Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, rotalplus napisał:

Tyle w CP sie tyle placi bez zobowiazan - w C+ placi sie 80 zl za 10 x canal+ bez zobowiazan 

 

40 się płaci średnio za miesiąc w PC+ za 10C+ bez zobowiązania. No chyba, że ktoś, kto nie wie kiedy  włączyć i kiedy wyłączyć buli 80/m.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ircios napisał:

Dokładnie. Najważniejsze, że tam działa w atrakcyjnej cenie ważne wydarzenie sportowe w PPV?

Poziomem argumentacji ośmieszacie się fanboje....  dowaliliście polsatowcowi...grubo.

Czym róznicie się od podobnych wpisów drugiej strony...

Dobrze byłoby gdyby osoby wiodace na forum trzymały pewien poziom argumentacji...wysmiewanie marnymi argumentami to dziecinada.

Zapomnieliscie ile nc+ zażyczyła sobie za odkodowanie czegos tam na kilka godzin w podobnym systemie ja ppv/

W bardzo "atrakcyjnej" cenie pamietam....

 

Edytowane przez zuzik1111
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zażądali ale dla tych co nie mieli C+. Ci co C+ mieli w pakiecie nie musieli nic płacić.

 

11 godzin temu, BizzareX napisał:

Mówią że w Polsce za darmo, można tylko dostać w zęby.:dammit: Ja słyszałem że zamiast C+ ,do wszystkich pakietów dołączą Dorcela.????

Nie wprowadzaj w błąd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Poziomem argumentacji ośmieszacie się fanboje....  dowaliliście polsatowcowi...grubo.

Czym róznicie się od podobnych wpisów drugiej strony...

Dobrze byłoby gdyby osoby wiodace na forum trzymały pewien poziom argumentacji...wysmiewanie marnymi argumentami to dziecinada.

Zapomnieliscie ile nc+ zażyczyła sobie za odkodowanie czegos tam na kilka godzin w podobnym systemie ja ppv/

W bardzo "atrakcyjnej" cenie pamietam....

 

Zawsze minie bawią wpisy takich januszy gdzieś coś słyszał albo dokładnie nie pamięta.W NC+ nigdy nie było PPV dla tych co posiadają C+.Było dla posiadaczy niskich pakietów bez C+ i to było chyba tylko kilka razy.Poziom tego jak to piszesz PPV był jedynki emeryta Adamka z innym pseudo bokserem czy ewentualnie występy innych pseudo sportowców Bruneiki itp.I kto tu się ośmieszył jak nie wiesz o czym piszesz?Dodatkowo wspominałem nie raz abonuje NC+ i CP ten drugi dla sporadycznych transmisji sportowych bo ogólnie oferta obsługa itp to jeden wielki syf.Ale co ty o tym mozesz wiedzieć.Ja opinię sobie wyrobiłem jestem/byłem abonentem C+/nc+ 6-7 lat Nastomiast CP z przerwami 14-15 lat.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Poziomem argumentacji ośmieszacie się fanboje....  dowaliliście polsatowcowi...grubo.

Czym róznicie się od podobnych wpisów drugiej strony...

Dobrze byłoby gdyby osoby wiodace na forum trzymały pewien poziom argumentacji...wysmiewanie marnymi argumentami to dziecinada.

Zapomnieliscie ile nc+ zażyczyła sobie za odkodowanie czegos tam na kilka godzin w podobnym systemie ja ppv/

W bardzo "atrakcyjnej" cenie pamietam....

 

Nie bądź śmieszny. Nikt nie przebije CP i ich serwisów internetowych jeśli chodzi o łojenie kasy za coś w stylu PPV. Nawet za dzisiejszy mecz chcą na Ipli 5zł, mimo że powszechnie dostępny na TVP 1 i sport.tvp.pl/ 

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Ja planuje za 3 lata przejść do c+. mam nadzieje że wtedy go będzie bez limitu i 4k bez dodatkowych opłat. 

Za 3 lata to będziesz miał 8k w PC+ z opłatą za dekoder 3 dychy/m i aktywacją 399 zł, a 4k wejdzie wtedy do CP, oczywiście w PPV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ospale wykonywany rebranding w historii. Po tygodniu od zmiany nazwy, na oficjalnej stronie wciąż znajdziemy więcej logo nc+ niż platformy Canal+. W dekoderach brak zmiany grafiki czy nazw w menu. Myślę że w umysłach ogromnej większości abonentów wciąż funkcjonuje wyłącznie NC+. Może zmiany nabiorą tempa wraz z jesienną kampanią sprzedażową? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek a co dokładnie masz na myśli? Bo czy nazwa była nc+, czy teraz jest CANAL+ to Francuzi mają tyle samo udziałów, co mieli wcześniej (gdy obowiązywała nazwa nc+), więc o jakim wyprowadzaniu kasy piszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Nie bądź śmieszny. Nikt nie przebije CP i ich serwisów internetowych jeśli chodzi o łojenie kasy za coś w stylu PPV. Nawet za dzisiejszy mecz chcą na Ipli 5zł, mimo że powszechnie dostępny na TVP 1 i sport.tvp.pl/ 

TVP na to dostaje kasę z naszych podatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Za 3 lata to będziesz miał 8k w PC+ z opłatą za dekoder 3 dychy/m i aktywacją 399 zł, a 4k wejdzie wtedy do CP, oczywiście w PPV?

 

Najpierw niech NC+ / PC+ ogarnie możliwość oglądania kanałów FTA 4K z Hotbird i Astry na ich dekoderze Ultrabox 4K.

 

Testy programów 8K z satelity już są. Wymagany TV z tunerem sat do odbioru 8K albo stream z dekodera na linux - E2 na komputer.

Podzespoły komputera muszą być odpowiednio mocne żeby pooglądać.

 

444c957b75a49b29.png

 

60360d3fc4480567.png

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...