Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe :shock: Odbierasz, bo obecnie trwa przerwa w kodowaniu tych kanałów. Wszyscy posiadacze tunerów satelitarnych, którzy mają antenę ustawioną na 13E mogą teraz oglądać kanały FilmBox i FilmBox Extra. Przypominam, emisja z transpondera ITI (11.393V). FilmBox HD też jest niekodowany, ale tutaj potrzebny jest odpowiedni odbiornik ;)

 

@danielpes5, ciekawe czy Twój post to nie jest żaden zbieg okolicznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje to, że taki Filmbox Extra dają w 720x576. Fajnie, że jest przerwa, bo zdążę zrobić kilka screenów, jak ktoś chce to wrzucę. Możliwe jest, że ten przekaz jest w MPEG-2 dlatego, że kanał może dołączyć do oferty innych platform, ale na razie nic o tym nie słychać. Ja tam mógłbym odebrać nawet MPEG-4 i chciałbym zobaczyć jak wyglądałaby jakość takiego kanału w SD. Chce ktoś screeny tych kanałów? Oprócz Filmbox HD, bo nie mam możliwości odebrać DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa uroki Cyfry Plus jak i w sumie N, gdzie w dekoderze jest narzucona kolejność kanałów bez możliwości jej zmiany czy dodania innego kanału...

 

A tak się spytam, te kanały nadawały wcześniej w DVB-S2?? Bo na tunerze wcześniej miałem tak czy siak bo mam dekoder z DVB-S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Filmbox HD nadaje w DVB-S2, a Filmbox i Filmbox Extra nadawane były na TP, który był w DVB-S. Nie mogli/mogą przełączyć tego TP do DVB-S2, bo korzystają z niego inne platformy, których znaczna większość dekoderów nie obsługuje tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz Kwiatek niedokładnie ustawioną antenę albo jeden z tych " superokazyjnych" telewizorów LCD tak teraz popularnych. Na FilmboxieHD pikselozy nie uświadczam. Patrzę w sklepie na te LCD'eki z zapuszczonym FilmboxemHD, NGHD, Canal+SportHD -wszystkie zaszumione, z artefaktami a przecież tak źle z polskim HD nie jest- i zastanawiam się co za szajsowatą technologię nam się wciska. LCD to do komputerów się nadaje i zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...