Jump to content

alek710

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About alek710

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. ircios A co ewentualnie korzystniejsze (zakładając, że taki wybór będę miał i będzie bezpłatny): brać WifiPremiumbox czy Caymana?
 2. Dr.STech Po wymianie od 5 III do 7 III problemów nie było albo ich nie zauważyłem. Oba tunery miałem z DVB-T i na takie zostały wymienione.
 3. Witam. 1. Do dnia 5 III 2019 oba moje dekodery PACE z kartami Cameleon działały poprawnie na oprogramowaniu o ile pamiętam 154. 2. 5 III geniusze z NC+ uwalili mi te dekodery, prawdopodobnie wprowadzając FEDC, niestety dekoderów nie udało się zaktualizować do oprogramowania 162 i zostały wymienione w punkcie NC+ na inne z oprogramowaniem 162, wszystko zaczęło działać (tylko nagrań szkoda). 3. 8 III zauważyłem, że w przypadku nagrywania jednego programu i oglądania drugiego występują zacięcia obrazu i dźwięku, przeskakiwanie o kilka klatek zarówno na oglądanym programie jak również na nagraniu. Zauważyłem, że dotyczy to odpowiednio np. nagrywany – oglądany: TVN Turbo – Polsat News, TTV – TV 4, TTV – Polsat, Polsat – Canal+ Film. Przy nagrywaniu TVN Turbo i oglądaniu Canal+ takiego objawu nie zauważyłem. 4. Na złożoną reklamację otrzymałem od NC+ badziewia, że mam dostarczyć uszkodzony dekoder do Autoryzowanego Przedstawiciela, gdzie przeprowadzą test dekodera/karty i ewentualnie wymienią na sprawne. A jak będzie OK to 20 zł mnie skasują. Ciekawe, że oba dekodery (lub karty) zepsuły mi się w podobnym czasie, co niektórym ludziom, którzy piszą o takich problemach w tym wątku i również innych wątkach. Nie wybrałem się jeszcze do serwisu, ogólnie to jestem zniesmaczony całym NC+, co tydzień lub dwa mam dekodery wymieniać? A jak sytuacja u Was? Coś się zmieniło, byliście wymienić karty? Może jak wymienią Cameleona na Caymana będzie OK? Pytanie czy karta tak będzie w PACE działać, czy się sparuje i czy multiroom będzie dalej działał niezależnie?
×
×
 • Create New...