Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowy 12/3:

 

3 x 0zł + 3 x 70zł + 3 x 0 zł + 3 x 70zł + 3 x 0zł + 9 x 70zł daje w 24 miesiące kwotę 1050zł, czyli 43,75 średnio miesięcznie. To jest najlepsza oferta jaką możesz dostać, oczywiście z pewnymi założeniami. Ten wybór niesie pewne ryzyko, bo oferty w przyszłości mogą się zmienić na gorsze, ale mogą być też równie dobrze lepsze. Oczywiście między 42 a 41,25zł jest 75gr różnicy, to i teraz wychodzi nam 2,5zł miesięcznie drożej. 

 

Twój przypadek o tyle jest (dla Ciebie) trudny, bo skorzystałeś dwa lata temu z niestandardowych ofert dla nowych klientów, które wtedy były stosunkowo krótko dostępne. Potem wrócono do standardowych ofert. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga - mnie nie bawi latanie z wypowiedzeniami aby mieć i tak drozej. Choćby symbolicznie.
I to nie jest trudny przypadek dla mnie, ale dla pracowników z działu utrzymania. Skoro kiedyś zrobiło sie dostępną taką ofertę jak mam, to trzeba z tego umiec wybrnąć. 


@sztywniak - móglbym tak zrobić, ale wtedy i tak wychodzi drozej, bo nie ma opcji kilku miesiecy darmowych. 

Edytowane przez TomaszL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoder z Darmowym HD dostałem list z ofertą: 9 miesięcy Familijny HD + Cinemax + Eleven Sportem HD za 20 zł, później Rodzinny HD +:Cinemax + Eleven 30 zł lub Familijny + Cinemax + Eleven 50 zł. Cała umowa 29 miesięcy.

Dziękuję nie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się da skrócić o kolejny okres rozliczeniowy i otrzymać kolejny raz 12/3 to nawet trzeba :) - w przeszłości nie było takich ofert.  Jedno co mnie trzyma to oczekiwanie na info o dystrybucji Polsat Sport Premium.... Mam obawy, że jak przedłużę umowę z dniem 21.06.2018 to będę dodatkowo za te kanały płacił, co w perspektywie okazać się może mało opłacalne. A jest szansa że przy przedłużeniu umowy nowe produkty staną się integralną częścią oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoder z Darmowym HD dostałem list z ofertą: 9 miesięcy Familijny HD + Cinemax + Eleven Sportem HD za 20 zł, później Rodzinny HD +:Cinemax + Eleven 30 zł lub Familijny + Cinemax + Eleven 50 zł. Cała umowa 29 miesięcy.

Dziękuję nie skorzystam.

 

Bo to jest oferta Infolinii (nie DUK), dla tzw. "jeleni", "Januszy", itd. Z drugiej strony na dekoder z Darmowym HD ciężko wyrwać oferty z gratisem. Wtedy lepiej wziąć nową umowę z puli ofert dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sąsiada.

Pakiet Familijny Max HD w tym MR razem 79,99zł jest szansa żeby ten pakiet obniżyć cenowo max niżej i pozbyć się MR? Umowa do grudnia 2018. Czy 6 miesięcy przed można się starać już?
Dzisiejszy to: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD który jest za 60zł bez Smart Dom dla nowych kupując ze strony. Czy na Evoboxa jest szansa i na zestaw unicable? Za ile można dostać?
Dzisiejszy dekoder to HD 6000, który chcę wymienić na Evoboxa, tym w/w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma Familijny Max HD z MR za 79,99? Bo ten zestaw kosztuje 59,99zl.
Za 79,99zl z MR i dekoderem HD6000 jest Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports

 

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + pakiet VOD (80zł) -> Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (70zł) w ofertach 29/4, 24/4, 15/1. Aktywacja Evobox 49zł + 10zł czynszu miesięcznie. Multiroom HD przy tym pakiecie kosztuje 5zł.

 

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Pakiet VOD (70zł) -> Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD (60zł) w ofertach 29/4, 24/4, 15/1. Aktywacja Evobox 49zł + 10zł czynszu miesięcznie. Multiroom HD przy tym pakiecie kosztuje 10zł.

 

Pakiet VOD trzeba zgłosić do wyłączenia (ICOK, BOK, APS), najpóźniej na 24h przed zakończeniem się okresu promocyjnego, czyli przed upływem 4 lub 1 cyklu rozliczeniowego gratis.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sąsiada.

 

Pakiet Familijny Max HD w tym MR razem 79,99zł jest szansa żeby ten pakiet obniżyć cenowo max niżej i pozbyć się MR? Umowa do grudnia 2018. Czy 6 miesięcy przed można się starać już?

Dzisiejszy to: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD który jest za 60zł bez Smart Dom dla nowych kupując ze strony. Czy na Evoboxa jest szansa i na zestaw unicable? Za ile można dostać?

Dzisiejszy dekoder to HD 6000, który chcę wymienić na Evoboxa, tym w/w pakiecie.

Kiedy mowa o obniżaniu pakietu to podobno chcą negocjować dopiero 3 miesiące do zakończenia umowy. Tak miałem mówione przy ostatnich dwóch przedłużeniach umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (70zł) w ofertach 29/4, 24/4, 15/1. A przy przedłużeniu po wypowiedzeniu ta oferta jest aktywna w opcji 12/3 z 5 zl za multiroom? Bo mam teraz standard za 59,99 i chce dodatkowo teraz multiroom za 10 zl wiec ta powyższa oferta jest kusząca bo tylko 5 zl mniej

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...