Jump to content

umek

Users
 • Content Count

  2604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

296 Rewelacyjna

About umek

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  Tv,Sport,technologie.

Equipment

 • Dish
  satelitarna
 • LNB
  ładny
 • Receiver
  SkyQ
 • Pay TV Operator
  Sky,nc+
 • Package
  SkyQ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego [beep]zki na myśl o Netflixie dostają.O kolejnych platformach streamingowych nie wspomnę:)
 2. Z torbami puszczają ja ci,którzy z niej hipermarket zrobili.Nowa prezes,a stary poszedł na Wietnam. Ale miłego oglądania i skakania po kanałach.Jak kto lubi;)
 3. Płacze zawsze będą.Oni doskonale wiedzą które kanały są popularne,które nie.
 4. Masa czyli 0.09% oglądalności.To są te masy. Masa już płakała o ligi hiszpańskie i okazuje się ze 20 tys ludzi to ogląda.Kasa w błoto.
 5. I to i to.Chodzi o sposób w jaki te treści udostępniasz.
 6. Patrząc na to ile ludzi zyskał Netflix to abonenci chcą własnych produkcji a nie 100 kanałów na który masz 4 pozycje lecące w kółko.
 7. Oczywiście ze powinni wycofać.ewentualnie ich zawartość wrzucić w bibliotekę na żądanie.Czasy się zmieniają,albo idziesz z duchem czasu albo kończysz.Zobacz popularność netflixa ... Wrocilem z pracy i włączam premierę filmowa nie myśląc o tym by go wcześniej nagrać itp Piszesz ze był płacz...płacz zawsze będzie. W Sky tez płakali o sport i inne rzeczy których się pozbyli.Ale potrafili to zastąpić świetnymi produkcjami,ekskluzywnymi umowami z dostawcami treści a u nas ładuje się kolejne kanały ..których oglądalność niemal nie istnieje. Platforma nie jest i nie będzie supermarketem.Jest biznesem który musi się opłacać.I jak widać coś nie gra. Po kilku latach ze Sky widzę ze rynek się zmienia,nawet oni reagują na zmieniające się potrzeby.
 8. W nc+ nadal uważają ze setka kanałów tv odpowiada dobrej ofercie..nic bardziej błędnego.Ludzie chcą oglądać wtedy gdy mają na to czas. Kończą projekt z Discovery i mimo iż maja wiele kanałów dokumentalnych w ofercie tworzą kolejny.Po co? Ile treści w 4K z Discovery,NatGeo maja w ofercie?Nawet nie pytam.. Już dawno powinni się dogadać z HBO i wrzucać filmy w UHD.. Dziesiątki kanałów z zerową oglądalnością za które musza płacić.Interes pewnie ledwo opłacalny a nie widzą że własnej oryginalnej produkcji nie ma bo zwyczajnie na to nie ma pieniędzy. Canal+ pomieszanie z poplątaniem mecze zamiast filmów.Tam trzeba posprzątać ale czy ta Pani czy ktoś inny ma taki zamiar to wątpię.
 9. umek

  Serie A

  Alegri odchodzi
 10. umek

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Kosz
 11. Czyli historia zatoczy koło i znów pójdziemy w platformy (zreszta już idziemy) tylko inaczej nadawane.Tylko czy o to chodzi?
 12. umek

  MTV Unlimited

  Przecież te kanały nada∆ą w 320p...jak można w ogóle za to płacić?
 13. umek

  YouTube Premium

  Youtube jest wyceniony tak by z miejsca wziąć pakiet rodzinny.
 14. Tyle kasy wydanej na nowy kontent a tu dyskusja gdzie puszczą coś co leci wszędzie 24/h... Widać albo Netxlix i reszta nie ma wiary w swoje możliwości stworzenia nowego kultowego serialu albo to zwyczajnie jest prostsze.Tak czy inaczej ja tego typu starocie omijam z daleka bo ile można?
×