Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kino ambitne na Cinemax?

Brzmi interesująco!

Dzięki :D

Ja tam kina ambitnego mam dość, wystarczy mi to, co mam na C+ ;) Oczywiście masz tam jeszcze trochę kina rozrywkowego, czasami jakaś premiera przed HBO (Burleska, Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga`Hoole czy Ksiądz), a do tego powtórki z Universalu (filmy 2 lata po emisji w C+). Zresztą przejrzyj sobie program i sam oceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Odbieram aktualnie pakiet Canal+ i HBO.

Chciałabym rozszerzyć sobie ofertę o kolejne kanały filmowe.

Zastanawiam się nad kanałami Filmbox, albo Cinemax.

Które polecacie wybrać? Myślałam nad Filmbox, ale nie wiem, czy tam jest, co oglądać? :smile:

 

Też się zastanawiam czy brać pakiet Filmbox. Zauważyłem że mają dużo filmów których premiery miał C+ np Człowiek który gapił się na kozy, Agora, Pięknotki na wojnie, Dwóch facetów w jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Zastanawiam się, czy klienci nie mogą w związku z tym wypowiadać umowy na kanały skoro zostały złamane zasady

Przynajmniej tam, gdzie Filmboxy są sprzedawane jako pakiet premium (bo w CP są w normalnych pakietach a u pozostałych w formieekstrapłatnej)

Zwykły Filmbox jest chyba u wszystkich operatorów w normalnych pakietach. A tylko w tym kanale mają wprowadzić reklamy.

 

Poza tym, nigdzie nie jest napisane że kanał dodatkowo płatny nie może emitować reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ jest jako pakiet FILMBOX ekstra płatny

W n jest w najwyższym abonamencie z całą paczką (jest wyszczególniony jako opcja filmbox).Sam FILMBOX jest dostępny w niższych pakietach,ale jego wersja HD , która jest symultaniczna już jest w najwyższym abonamencie (ją też dotyczy zmiana)

 

Oczywiście że kanał płatny może emitować reklamy - tak robi choćby robią kanały od CANAL+ tylko, że WYŁĄCZNIE między audycjami

A tu zamierzają je wplatać w czasie audycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ jest jako pakiet FILMBOX ekstra płatny

W n jest w najwyższym abonamencie z całą paczką (jest wyszczególniony jako opcja filmbox).Sam FILMBOX jest dostępny w niższych pakietach,ale jego wersja HD , która jest symultaniczna już jest w najwyższym abonamencie (ją też dotyczy zmiana)

Wersja HD to osobny kanał z osobną ramówką. Jak nie wiesz, to nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Filmbox jest na pewno lepszy od Canal+. Ile razy Canal+ miałem promocyjne, żadnego filmu tam nie obejrzałem. A na Filmbox regularnie się zatrzymuję.

Kwestia rzeczy. W C+ masz akutalnie w przewadze kino polskie i europejskie - dużo nowszych produkcji, a w Filmbox wszystkiego po trochu - USA\FR\GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie posądzicie mnie o głoszenie herezji... Tak naprawdę Filmbox wraz z Kino Polska pełni rolę kompletnego zamiennika stacji Canal+ i Canal+Film. Filmy ciekawsze, umiarkowana ilość [beep]icia (o wiele mniej niż w Canal+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni oglądają wszystko jak leci na danym kanale, inni świadomie wybierają produkcje ze względu na tematykę/nagrody/reżysera/skrypt/aktorstwo/zdjęcia/cgi/cokolwiek. Jeśli ktoś interesuje się kinem, nie ma mowy o zamiennikach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...