Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym zainteresowaniem MUX8 to prawda, niby jednorazowy wydatek, ale niektórzy mogą to uznać za niepotrzebny i drogi wydatek. Wracając do tematu, to jeżeli ZPR chce, aby Nowa TV była liczącym się kanałem na polskim rynku, to musi inwestować w programy, które będą przyciągać widzów, tym samym budując mocną markę kanału. Jeżeli tego nie zrobi, to Nowa TV szybko będzie przez widzów traktowana, tak jak obecnie Tele5. Oczywiście nie mogą przesadzać z kosztami utrzymania

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas ten mux to będzie niewypał z małym zasięgiem. Polacy tak się rzucą do czynienia zmian antenowych że szok :)

Nie zdziwiłbym się, gdyby te kabarety miały większy dochód ze sprzedaży biletów w teatrze, niż z tego nagrywanego programu. :D

 

--------------------------------------------------------------------------------

I miałem racje, startują na DVB-T i na kablu:

http://biznes.interi...ka,2385415,5058

Ty nadal nie nauczyłeś się czytania ze zrozumieniem? To news skopiowany dokładnie ze SatKuriera. Powielający, tą samą ogólnikową informację. Żadne nowe wieści.

 

Moim zdaniem Nowa TV przegoni TV Puls dosyć szybko.

Niepoprawny optymizm. Według mnie, zajmie im to lata. Pod warunkiem, że nie wykruszą się w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79, dlatego nie oglądam w/w przez ciebie, bo ileż można. Wiem, że wbrew pozorom wielu oczekuje tutaj fajerwerków po Nowa TV, ale myślę, że efektu WOW raczej tutaj nie będzie. Jestem też ciekawy czy po pewnym czasie nie zrezygnują ze swoim programów informacyjnych (tak jak kiedyś TV Puls czy TV4) z powodu małej oglądalności.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ciężko zmienić przyzwyczajenia ludzi, którzy od lat przywykli do Teleexpressu/Wiadomości/Panoramy, Faktów TVN i Wydarzeń Polsatu. Innemu serwosowi informacyjnemu w otwartej TV będzie trudno odebrać lub pozyskać widownie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie - przykład z brzegu np. "Express" TTV - imponującej oglądalności być może nie ma, ale patrząc na to, że do dziś jest na antenie TTV jakoś sobie radzi (bo gdyby to była totalna klapa, program nie przetrwaby zbyt długo). Tak samo będzie z dziennikiem Nowej TV - również nie będzie widowni pokroju 2-3 mln, ale już ponad 1/10 tego będzie jak na mniejszą stację w miarę dobrym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...