Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/platforma-canal-z-rozwiazaniem-satelitarnym-uhd-adb-rozdzielczosc-4k

Jedno zdanie mnie zaciekawiło:

Sześcioosobowy zarząd spółki od marca 2017 roku do grudnia ub.r. zarobił 12,59 mln zł, wobec 10,79 mln zł w poprzednim okresie.
Dobrze rozumiem ,6 osób tyle zarobiło za nie cały rok :shock: ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał żużla  (chyba bardzo nośny event do prezentacji nowej nazwy)...a na banerach wokół toru....reklamy trupa. Rozumiem jakieś zapomniane napisy, czy ścianę reklam (moze jakieś formalne umowy?) ..... ale banery na stadionie czy pagonach zawodników to pokaz bezradności tej pożal się Boże , platformy czerpiacej z "jakości" C+. Prowizorka )a może  brak wyobraźni i profesjonalizmu)  i pełne zaskoczenie dyspozycjami z Paryża. Nawet fanboje przyznają, że reklamowanie czegoś, czego już nie ma to żenada i bezsens.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon pomału się kończy. Jeszcze miesiąc i koniec. Jeżeli chodzi o banery na stadionach to się zgadza że mogli już ich nie wieszać, ale zawodnicy nie będą zamawiać nowych kewlaròw, aby na pagonach mieć logo canal+ zamiast nc+. Koszt użycia kewlaru bez reklam to ok 2500zł tak dla ciekawostki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa z UPC.

Jest ktoś w stanie przekonać mnie do powrotu do tego operatora?

Wabikiem jest C+4K .. tylko, że nawet dzisiejsza premiera filmu " Bohemian Rapsody" nie jest w UHD.

Ogólnie jaką wartość przedstawia obecnie ich flagowy C+/ jakość, cena.

Faktycznie telewizja satelitarna jest już w odwrocie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie uogólniał.Od zawsze (bo mieszkam w bloku) mam dostęp do kablówki MM ale porzuciłem kabel pod koniec lat 90 i nie wrócę do niego tzn. do telewizji bo net mam z kablówki. Platforma sat to wolność w porównaniu z kablem.Możliwość dowolnego włączania dodatków itd. A najważniejsza jest cena. W kablu jest drożej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukimann napisał:

Niedługo kończy mi się umowa z UPC.

Jest ktoś w stanie przekonać mnie do powrotu do tego operatora?

Wabikiem jest C+4K .. tylko, że nawet dzisiejsza premiera filmu " Bohemian Rapsody" nie jest w UHD.

Ogólnie jaką wartość przedstawia obecnie ich flagowy C+/ jakość, cena.

Faktycznie telewizja satelitarna jest już w odwrocie?

Ile płacisz za TV w upc ? I jakie sportowe kanały masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 190 zł/ Max/ C× Prestige/ Cinemax/HBO i HBO GO i Internet 120 mb/s , CI+ i HZN pvr

W tym jest pakiet Eleven i sportowe z Polsatu bez LM.

12 godzin temu, Bloo411 napisał:

Jak masz dostęp do kablówki, to wiadomo. Jednakże nie każdy ma dostęp, więc pozostaje wybrać: Platforma Canal+ lub CP. Ewentualnie IPTV kiedy ma się szybki Internet.

Do Orange IPTV z powrotem się nie wybieram.

Linearna sporadycznie, może telewizja Play..

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce Netflix w Platformie CANAL+:

 

Oferta początkowo dotyczy Francji, ale ma zostać rozszerzona na inne terytoria obsługiwane przez Grupę CANAL+, począwszy już wkrótce od Polski, informuje Grupa CANAL+.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/183898/netflix-w-platformie-canal-juz-wkrotce.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u nas też za 65 zł dadzą Netflixa wartego 43 zł i do tego kanały C+ to będzie naprawdę godna uwagi oferta.

Pokazuje to też dobrze, że jednak wyjścia dla platform innego niż współpraca z Netflixem nie ma ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...