Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej rzcej nie, bo czesi i słowacy mają w przliczeniu na korony również ok 15 zł a rynki podobne.

Wracając do oferty programowej to bez wahania można napisać, że NonstopKino to kanał zaraz po HBO i Canal+ ale zapewne przed Cinemax, Ale Kino, Tv1000,MGM, ZoneEuropa, dlatego było by z wielką korzyścią pod względem jakości by ów kanał pojawił się np. w N czy CYfrowym Polsacie.

Wydaje mi się, że w przypadku tych kanałow nie będzie umów na wyłączność, a kanały pojawią się w/w platformach. Nie sądzę by była to też Cyfra Plus.

A te 15 zł to nie jest aż taka astronomiczna cena za możliwość oglądania tych kanałów oczywiście jeśli ktoś ma czas w naszych współczesnych czasach pełnych gonitw za pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena 14,99zł to prawie tyle co za Cinemax1 i 2. :D

 

 

Wiesz co ? Szczerze to wole mieć za 14.99 Flmboxa i 2 kanały Nonstop Kino w SD i HD niż Cinemaxy za 10 zł, bo za powtórki na Cinemax nie chce mi się płacić.

 

A co do wypowiedzi Marka powyżej, to brak obejrzenia jakiegkolwiek filmu przez Ciebie na Filmboxie świadczy o twojej wypowiedzi, że TV 1000 jest lepsze.

TV 1000 to chyba najwiekszy zawód w tym roku w Cyfrowym Polsacie, bo każdy się spodziewał nie co wyższych lotów niż po kanałach WeddingTV !E itp. a tu klapa a patrząc na Filmbox tytuły fajne znane i rok produkcji świeższy.

Manio po tytułach i roku produkcji może i świeższe niż w TV 1000 ale treściowo tragedia więc to jest powodem że nie obejrzałem do chwili obecnej żadnego filmu bo są w kat.d a z tych lepszych ile razy można oglądać King Size Machulskiego a mając do dyspozycji Canal+,Ale Kino to mam co oglądać dlatego naprawdę gdy nie ma się nic to i na bezrybiu to i rak będzie rybą.Ale to jest moje spostrzeżenie odnośnie tego kanału.Może jeszcze inny posiadacz Multimediów/bo tam jest/się wypowie o tym kanale.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i bardziej będzie bluzgać czemu jakiś ciekawszy kanał zastąpili tym, niż oceniać zawartość (jak każdy prawdziwy kilent Mulimedii) :lol:

Nie oglądasz to raczej nie masz prawa oceniać, chyba ten fakt niej naturalny do zrozumienia (przepraszam za tą agresje ale inaczej nie można :P), kat. to raczej miernik budżetu, sam film może być przyjemny, chcesz coś więcej to załatw sobie Cinemax'y albo HBO, bo poczekaj na ten NoNStop Kino który może mieć coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie bardzo dobrze że puszczają te filmy :wink: Nie ma w Polsce kanału, który by emitował te produkcje w jednym miesiącu. Nawet Kino Polska tego nie robi, tylko od czasu do czasu puści fajny film. Polskie komedie z lat 1970-80 to na prawdę dobre kino. Komedie Barei czy Machulskiego... Weźmy taki Nie lubię poniedziałku. Każdy zna, każdy oglądał... Można go oglądać nawet 20 razy i zawsze jest śmieszny :wink:

Fajnie, że Filmbox będzie puszczał stare hity, a nie nowe dziadostwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ciekawość ludzka nie zna granic wysłałem maila do SPI z zapytaniem, czy oraz Nonstop Kino będą dostępne w ofercie

którejś z platform cyfrowych jeszcze w tym roku. Oto odpowiedź:

Witam, w chwili obecnej mogę jedynie poinformować, że trwają zaawansowane rozmowy z operatorami cyfrowymi

Pozdrawiam

Marzena Mikłaszewicz

Operatorami :) Oby jednym z nich był Cyfrowy Polsat :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje ze do momentu niewyjawienia gdzie będzie HBO ani CP ani N nie sfinalizują umowy z SPI.

 

Bo tak naprawdę obie te platformy potrzebują kanałów premium w swojej ofercie!!

 

A my mamy już kanał filmowy TV1000, który nawet do ale-kino ma daleko

 

 

 

Chłopie, daj spokój już z tym HBO!

A właśnie, że tym bardziej któraś z platform cyfrowych sfinalizuje umowę z SPI. Nikt nie będzie o HBO myśleć. Daj spokój, HBO jest w C+! A pozostałe platformy będą chciały zagarnąć jakieś nowe kanały filmowe, z nieco wyższej półki od AleKino!, czy TV1000, a mniej więcej na równi z Cinemax, no może ciut niżej :) Te kanały filmowe SPI z czasem wejdą do którejś z platform, już trwają rozmowy z operatorami, i będą o nie walczyć byle aby mieć jakiś kanał filmowy, nowy i ciut lepszy od obecnych jakie są w CP czy nawet N i te platformy będą też chciały mieć takie swoje ala kanały premium

:wink: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze tymi operatorami cyfrowymi mogą być kablówki z ofertą cyfrową:P, a nie platformy...

Ja w mailu do SPI pytałem o platformy, więc odpowiedź dotyczyła chyba tego samego. A jak w sklepie zapytasz "Jest makaron?" to czy Ci sklepowa powie "Tak, są ziemniaki"? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieje ze do momentu niewyjawienia gdzie będzie HBO ani CP ani N nie sfinalizują umowy z SPI.

 

Bo tak naprawdę obie te platformy potrzebują kanałów premium w swojej ofercie!!

HBO będzie nadal w Cyfrze, a czy na wyłączność to już inna sprawa. Nazywanie NonstopKino kanałem premium, to jest duuuże przegięcie, już Cinemax wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać wkrótce Filmbox'a w którejś z platform :wink:

Firma SPI, właściciel kanału filmowego Filmbox znajduje się obecnie na etapie finalizowania negocjacji

i podpisywania umów z kolejnymi operatorami analogowymi i cyfrowymi.

źródło: nonstopkino.pl

Dla mnie bomba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...