Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żebranie polega na wyciągnięciu od kogoś kasy, nic oferując w zamian. W tym przypadku operator dawał dostęp do kanałów za opłatą. Typowe polowanie na łosia, któremu można coś wcisnąć.  Czyli czysty biznes.

Nie masz pojęcia o sprzęcie od operatora,  historii jaki był sprzęt , oraz jego oprogramowaniu. Jak widać teraz, o znaczeniu słów. 

Mam nadzieję, że po raz kolejny uśmiałeś się po pachy. Uważaj na żyłkę ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Nie masz pojęcia o sprzęcie oraz jego oprogramowaniu i jak widać teraz, o znaczeniu słów.

Może nie warto popadać w samouwielbienie.... bo do omnibusa daleko.

Wg Słownika Polskiego:

3. ( jedno ze znaczenń słowa żebrać) .... usilnie, bez godności prosić o coś

Może @BizzareX to miał na myśli?

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BizzareX proste rozwiązanie to wycofanie zgód marketingowych.Zapłacisz 5 zł większy rachunek i nikt nie będzie Cię nękał telefonami czy innymi formami typu mail. Pomijam już kwestię, że wystarczy się nie zgłosić jak ktoś dzwoni :)Raczej wykluczam korzystanie z telefonu bez usługi prezentacji numeru :D

Do mnie też zdarzało się, że sporadycznie dzwoniono z jakąś ofertą ale to są sporadyczne przypadki.Raz na kilka miesięcy.I zawsze wiedziałem kto dzwoni bo numer nie jest zastrzeżony.Ba, nawet dzięki telefonicznej ofercie wymieniłem niedawno dekoder na 4K chociaż wcześniej gdy się sam upomniałem o wymianę zostałem zbyty standardowymi cenami.

Nie sądzę żeby to się zmieniło bo operator zarabia na sprzedaży usług.Dla równowagi mogę napisać jak to wygląda w CP.Od Plusa/Cyfrowego Polsatu dostaję średnio sms na tydzień z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel dokładnie zamiast wycofać zgody marketingowe to lepiej udawać tu janusza pokrzywdzonego przez los. Powiem szczerze to takich telefonów miałem dosłownie kilka przez kilka lat.W CP to katują przy każdym PPV i z plusa i CP.O ofertach Plusa to nawet nie wspomnęTo jest dopiero żebractwo jak to jeden nazwał by brać ich cudowne telefoniki.@zuzik1111 kończ pan wstydu oszczędz nie masz nic mądrego i na temat do napisania to nie śmieć w wątku i nie udawaj tu filozofa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BizzareX napisał:

.....nękanie klienta dla 2 złotych miesięcznie , przez firmę mającą setki milionów obrotów rocznie, jest synonimem żebrania.???

 

A skąd ma taki obrót? Abonament to raz + w/g wyżebrane 10000×2,99? A może i 100000? Rachunek jest prosty.

 

@zuzik1111 to co miał na myśli jest wielką tajemnicą.  A to słowo można zastąpić innym słowem. 

Mi daleko do samouwielbienia.  Więc daruj sobie takie teksty.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

@Pawel dokładnie zamiast wycofać zgody marketingowe to lepiej udawać tu janusza pokrzywdzonego przez los. Powiem szczerze to takich telefonów miałem dosłownie kilka przez kilka lat.W CP to katują przy każdym PPV i z plusa i CP.O ofertach Plusa to nawet nie wspomnęTo jest dopiero żebractwo jak to jeden nazwał by brać ich cudowne telefoniki.@zuzik1111 kończ pan wstydu oszczędz nie masz nic mądrego i na temat do napisania to nie śmieć w wątku i nie udawaj tu filozofa.

 

2 godziny temu, ircios napisał:

 

A sjad ma taki obrót? Abonament to raz + w/g wyżebrane 10000×2,99? A może i 100000? Rachunek jest prosty.

 

@zuzik1111 to co miał na myśli jest wielką tajemnicą.  A to słowo można zastąpić innym słowem. 

Mi daleko do samouwielbienia.  Więc daruj sobie takie teksty.

Czytam forum, z rzadka pisuję....ale jak ktoś ponad miarę gra mistrza....

Przeczytajcie obaj fanboje swe teksty...o refleksje nie proszę bo wiem, ze tacy na to nie pójdą.

Czymże Panie @czerstwy jest stek posadzeń o żebractwo  innej grupy medialnej?

Czym to jest mądrzejsze, wyższe niż pojękiwanie Pana @BizzarreX?  Bo czy to obiektywne nie ma co dyskutować.

Z całym szacunkiem Panie @ircios jak ktoś zarzuca komuś nieuctwo (brak rozumienia używanych słów) warto, żeby sam prezentował się nieco lepiej....

Nie ja zacząłem swad. Pozdrawiam

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Ciekawe ile jeszcze razy  podkreślisz ,że byłeś abonentem NC+ ? ? Co drugi na tym forum był lub jest ich abonentem, sam byłem u nich 10 lat ,a kumpel od pierwszych dni kiedy zaczeli nadawać i co z tego ? Odszedłem od nich przez podejście do klienta, dziadowski dekoder i śmieszną ofertę programową. Zaznaczam że to były główne przyczyny ,bo zaraz będziesz pisał że rozgoryczony Janusz , którego nie stać na super ekskluzywną ofertę pluje jadem.? Jedno jest pewne że nawet nie myślę o powrocie do nich ,jak widzę że trzeba płacić 15 złotych za badziew, który nie ma nawet wyświetlacza, nie mówiąc już o ofercie programowej typu golf, enduro i na deser"Comando".  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwyChyba masz problemy ze wzrokiem,? jak widzisz w moim poście, słowo ekskluzywna. To twoja ukochana platforma, używa tego słowa po dziesięć razy w każdym komunikacie. Teraz stała się jeszcze bardziej ekskluzywna, bo zmieniła nazwę.?         @zuzik1111 Co masz na myśli pisząc o tych refleksjach ? Udajesz jakiegoś mentora na tym forum czy jak ? Nie jestem żadnym fanboyem jakieś platformy, napisałem co mi się nie podobało i tyle.

Edytowane przez BizzareX
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BizzareX napisał:

....a kumpel od pierwszych dni kiedy zaczeli nadawać...

A od kiedy zaczeli nadawać? Podaj datę. 

 

41 minut temu, BizzareX napisał:

... Jedno jest pewne że nawet nie myślę o powrocie do nich ,jak widzę że trzeba płacić 15 złotych za badziew, który nie ma nawet wyświetlacza, nie mówiąc już o ofercie programowej typu golf, enduro i na deser"Comando".  ???

15 zł to cena dla napaleńców, nieświadomych na których to nc zrobiła dobry pieniądz. Zobacz w temacie o tym tworze. Schodził jak bułeczki prosto z pieca. Kto go brał? ? 

W sumie dzięki takim osobom, teraz można to dostać za 0 lub 5 zeta.

No tak. Dekoder z wyświetlaczem ładniej się prezentuje. I to tylko tyle.

Zawsze zegarek można postawić z wyświetlaczem . Brzydki to on jest, ale wszystkie dekodery od operatorów takie są.

Oprócz tego sporu co wymieniłeś jest inny. To że np. Ciebie Golf nie interesi, nie znaczy, że innych. 

A ja Ci mówię, że wrócisz. Bez powodu w tym wątku nie siedzisz. Wszak to nie twoja sprawa.????

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ircios napisał:

A od kiedy zaczeli nadawać? Podaj datę.  ?.

Jeszcze cię na świecie, nie było chłopcze. ???.                                       Jak ja lubię te nasze nocne naparzanki.:chair:Wystarczy jedno nieopatrzne stwierdzenie, i już jatka na całego.?? Tym razem na przykład zaczęło się od tego że nazwałem @irci0s omnibusem, a on myślał że to przezwisko.??? To żart oczywiście.? A z tym postawieniem zegarka to dobre. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BizzareX napisał:

Mnie w dawnej NC+ najbardziej wkurzało to ich żebractwo,:hello:mające na celu wciśnięcie jakiegoś szajsu, za kilka złotych miesięcznie.? Co chwilę telefon a to Adventure za 3 zyle miesięcznie, a to History za 2 złote itd...itp...Ciekawe czy

po rebrandingu się to zmieni. ??

 

To u mnie odwrotnie. Przez lata nikt nie dzwonił w sprawie dodatkowych promocji (jeżeli ktoś dzwonił to tylko w kwestii przedłużenia umowy). I właśnie niedawno był telefon z dodatkowymi ofertami od... Platformy CANAL+.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BizzareX napisał:

Jeszcze cię na świecie, nie było chłopcze. ???.                             Tym razem na przykład zaczęło się od tego że nazwałem @irci0s omnibusem, a on myślał że to przezwisko.??? To żart oczywiście.? A z tym postawieniem zegarka to dobre. ??

 

Fajnie jak ktoś odmłodzi. Tego nie nazwałeś omnibusem i on na żartach się nie zna. Na szczeście to nie ja, a jego już nie ma...przynajmniej pod tym loginem. Nie mój login?.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ?? O kurka wodna pomyliłem osoby.? Przepraszam.Uwielbiam to forum za to ,że nikt się tutaj na nikogo nie obraża.? W nocy sztachety idą w ruch,? a rano wszyscy robią sobie, jaja z tego sporu.?? Nawet @ircios już wybaczył mi, nazwanie go omnibusem. ?? @Ozzy666 "Comando" jest spoko.? Tak poważnie mówiąc, to wspominamy NC+, ale nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale ta metamorfoza jakoś tak marnie im wyszła. Myślałem z zapowiedzi, że za zmianą nazwy pójdą jakieś naprawdę konkretne promocje, odświeżenie pakietów, może większa elastyczność cenowa.? Natomiast nawet ta ich ofensywa medialna, była jakaś taka niemrawa, w żadnym tabloidzie nie widziałem nawet całostronicowej reklamy, mówiącej o całej akcji.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ich reklamy w telewizji to już w ogóle są nie trafione, pierw były reklamy które kreowały NC+ na towar premium. Teraz są reklamy jakieś, nie umiem nawet określić co ten "gang" ma sugerować. To już Polsat ma lepszą kampanię reklamową. W zmiany na platformie canal+ to już w ogóle nie wierzę ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...