Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co ci po takim kanale z samymi nowościami??? Nie obejrzał byś większości z nich no chyba że byś siedział 24h przed TV... A ilość powtórek ma to do siebie że każdy może obejżec film w dogodnym terminie... Co ja uważam jest bardzo dobre, jestem po za domem ok 14-15h dziennie 12h na pracę z dojazdem i do 3godz spędzając na zakupach, u znajomych itp... TV oglądam mało, dobrze że ktoś wymyślił PVR to sobie nagram i obejrzę w wolnym czasie... Ale są ludzie co nie maja PVR i oni mogą poczuć zalety częstych powtórek w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOŻYJEMY zobaczymy:) dla mnie mile jest że Filmbox stworzy nowe kanały ale : za 10zl mieś pełna oferta filmbox moim zdaniem jest ok ale nie 15zł:/

A ja myślę, że za 5 już kanałów (FilmBox Extra, FilmBox HD, FilmBox Family, ActionBox i LadyBox) można byłoby dać 15 zeta.

Problem w tym że na każdym kanale lecą te same filmy. Kilka razy nawet była sytuacja że na Filmbox Extra i np. Filmbox HD leciał w tym samym czasie dokładnie ten sam film :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w Filmboxch powtórek jest nieco więcej niż w kanałach, które podałeś. Obecnie na rynku nie ma stacji, która emitowałaby tylko nowości.

Proszę, sporządź dokładne dane. Podaj mi przykłady filmów i rozkład ich emisji przez np. 3 miesiące albo i dłużej. Bo każdy kanał filmowy daną pozycję emituje co najmniej kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Rozumiem powtórki, ale żeby emitować na dwóch kanałach jednocześnie ten sam film, to już gruba przesada. W tej chwili zarówno na Filmbox jak i Filmbox Family leci sobie "Kate i Leopold" (z 5-minutową różnicą czasową).

No przyznam, że to już przesada ze strony kogoś, kto układa tam ramówkę. Poza tym takie rzeczy to chyba tylko w Polsce - Polsat Sport i Polsat Sport Extra też potrafiły pokazać jednocześnie ten sam mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Działa wszystkim w Cyfrze Filmbox HD? U mnie pisze 90% siła i 60 jakości i skacze, ale świeci się na czerwono. Już kilka dni mam tak, że jest to samo, ale czasem robi się zielony i żółty pasek, ale się zacina. Pewnie wina instalacji antenowej, ale wszystkie inne kanały chodzą pięknie, łącznie z C+filmHD np... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Raczej nie zmieniła, u mnie we Wrocławiu przy FEC 2/3 siła sygnału 87%, jakość 99% i Filmbox HD śmiga aż miło. Antena 120 cm (TRIAX) dodatkowo Astra 19,2E, Astra 2/Eurobird 1. Może problem leży w 60 cm antenach od n i CYFRY+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zmienili FEC z 2/3 na 3/4 - informacja potwierdzona przez dwóch znajomych ;)

Wiesz, ja sobie też ustawiam FEC np. 1/2, a w rzeczywistości transponder ma 3/4 i działa :D Nie wszystkie dekodery czy ogólnie ujmując odbiorniki nie odbiorą sygnału przy takich konfiguracjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FEC został faktycznie zmieniony, Jacek wrzucił news na satkurier.pl, bo widzę, że zaczyna się fala problemów (tematy o Opticumie 9500 i Humaxie iCordzie). Kto ma Auto FEC w odbiorniku - nie zauważy zmiany (zresztą jak nastawi sobie 9/10 to też mu znajdzie kanały i będzie odbierać). Kto Auto FEC nie ma - straci sygnał lub będą jakieś niespodzianki. Zależy od modelu odbiornika.

 

Ale kwestia anteny i tak zostaje - przypominam, że mniejszy FEC = słabsza korekcja błędów, więc przy takiej samej sile sygnału odbiór może się po takiej zmianie pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Przedstawiam zdjęcia, żeby nie było - http://img338.imageshack.us/i/zdjcie023m.jpg/ oraz http://img228.imageshack.us/i/zdjcie024k.jpg/ i u mnie na 2/3 działa a na 3/4 nie. Jakaś mądra głowa mi to skomentuje:) Bo ja już nie wiem, może mój Ferdek nie ogarnia tematu i mu się pomyliło co do czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg - miałem na myśli mniejsze pod względem ilości danych idących na korekcję, nie matematycznie - sorry ;)

@PawelU1981 - Ferdek temat ogarnia i nie ma Auto FEC, z tego co widzę wrócili do 2/3, ale nie wiem kiedy dokładnie - przynajmniej od 13 sierpnia do dziś do godziny 14 szło z 3/4 (@klam się pytał na Priv, to sprawdzałem specjalnie dla niego). Szit - trza będzie news kasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mr. Orbito, od wczoraj nie zauważyłem żadnych zmian, tj. od godziny gdzieś tam 23:00 bo wtedy oglądałem Filmbox HD. Wcześniej nie oglądałem i możliwe, że coś się zmieniło, bo na kilku forach to przeczytałem i byłem w szoku aż. Pozdrawiam i miło, że wyjaśnienie uzyskałem, bo już myślałem, że znów mój prześwietny sprzęt nie działa:) - wiem, że @klam pytał, bo mi też pisał na gg iż zmiana jest i wtedy od razu sprawdzałem i zmian nie zauważyłem. Najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła i w zmianę FEC wierzę, bo nie tylko tutaj kilka osób ją zauważyło. Jednak była ona krótkotrwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądałem u znajomego na zwykłym 21" cali TV CRT kanał Filmbox HD i jego reklame czy może bardziej promo Demo jakości HD i tak mnie tchnęło że wciskają w tej reklamie KIT

Chcą mam wcisnąć że da się oglądać super jakość HD na zwykłym TV, tak jest na tym demie

 

Po tym widziałem reklamę w TV telewizorka 200Hz i tez wciskają kit, zobacz te emocje czy jakoś tak na 200Hz TV i pokazana scena na tym TV... Tez wciskają KIT bo nie mam TV 200Hz to jak mam zobaczyć te jakość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem u znajomego na zwykłym 21" cali TV CRT kanał Filmbox HD i jego reklame czy może bardziej promo Demo jakości HD i tak mnie tchnęło że wciskają w tej reklamie KIT

Chcą mam wcisnąć że da się oglądać super jakość HD na zwykłym TV, tak jest na tym demie

Rozumiem że chodzi ci pewnie o ten fragment gdzie pokazują różnicę między SD a HD. Nie tylko Filmbox HD w ten sposób pokazuje różnicę między SD a HD (czyli w jednym okienku specjalnie gorsza jakość jako SD, a w drugim okienku lepsza jakość jako HD). Normalna sprawa. Każdy chyba jest na tyle rozumnym człowiek że wie że na zwykłej bańce HD nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...