Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniłem do nc+ w sprawie tych zawieszek. Oczywiście nie mają żadnych zgłoszeń, zrobić ustawienia fabryczne, Pani stwierdziła, że ma Mediaboxa i u niej wszystko działa, wyjaśniłem Pani różnice między Mediaboxem, Pace i kartami dedykowanymi i Cameleonami. W takim razie Pani oferowała wymienienie dekodera na Mediabox. Mogliby zatrudniać pasjonatów a nie ludzi, którzy pracując w dziale technicznym nie mający pojęcia o swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reklamacja wysłana formularzem kontaktowym pozostała bez odpowiedzi, ale poza tymi dwoma dniami, w których mi się zacinało już nie przycina, więc albo coś wybiórczo czyli u mnie naprawili albo po prostu miałem szczęście i akurat nic nie mieszali w tym czasie.

Nawet jak będę chciał się upomnieć o tą reklamację to nie mam potwierdzenia, że cokolwiek wysłałem, a oni powiedzą pewnie że nic nie dostali. Cały ten ich formularz pewnie trafia do kosza.

Ja w razie dalszych problemów będę musiał się z nimi męczyć do końca przyszłego roku, sprzęt mogę wymienić ale jak zapłacą za sprzęt do bezprzewodowego połączenia tunerów bo kabla nie zamierzam przeciągać przez pół domu.

Co do zerwania w trybie natychmiastowym to życzę powodzenia, pewnie zerwać można ale plus kara umowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam. U mnie podobnie bylo. Miałam klopot z Phillipsem, napisałam przez formularz czy mogę wymienić na Pace. Od reki po pól godzinie odpisali że tak, m.in ze względu na dotychczasowa współpracę. Zadzwoniłam jeszcze by upewnić się czy nie policzą sobie dzierżawy. Mila pani potwierdzila, że nie ma dzierżawy bo PVR Box wymieniam na taki sam typ. No to spakowalam Pillipsa w karton i wymieniłam na Pace'a. Nastala wreszcie bloga cisza, bo ten dekoder nie chodzi jak odkurzacz w nocy. Tak jak miał w zwyczaju Phillips;-). Ps. Mam pytanie, pare stron wczesniej ktos napisal, że soft nadają od poniedziałku od 2 do środy do 2 godz. Dekoder mam od wtorku, a soft niestety nowy, niebieski jeszcze się nie pobral. Może ktos potwierdzić, ze rzeczywiście soft w te dni jest nadawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może... Szkoda tylko, że meczylam sie z tym odkurzaczem tak długo. No ale jeszcze niedawno, przy poprzednim przedluzeniu umowy jak weszli nc+ chcieli przy podmianie znowu 5 zl za dzierżawę. W tym roku przy przedluzeniu nie pytalam. Dopiero teraz pare miesięcy później, w momencie gdy Phillips coraz częściej zaczął sie resetować zaptalam czy mozliwa jest wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Pace od dłuższego czasu przy włączonym nagrywaniu można tylko oglądać kanał nagrywany. Wszelkie próby zmiany kanału na inny kończą się wyświetleniem komunikatu : OK przerwij lub A kontynuuj nagrywanie. Wcześniej nie było z tym problemu. Instalacja antenowa nie była zmieniana. ( dwa przewody z monoblockiem na końcu). Gdzie tkwi przyczyna tego stanu rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Pace od dłuższego czasu przy włączonym nagrywaniu można tylko oglądać kanał nagrywany. Wszelkie próby zmiany kanału na inny kończą się wyświetleniem komunikatu : OK przerwij lub A kontynuuj nagrywanie. Wcześniej nie było z tym problemu. Instalacja antenowa nie była zmieniana. ( dwa przewody z monoblockiem na końcu). Gdzie tkwi przyczyna tego stanu rzeczy?

Sprawa jest prozaiczna. Masz uwalony dekoder. Weź go pod pachę i szoruj do najbliższego APS po wymianę.

Ja to już przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ostatnio przegladalem vod na naszym pece i z ciekawisci wcisnelem hbo seriale wczesniej zawsze wyskakiwala informacja z prosba o uruchomienie pod nr... Nie pamietam dokladnie. Tym razem wyskoczyla mi lista dostepnych a ktualnych pozycji z hbo wszytkie ze statusem dostepne wkrotce. Czy moze cos sie zmienilo i ten serwis bedzie dostepny w nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu też mam problem z Pejsem - już kilka razy w ciągu ostatnich dni zawiesił się na amen, że pomaga tylko wyjęcie wtyczki z gniazdka. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło, wręcz po tym wczoraj doszło jeszcze zacinanie obrazu - robiły się stopklatki podczas oglądania (coś jak efekt za słabej karty graficznej w grze komputerowej). Po przełączeniu na inny kanał poprawiło się, ale tylko na kilka minut - po tym czasie znowy zacinało.

Mogę zrobić coś jeszcze czy zostaje tylko wymiana? Szkoda mi nagrań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...