Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko żeby to nie były paradokumenty, bo co nam po tym, że to będzie premierowe, skoro to byłoby w zasadzie powielenie głupich pomysłów z Polsatu, TV4 i TVN. Niech lepiej postawią na własne programy, będzie przynajmniej jakaś odmiana. Ale fajerwerków też bym raczej nie oczekiwał, chyba że by zaproponowali ramówkę taką jak Puls w latach 2007-08, z wieloma programami własnymi i "Simpsonami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek jakiś głośny nowy serial dla dobrej reklamy, oraz sprawdzone filmy powinny wystarczająco zainteresować widzów.

Ja jednak spodziewam się prędzej jakiś odgrzewanych kotletów. A szkoda bo przydała by się stacja w DVB-T, która emitowała by nowości serialowe. Ale po ZPR niczego wielkiego się nie spodziewam w tej materii. Pozostają dalej stacje kablowe na czele z FOX, AXN (chociaż AXN też ostatnio tak sobie), HBO. No i AleKino+ z produkcjami europejskimi + Fargo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ Poland Touch  to  był ok serial na ESKA TV  

Ten drugi mi się nie podobał (facet przebrany za psa )

Nowa TV łyknie Puls ,Stopklatkę 4 i 6 lekko natomiast żeby przebić Polsat czy TVN muszą się natrudzić

Najważniejsze żeby nie pokazywali Krzyżaków ,Klossa,Borewicza  Pancerniaków czy Kurasia

Ludzie mają już tego po kokardkę

Jakiś amerykański serial z lat 70-80 np http://www.filmweb.pl/serial/Wojna+światów-1988-171440

lub z lat 90  http://www.filmweb.pl/serial/Sliders+-+Piąty+wymiar-1995-97949

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam nadzieje że Nowa TV zaoferuje mocny program informacyjny (konkurencyjny chociażby do Wydarzeń) a nie taki drobny i słaby jak oferuje chociażby TTV. Ciekawe też co poza programem informacyjnym zaoferuje na swojej antenie kanał Nowa TV.

Raczej wątpię. Takie programy są bardzo drogie. A i tak wydadzą sporo na rozruch kanału. Najpierw musi pojawić się rentowność. Nie oczekuję niczego, poza takimi właśnie fleszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej mają jakieś doświadczenie, więc to raczej nie będzie kompletna amatorka, chociaż z najpopularniejszymi programami informacyjnymi nie mają szans konkurować. Mnie osobiście najbardziej ciekawią podstawy oferty Nowa TV, czyli filmy i seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek miło byłoby gdyby powtórzyli wszystkie seriale pokazywane do tej pory w Esce TV i dołożyli do tego jakieś kolejne ciekawe produkcje.

Co do informacji to jestem ciekaw jak spisze się ich siatka korespodentów - sami przecież się chwalili że będą mieli swoich ludzi w 100 miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...