Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Węgrzy mają dwa kanały Filmbox za darmo i z tego co przeczytałem na satkurier.pl to FTA już zostaną. Szkoda, że polityka SPI w Polsce jest inna.

 

Szkoda że oferta filmowa jest "prawie" taka sama "chyba" od roku. Dobrze że choć FILMBOX jest dostępny w tańszych pakietach - bo za resztę kanałów FILMBOXu 15 zł to przesada. :/

 

Tak to jest prawda. Cały czas w kółko te same filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja czasami mam wrażenie, że nadają wręcz w windowboxie (jaki jest tego sens?). Okropnie to wygląda. Czy oni nie umieją stosować zmiennego formatu obrazu? Są stacje, które nie mają z tym problemu, ale są niestety takie "perełki" jak Filmboxy czy nawet czasem TVP Sport, które na siłę wciskają nam pilarbox albo i gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami mam wrażenie, że nadają wręcz w windowboxie (jaki jest tego sens?). Okropnie to wygląda. Czy oni nie umieją stosować zmiennego formatu obrazu? Są stacje, które nie mają z tym problemu, ale są niestety takie "perełki" jak Filmboxy czy nawet czasem TVP Sport, które na siłę wciskają nam pilarbox albo i gorzej.

Zauważyłem, że ostatnimi czasy windowboxy to naprawdę incydentalne przypadki w Filmboxie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać :twisted: Letterboxy, windowboxy i pillarboxy powinny odejść do historii, szczególnie na kanałach z oferty niby premium, bo kanały Filmbox tworzą w C+ osobny pakiet i wcale mało nie kosztują.

To FilmBoxy są kanałami premium? Takie kanały to powinny być w najniższym pakiecie danego nadawcy, bo za takie śmiecie, aż szkoda płacić. Lepiej dołożyć i kupić C+ albo HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zmiany w Filmbox na wiosnę:

W marcu 2011 roku zmianie uległa szata audiowizualna FilmBox - podstawowego i zarazem najszerzej dystrybuowanego kanału filmowego z rodziny FilmBox. Nowe jingle otwierające i zamykające bloki reklamowe i autopromocyjne, utrzymane są w nowoczesnej, przestrzennej stylistyce graficznej, opartej na swobodnie poruszających się sześcianach. Zmieniona została również kolorystyka i muzyka wykorzystywana w oprawie, odzwierciedlając tym samym dynamiczny rozwój kanału.

 

Zmiany audiowizualne są zwiastunem nowych propozycji programowych, które w najbliższych miesiącach wzbogacą antenę FilmBox. Z myślą o rozwoju kanału, FilmBox korzysta z obszernych zbiorów najlepszych wytwórni filmowych takich jak: Miramax, NewLine, Europa Corp, Pathé czy Summit. Są to między innymi komedie, romanse, dramaty, thrillery, filmy wyróżnione najważniejszymi nagrodami oraz seriale i mini seriale cieszące się popularnością na świecie. FilmBox, zgodnie z najnowszymi standardami, nadaje w formacie 16:9.

 

Źródło: media2.pl

 

Przypomnę, że kanały z paczki Filmbox otrzymały nowy wygląd strony internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie dość, że ich ramówka to prawie same powtórki, to jeszcze jak sobie człowiek znajdzie coś porządnego do oglądania, to puszczą coś innego... Przemilczę brak synchro audio z obrazem podczas emisji Miasta Gniewu, ale nie puszczenie dzisiaj odcinka, tylko jakiś film, to przegięcie pały. Żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...