Jump to content

ZeTek

Users
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ZeTek

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Moduł działa z TV i dekoderami co mają slot na moduł. Problem pojawił się gdy NC+ zrobił kanał C+ 4K dodatkowo płatny. Nie chcą go uruchamiać na module choć wcześniej działał. Każdy powinien składać skargi do UOKIK jeśli go spotkała taka sytuacja.
 2. ZeTek

  Ferguson Ariva 4K/Ariva 4K Combo

  Wszystko co można zrobić zostało tu opisane http://j00zek.one.pl/Ariva4K/index.htm
 3. ZeTek

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jak ktoś ma telewizor Samsung serii E,Es,F,H i K z głowicą sat to może mu zrobić root'a i wgrać oscam. I wtedy wywalamy moduł i ogladamy bez.
 4. ZeTek

  TVP 4K

  Hlg jest chyba tylko LG i to takie telewizyjne hdr
 5. ZeTek

  TVP 4K

  Turcy na bezpłatnej transmisji 4k potrafili skorygować to i owo a w TVP nie.
 6. ZeTek

  TVP 4K

  Na 42E Turcy pokażą za free na TRT 4K na 10980 V 12500 S2
 7. ZeTek

  Multimedia

  Polsat ma dużą awarię a odpowiada za dosyl części kanałów https://forum.satkurier.pl/topic/19550-problemy-z-odbiorem-sygna%C5%82u-cyfrowego-polsatu/page-25?do=findComment&comment=1381742
 8. ZeTek

  Multimedia

  Jest awaria w CP nie działa kilkanaście kanałów nadawanych z ich transponderów
 9. ZeTek

  nc+ – dyskusja ogólna

  Jak ktoś ma umowę bezterminowa to też nie skorzysta bo trzeba mieć na czas oznaczony i powyżej 2 miesięcy przed zakończeniem okresu oznaczonego.
 10. ZeTek

  HD+

  W przeglądarce Google chrome masz tłumacza w razie czego. Adres https://www.hd-plus.de/reload/senderpaket podajesz numer karty jak sie podświetli na zielono będzie taki ptaszek to znaczy że ok. W sumie HD+ jest do użytku w Niemczech ale podałem Polski adres i działa. Płaciłem przez PayPal. Jak nie podswietli się opcja za 5 euro to znaczy że nie możesz mieć płatności miesięcznej i musisz za rok z góry zapłacić. Jeśli musiałbyś za rok z góry to może bardziej opłaca się nówka z pakietem rocznym choć nie wszędzie można je dostać. Ja mogę anulować subskrybcję i to jest plus opcji na jeden miesiąc oglądamy kiedy chcemy choć liczę się z tym że mogą mi kartę dezaktywować..
 11. ZeTek

  HD+

  Czy karta aktywna jak odpali na RTL HD to znaczy, że aktywna. Doładować można przez ich stronę 5,75 euro miesięcznie lub 70 euro rocznie. Jeśli samsung jest seri E,F,H,K to można go zrootować i oscama zainstalować i wówczas odpada zakup modułu. Kody też są na ebay. Co do modułu to chyba byś musiał odkupić od kogoś na portalu aukcyjnym,
×