Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nonstop kino zapewne doołączy do n-ki

 

Skąd ta pewność areKK? Wydaje mi się, że gdyby miało to nastąpić to już by były kanały SPI w N. Widocznie coś stoi na przeszkodzie, pieniądze?Wyłączność o którą biją się przynajmniej dwie platformy CP i N ? Czy jescze coś innego, a może poprostu nie są zainteresowani w N tymi kanałami może to być związane z VOD.

Ja osobiście jestem zwolennikiem włączenia tych kanałów do N, są znakomitą alternatywą dla obecnych tam kanałów filmowych no i standard HD w przypadku NonstopKino byłby dużym atutem dla nki.

Dziwił mnie ich brak po konferencji majowej N dlatego teraz się już nie nastawiam na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu wszystkie serwisy o tematyce satelitarnej bądź filmowej rozpisywały się, że jesienią w Polsce firma SPi wystartuje ze swoim najnowszym kanałem tj. NonstopKino HD.

Na początku lipca br. w Czechach i na Słowacji ruszyły już testy owego kanału.

Co z polskim NonstopKinoHD ? Czy ktoś coś słyszał? Bo jakoś to dziwnie ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj na platformie N wystartował kanał NonstopKino HD, jakość bardzo dobra, można wybrać oryginalną ścieżkę dźwiękową, choć jak zawsze przy kanale filmowym HD mnóstwo powtórek, dzisiejsza ramówka:

 

 

10:10 – Wyścig z czasem (Out of Time) – USA 2003 – D. Washington, E. Mendes

11:55 – Shaolin soccer – Chiny / Hongkong 2001

13:25 – Córka mojego szefa – USA 2003 – Ashton Kutcher, Tara Reid

14:50 – Zły Mikołaj – USA 2003 – Billy Bob Thornton

16:25 – Cube 2 – USA 2002 – Kari Matchett, Geraint Wyn Davies

17:55 – Purpurowe rzeki 2: aniołowie Apokalipsy – Francja/Włochy/W. Brytania 2004 – Jean Reno

19:35 – Brooklyn Boogie – USA 1995 – Harvey Keitel

21:00 – Chicago – USA / Niemcy 2002 – Renee Zellweger, Catherine Zeta Jones, Richard Gere

22:50 – Jay i Cichy Bob kontratakują – USA 2001 – Jason Mewes, Kevin Smith, Ben Affleck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak wynika z moich nieoficjalnych informacji pakiet kanałów FILMBOX: FILM BOX, FILMBOX EXTRA i FILMBOX HD ma się pojawić przed Wielkanocą na platformie CYFRA+, widać, że etap prowadzonych rozmów jest już blisko finalizacji - pozostaje tylko kwestia miejsca na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...