Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z użytkowników pejsa sprawdzał, co wnosi dzisiejsza aktualizacja oprogramowania :?:

Najbardziej mnie interesuje czy działa szybciej...

Mam wrażenie, że jest tak samo. Może coś kosmetycznie poprawia. Jednakże nie jest to moim najważniejszym celem. Ważne, że działa poprawnie.

Działa tak samo i poprawnie jak przed aktualizacją. Zmiana grafiki to tak na prawdę żaden wyczyn ze strony techników. Musieli w końcu zmienić, bo od dawna nie ma kolorowego logo nc+ . W Pejsie bylo cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nie będzie dostępna cały czas, ale powinna powtarzać się cyklicznie. Do tej pory puszczali od piątku do poniedziałku, ale chyba harmonogram uległ zmianie. Stary jest tu: viewtopic.php?f=174&t=34123 Generalnie jeśli nie zaktualizujesz dziś, to poluj - w ciągu tygodnia soft powinien się pojawić przynajmniej na dobę.

 

Aktualizuję starego firmowego Pace, zobaczymy ile będzie mielił :D

 

Szybko poszło, niecałe 10 minut, jak działał wolno tak działa. Zgodnie z tekstem z ekranu poza zmianą grafiki dodali możliwość podglądu zamówień VOD+ oraz odczytania regulaminu VOD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chce czekać na aktualizację softu z satelity wystarczy podłączyć dekoder do internetu i wybrać z Menu > Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania dekodera > OK szkoda tylko, że tą drogą nie uaktualnia się lista np. Cyfra+ VOD, wszystkie filmy mają status "wkrótce dostępny". No cóż dekoder nie dawno podłączony, pozostaje cierpliwie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, w czym jest problem kiedy nagrywany jest jakiś program z HotBirda a ja w międzyczasie przeskakuję sobie na Astrę w te i wewte to później podczas odtwarzania nagrania właśnie w tych momentach pojawiają się przeskoki o kilka sekund w przód... podmieniałem diseqc, sprawdzałem wszystkie końcówki F. kable nowe triset 113. czy powinienem pozarabiać wszystkie końcówki od nowa czy problem tkwi gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...