje chyba 8,5zł teraz więc naprawdę niewiele. Nie można więc mieć wygórowanych wymagań, chociaż stacje filmowe dbające o reputację - jak np Ale Kino+ starają się o dostępność oryginalnej ścieżki językowej i napisów. FILMBOX rezygnuje więc z pewnej grupy wytrawnych kinomanów, którzy zwracają uwagę na takie detale jak niezagłuszona ścieżka dźwiękowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to, że FightBox nie będzie kolejnym kanałem filmowym, tylko sportowym. Więcej informacji znajduje się tutaj.

 

Moim zdaniem będzie to ciekawy i oryginalny kanał. Sporty walki są całkiem popularne w Polsce, więc FightBox ma szansę na dobrą oglądalność, zwłaszcza po wprowadzeniu transmisji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Filmbox HD to nie jest premium bo w Inea jest w podstawowym pakiecie a pozostałe z paczki Filmbox nie są ściśle premium w paczce jak Canal+, HBO, Cinemax i npremium HD tylko pododawane do filmowych pakietów tematycznych. Więc Filmboxy nie są premium a na pewno nie Filmbox HD, który jest w podstawowym pakiecie. Czy np. npremium HD był by możliwy gdziekolwiek w podstawowym pakiecie jak Filmbox HD? Nie. Więc to nie premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox HD to nie jest premium bo w Inea jest w podstawowym pakiecie
[...]Czy np. npremium HD był by możliwy gdziekolwiek w podstawowym pakiecie jak Filmbox HD? Nie. Więc to nie premium.
To od sieci kablowej zależy czy kanały premium wprowadzają do oferty podstawowej podnosząc opłatę abonamentową. nPremium jest tak samo możliwy w pakietach podstawowych jak kanały Filmboxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie słyszałem aby gdziekolwiek np. Canal + był w pakiecie podstawowym. Albo C+Sport w pakiecie sportowym. Przecież to jest w paczce a nie pakietowane. nPremium/HBO też do innych kanałów filmowych w pakiecie tematycznym nie są dołączane. Nie wierzę, że mogą sobie umieścić gdzie chcą i pakietować kanały typu. Canal+, HBO, Cinemax i nPremium HD. Nie widziałem aby jakikolwiek operator z tymi kanałami kiedykowiek tak robił i np. 1 kanał z Canal+ udostępnił w podstawowym pakiecie.

A jak patrzę na oferty różnych kablówek to kanały z paczki Filmbox są pakietowane u niektóych operatorów do pakietów tematycznych razem z innymi a nie dostępne oddzielnie jak te 4 grupy premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie.

Odbieram aktualnie pakiet Canal+ i HBO.

Chciałabym rozszerzyć sobie ofertę o kolejne kanały filmowe.

Zastanawiam się nad kanałami Filmbox, albo Cinemax.

Które polecacie wybrać? Myślałam nad Filmbox, ale nie wiem, czy tam jest, co oglądać? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...