Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy oglądałem C+Sport, a tym czasie nagrywał mi się film na Universal Channel. Nagrywanie ustawiłem jakiś czas temu, zapomniałem o nim, dopiero w trakcie oglądania zauważyłem, że dioda jest na różowo. Nie wyskoczył mi monit jak to zawsze ma miejsce, że nagrywanie jest ustawione (przerwij/kontynuuj) tylko normalnie wszystko mi się nagrało. A z tego co wiem to C+Sport i Universal Channel są na innej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem Pace PVR. Mam go jakieś 3 lata, działał ok przez ten czas, dzisiaj trochę po godzienie 0:00 zwariował pilot. Dekoder jest podłączony do tv LG przez kabel hdmi. Pilot był skonfigurowany do obsługi TV i dekodera. O ile obsługa tv działa normalnie, to dekodera nie. Pilot działa z 10 cm od dekodera, z dalszej odległości nie (tv można nim obsługiwać normalnie, z 4 metrów). Pierwsze co zrobiłem, to przestawiłem dekoder, nic nie pomogło. Jeżeli zmienię źródło sygnału w tv na inne (blu ray, czy xbox) to pilot poprawnie obsługuje dekoder. Problem występuję, gdy w tv wybrane jest hdmi od Pace'a, wtedy pilot działa z 10 cm maks. Następnie zmieniłem kabel hdmi i podpiąłem pod inne wejście w tv, nie pomogło. Potem wszedłem w menu serwisowe Pace'a i zresetowałem od ustawień fabrycznych, nie pomogło. Potem w pilocie wyłączyłem obsługę telewizora, nie pomogło.

Czytałem o jakiś problemach z plazmami Panasonica z Pace'em, ale na LG ten dekoder smigał 3 lata i żadnych kłopotów nie było. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem (co kilka dni) Pace nagle w czasie oglądania wyrzuca komunikat "z powodu dłuższego braku aktywności dekoder będzie wyłączony"

-ki diabeł?

Nie diabeł, ale to co sam napisałeś. A skoro napisałeś, a nie zrozumiałeś to czytaj do skutku. Przecież prościej tego nie mogli napisać. Chociaż? Dla bardziej "wymagających": "od dłuższego czasu nie klikasz pan na głośność, kanału pan nie zmieniasz, w vod nie wchodzisz, to być może Cię nie ma, albo śpisz. A, że prądu szkoda to za chwilę Ci tuner wyłączymy. No chyba, że potwierdzisz nam kliknięciem, że jednak się w tv patrzysz" ;)

 

P.S. Można to wyłączyć w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pilota powrócił. Tym razem udało mi się ustalić kiedy konkretnie nie działa. Objawy jakie opisałem wyżej występują gdy w pokoju panuje ciemność, po zapaleniu górnego światła pilot działa, po zgaszeniu znowu nie. :crazy: Czy ktoś byłby skłonny sprawdzić jak działa jego pace i pilot w ciemnym pokoju, gdzie jedynym źródłem światła jest telewizor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić tego dekodera. Nic nie daje wyłączanie z prądu, wymienianie kart, podłączanie pod drugą instalacje gdzie ten typ dekodera normalnie działa. Pali się jedynie czerwona dioda na panelu głównym, Może macie jakieś pomysły jak go ożywić czy też zostaje tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakikolwiek sens wymiany Pace na Turboboxa ?

Jak wypada jakość obrazu w porównaniu ? Bo to dla mnie ważne i czy wie ktoś czy obsługuje on napisy dla paczki HBO ? (Pace tylko HBO SD i to mnie najbardziej w nim wkurza)

Warto rozważyć taką zamianę w momency gdybym nie wywalczyć ani Mediaboxa ani Premium Wifi?

Zakładam, że kartę musiałbym wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...