Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje kupić TV, więc chciałbym wziąć CP (multiroom). Mój tata (który jest długo w CP, od około 2007r) był sie dzisiaj zapytać o ofertę. I dostał: familijny max+film+sport (+ oczywiście eleveny, które moge dodać do oferty) za 1-9miesiąc: 60 zł, a 10-29: 80zł/miesiąc. Chciałem sie zapytać, czy to jest dobra oferta? Widze na cp.pl, że za coś podobnego jest 166 zł, więc chyba jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Widze na cp.pl, że za coś podobnego jest 166 zł, więc chyba jest OK?

Na CP za 166 zł. :crazy:

nawet z Rozrywką nie idzie tyle wydać w CP :!:

a co do wziętej oferty to raczej nie masz się czym chwalić

Ps. i to wszystko przy umowie na 29 miesięcy (czemu nie 12 :!: )bez darmowych miesięcy :?: 

masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, myślałem, że to cena :doh: 

 

 

a co do wziętej oferty to raczej nie masz się czym chwalić

Ps. i to wszystko przy umowie na 29 miesięcy (czemu nie 12 :!: )bez darmowych miesięcy :?:

masakra.

 

Jeszcze jej nie wzieliśmy, to dopiero propozycja. Co proponujecie? Jak moge dostać lepszą umowę? Coś innego,oprócz wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie to podstawa, jak CP je zarejestruje (najszybciej po złożeniu w APS) zadzwoni do ciebie konsultant z DUK i może ci zaproponować pełną dopuszczalną do wypowiadającego umowę paletę możliwości.

A to też zależy co Wy będziecie chcieli (rozumiem że do spółki z ojcem), cofnij się kilka stron poczytaj trochę temat,warto wiedzieć co się chce bo ci konsultanci potrafią bajerować nie gorzej od tych z APS. Może by warto przejść na Evoboxa a ten posiadany dekoder przeszedłby ma multiroom

Maksymalna umowa 12 miesięcy i 3 darmowe, jeśli przejście na Evobox to 15 i 1 miesiąc darmowy a dopiero następna już 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam to co w podpisie ale już przychodzą smsy/emaile żeby przedłużać umowę. Interesuje mnie to co mam czyli pakiet rodzinny - długość umowy nie ma znaczenia. Ktoś tu pisał jakiś czas temu że ten pakiet da się wyrwać za 4,99 zł?

 

Tak. Dwa miesiące temu dostałem rodzinny za 5 zł, umowa na 24 miesiące (w tym trzy miesiące free).

Edytowane przez Orald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do końca umowy pozostało mi 3 miesiące. Poprzednio umowa 12/3.

Pakiet podstawowy:Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe:Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online wszystko w cenie 94,99 zł.
Dekoder Evobox. Dziwne, ale nie pokazuje mi czynszu najmu. Bez wypowiedzenia proponują mi umowę 15/3. W tej samej cenie co teraz.
Czy po złożeniu wypowiedzenia, oprócz krótszej umowy, mogę ugrać coś taniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużeniu umowy można dostać antenę satelitarną za 1zł? Antena 70 czy 80 cm?

Przy przedłużeniu umowy możesz zakupić cały zestaw antenowy, czyli czaszę o rozmiarach: 71,4 x 63,6 cm oraz konwerter Unicable (129 zł za komplet) lub Twin (49 zł za całość). Ceny sprzętu przy przedłużeniu umowy są promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 27.09 br kończy mi się umowa 12/3. Obecnie płacę 94.99. Chciałbym zejść do najniższego pakietu - rodzinny. Czy w chwili obecnej mogę otrzymać taką propozycję przy umowie 15/3 ?

Witaj. Propozycje ofert są przygotowywane indywidualnie. Proszę, wyślij maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl podając dane identyfikujące umowę w systemie, numer kontaktowy. Po weryfikacji Twojego kontraktu konsultant do Ciebie oddzwoni i przedstawi możliwe rozwiązania. Mogę Cię zapewnić, iż dołoży wszelkich starań, abyś był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...