Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w końcu to będzie Nowa TV czy TV# (Hasz)? Bo już się pogubiłem :-|

 

Logo...ech, nie wiem co mam powiedzieć. Artystyczny kicz. W skali szkolnej ndst-

Poland narobił bezsensownego zamieszania.

 

Skoro zaprezentowali logo, to wiadomo jak ostatecznie kanał będzie się nazywać.

 

I jeżeli to wiemy, to z tytułu wątku można usunąć tą niepotrzebną już adnotację w nawiasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko jest takie czy kanał Nowa TV oraz Zoom TV poradzą sobie z wnioskami odwoławczymi jakie poszły do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Ja mam nadzieje że jak najbardziej gdyż zapewnie Polsat i Superstacja dadzą marny program.

Co do loga to moim zdaniem trochę go zepsuli dając tą kulkę czy nie przesuwając napisu TV - chyba ja zrobiłbym lepszy symbol stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma formalnie 4 kanały w darmowym DVB-T, więc to odwołanie nic mu nie da. Może nawet już zostało odrzucone. Co innego, gdyby odwołał się nadawca, który nie ma swojego kanału w NTC, mimo, że spełnia wymagania finansowe. Wtedy mógłby napisać w wniosku, że KRRiT postąpiła niesprawiedliwie dając miejsce w MUX 8 dla nadawcy, który ma już 3 kanały w NTC. Wtedy może jakaś szansa by była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki nadawca złożył odwołanie - mam tutaj na myśli Superstacje w konkursie na stacje lokalno-sarmorządową. Osobiście mam nadzieje że wszystkie wnioski ze strony Polsatu, Superstacji i Radia Eska zdecydowanie przepadną w WSA tak jak przepadły w ramach postępowania KRRiT.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja może wróce do danych o omawianej w tym temacie stacji. Otóż według pokazanej na stronie Delegaty prezentacji Nowa TV będzie stacją rodzinną posiadającą następujące pasma:

a) Poranek - informacje, poradnictwo, rozrywka dla tych którzy zostają w domu (morning show?)

b ) Przedpołudnie - kino familijne i rozrywka dla całej rodzinny (czyli pewnie filmy i seriale oraz programy rozrywkowe)

c) Popołudnie - odpoczynek dla kobiet (programy lifestylowe?), kreowanie wzorców zachowań społecznych i stylów poprzez filmy i seriale

d) Primetime - zgłębianie tajemnic świata (pewnie dokumenty, programy popularnonaukowe, oraz docu-crime), rozrywka produkcji polskiej (pewnie rodzime seriale i programy rozrywkowe), informacje. Do tego filmy i seriale w weekendy i seriale zagraniczne.

Jest to czas dla szerokiej widowni szukającej odpoczynku i rozrywkowy.

Stacja chce być patronem lokalnych imprez i wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli kolejny śmietnikowy kanał z filmami, które były już setki razy na wszystkich możliwych kanałach, programami rozrywkowymi made by USA, które też zapewne przeszły przez kilka innych stacji, no i programy informacyjne. Jednym słowem nic ciekawego - nuda. No, ale skoro ma to być darmowy kanał, to raczej nie ma co się spodziewać fajerwerków.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...