Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie zadaję pytanie, po co komu aplikacja Netflixa na dekoderze? Skoro Netflixa już od kilku lat wciskają na każdym telewizorze dowolnego producenta, a jeśli nawet ktoś nie ma aplikacji w swoim TV to sobie kupuje za 160 zł np. Chromecasta i może sobie strumieniować Netflixa na telewizor ze swojego telefonu czy laptopa i nawet nie odczuje różnicy.

Chyba że na Platformie Canal+ to będzie coś w rodzaju kolekcji Netflix, która będzie zawierała najciekawsze rzeczy ale będzie okrojona i tym samym będzie w niższej cenie to przynajmniej ma jakiś sens.

W każdym bądź razie, jest poranek 3 września, ja czekam na to "BUM" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to bo raz operator może jak Sky uwzględnić to w jakiejś kolekcji przez co stanie się tańszy..O tym iż wszystko w jednym dekoderze będzie nie wspomnę..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bugmenot napisał:

@tail# dorosłość nie polega na wciskaniu do nowego Mercedesa chińskiej stacji multimedialnej na Androidzie

Pytam o konkretne rzeczy, ty piszesz że coś jest chińskie, a i nawet tu się też mylisz, bo np. vu+ chińskie nie jest. To pokazuje jakie masz pojęcie jednocześnie się ośmieszając. Swoją niewiedzę zasłaniasz szybką zmianą tematu na jakieś głupoty o nc+ go. Jedyny plus jest tego taki, że się uśmiałem z tej twojej wypowiedzi. Przypominasz niektórych polityków, którzy na zadane pytanie jeśli nie znają odpowiedzi lub odpowiedź jest dla nich niewygodna, szybko zmieniają temat i "plują".

 

Wracając do tematu - na głównej stronie ncplus.pl nie ma już loga nc+. Powoli wprowadzają zmiany zgodnie z zapowiedziami.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Było pisane, że przynajmniej na razie oferta bez zmian. Większe zmiany przed świętami albo na początku 2020r., wraz ze startem myCANAL.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby ma zmienić sama nazwa jeśli chodzi o klientów. Jeżeli nie zmienią tego co jest istotne dla klientów, to nic nie zyskają, bo klienta nie obchodzi czy będą się nazywać nc+ czy canal+. Ja bym oczekiwał np. wszystkich kanałów sportowych w jednym pakiecie bez zbędnych dodatków za odpowiednią cenę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była teraz reklama w tv i mówili że z okazji zmiany na platforma canal+ można do końca miesiąca wybrac dowolny pakiet i z niego zrezygnować do końca września

I z tego co widze pakiet start był na pół roku  za pół ceny a teraz jest na 3 miesiące tylko, oferta na stronie, ciekawe czy tak też jest w aps 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało im było bum po połączeniu N z Cyfra+. 

 

Byłem przed chwilą w mieście i wszedłem do punktu nc+ ( zgodnie z szyldem :P )  i już są dymy bo... system nie działa. I stała Pani która chciała oddać dekoder i nic, ktoś inny chciał wypowiedzenie zostawić i również nic. 

 

Komedia! :D

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuzik1111 napisał:

Jeśli wierzyć SK to 1. efektem wybuchu są promocje sprzedażowe.... jak zwykle do wyczerpania i..diotów.

Było (za nc+) 6 m-cy za pół ceny........po wybuchu 3 miesiące bez opłat.

Tak trzymać Platformo  Canal+!

 

 

Ale teraz są 3 miesiące za darmo więc wychodzi na to samo. Ale wg zakładki Dokumenty na stronie platformy c+ obowiązuje jeszcze m.in. promocje te świąteczne z 2018 r., promocje z połową ceny dla Comfortu i Extra do 6 miesięcy (ofertyD2D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Pytam o konkretne rzeczyty piszesz że coś jest chińskie, a i nawet tu się też mylisz, bo np. vu+ chińskie nie jest. To pokazuje jakie masz pojęcie jednocześnie się ośmieszając. Swoją niewiedzę zasłaniasz szybką zmianą tematu na jakieś głupoty o nc+ go. Jedyny plus jest tego taki, że się uśmiałem z tej twojej wypowiedzi. Przypominasz niektórych polityków, którzy na zadane pytanie jeśli nie znają odpowiedzi lub odpowiedź jest dla nich niewygodna, szybko zmieniają temat i "plują".

O jakie konkretne rzeczy pytasz? I kto tu się niby "pluje"? To Ty włazisz do dyskusji z buciorami, ze swoją Vu-Manią, nie rozumiesz najprostszych porównań - na to, że koreańczycy akurat nie produkują chińskich stacji na Androidzie nic nie poradzę :D.

Moje rzekome "głupoty" o NC+ GO TV czy Netflixie dla kogoś kto jest zainteresowany oglądaniem tv mają więcej do tematu niż Twoje przeżywanie instalacji OpenVPNa (którego nazwę nota bene nawet źle napisałeś, ale to Ty się znasz podobno...).

 

21 minut temu, zuzik1111 napisał:

Jeśli wierzyć SK to 1. efektem wybuchu są promocje sprzedażowe.... jak zwykle do wyczerpania i..diotów.

Było (za nc+) 6 m-cy za pół ceny........po wybuchu 3 miesiące bez opłat.

Tak trzymać Platformo  Canal+!

 

 

Efektem wybuchu jest też darmowy pakiet 20 starych filmów akcji rodem z Filmboxa za darmo ;d. Spodziewałem się, że nie będzie jakis mega fajwerwerków, ale jest naprawdę słabo...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...