Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Rozpisuje sie w tym temacie bo domyślam się , że niedługo w tym nawiasie pojawi sie literka c+ :D

No i mam porównanie. Zadzwoniłem do cyfry poprosiłem o wyłączenie z dniem 1 .06 pakiet HBO w zamian poprosiłem o paczkę Filmbox. Miła pani oczywiście wykonała grzecznie polecenie ba nawet wspomniany pakiet odpaliła mi w w ciągu 10 min.

oraz oznajmiła ze przez 6 miesięcy pakiet jest za połowe stawki czyli 7,5 zl :wink: /jaka oszczędność porównując do HBO/

Jakość trzeba przyznać nie jest taka jak na canal+ HD ale zdecydowanie lepsza jak na HBO HD mimo starszych produkcji filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest odkodowany ale to jest totalny kawior:(

beznadzieja... 15zł ja bym dał góra 5zł, niby jest przez 6mc za 7,5zł ale co potem?? 15zł to sie nie opłaca za dychę więcej mam HBO które jest 100 razy lepsze...

Oglądałem Filmboxy przez N czasami i jak były okienka FTA i nic ciekawego tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, albo ja mam coś z tunerem, albo zniknął FilmBox HD? Filmboxy z tr. 11393 odbieram ok, ale tego HD z tr. 11449 H nie odbieram wogóle. Mam Humax HDCI-2000. Ustawiam wszystko jak należy (DVB-S2, 8PSK itd...) Czy to sztuczka z pidami, czy coś wyłączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny oglądania jest podobno Filmbox HD, bo na tym kanale jak już lecą filmy to w porządnej jakości, a nie tak jak ja wersjach kanału w SD, co prawda powtórek jest co niemiara, ale za to ich jakość jest taka jak przystało na kanał HD.

 

No spoko filmy HD na tym kanale to HD chwała im za to... Ale jak widać po ramówce za wiele tego HD nie maja i ciągle to samo nadają aż się bełtać chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny oglądania jest podobno Filmbox HD, bo na tym kanale jak już lecą filmy to w porządnej jakości, a nie tak jak ja wersjach kanału w SD, co prawda powtórek jest co niemiara, ale za to ich jakość jest taka jak przystało na kanał HD.

Nie żartujmy, o tym czy kanał jest godny ogladania, to świadczy zawartość programowa, a nie czy jest w HD czy SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już mam.

Okazało się, że lekko przesunąłem konwerter o jakiś milimetr w lewo i wskoczyło nagle jakość 87%.

Widocznie przy DVB-S2 trzeba precyzyjnie ustawiać konwerter. Współczynnik BER widocznie duży. Grunt że działa. Ale trochę przycina od czasu do czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...