Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam jak zmiana nazwy i sposób wprowadzania zmian został przyjęty i dochodzę do wniosku, że poprawić tego już się po prostu nie da. S[beep]yli. Gorzej niż z fuzją "n" i Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bronie CP ani PC+ bo akurat mam CP -  ale czemu CP ma byc gorszym sortem ??

bo nie ma dekodera 4k i kanalu 4k z "kątętem cztery ka " który nadaje wybiórczo non stop to samo ,

bo ma C+ na ktorym jest mniej lepszych programow niz u CP ??

bo ma kanaly z + ktore sa jakie sa ?? co kto lubi ??

bo ma lepsze nc+go ?? nie dla kazdego ??

bo w zasadzie za to samo z mniejszym boolem doopy place mniej niz za to co bym mial miec w premium PC+ ... LOL nad LOLe ... ale co kto lubi jak pisze ... skoro dostajesz " to samo " i chcesz placic wiecej bierz PC+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja ci pisałem? Twój optymizm był nieuzasadniony od samego początku.
Podjarałeś się, a teraz rozczarowanie.  Warto było? No cóż pompowałeś balonik , a teraz klops.  :lol2: 
Edit:
Nawet nie jest mi ciebie żal.  Może da ci to lekcję na przyszłość
 


Bez przesady przecież płakał nie będę;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak same rarytasy?Mnie osobiście interesuej tylko zwykła tradycyjna tv sat a nie internety które nie działają lub dzaiłają słabo czy inne bzdety.A oglądanie tv przez interneta to mi zapewni i chinol i to znacznie taniej.Tylko co z tego jak mnie nie interesuje taka forma ogladania.A co do strony i błędów tam od kiedy pamiętam babol gonił babola.Ale widać ktoś kto się tym zajmuje ma mocne plecy.Niech utrzymają obecną ofertę do tego kupią LM w ręczną i Lige francuską i jest cacy.

4 minuty temu, patryszq napisał:

nie bronie CP ani PC+ bo akurat mam CP -  ale czemu CP ma byc gorszym sortem ??

bo nie ma dekodera 4k i kanalu 4k z "kątętem cztery ka " który nadaje wybiórczo non stop to samo ,

bo ma C+ na ktorym jest mniej lepszych programow niz u CP ??

bo ma kanaly z + ktore sa jakie sa ?? co kto lubi ??

bo ma lepsze nc+go ?? nie dla kazdego ??

bo w zasadzie za to samo z mniejszym boolem doopy place mniej niz za to co bym mial miec w premium PC+ ... LOL nad LOLe ... ale co kto lubi jak pisze ... skoro dostajesz " to samo " i chcesz placic wiecej bierz PC+ :D

Jak za to samo jak od najniższych pakietów  oferta się różni.Tak się składa że mam i NC+ i CP i jakoś nie czuję że za ten pierwszy dużo płacę.A raczej płacę mało i wiem za co bo mam co oglądać a nie od czasu do czasu i to najczęściej w weekend.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na Netflixa, który ma 3 milony real users w Polsce wg. Gemiusa i 150 mln abonentów na świecie. Albo nawet taką Iplę z 1,5 mln RU...

Albo na francuski Canal+, angielskie Sky, amerykańskie DirecTV, itd które usługi IPTV/OTT i "triple" (i więcej) play dawno już wprowadziły i to jest kierunek ich rozwoju, bo jeśli chodzi o tradycyjną TV to w ostatnim kwartale liczba ochodzących abonentów w takim USA szła w miliony... ;)

Każdy analityk dzisiaj twierdzi, że tradycyjna tv także w Polsce będzie tracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel1987 napisał:

Jeżli ktoś spodziewał się rewolucji, to jest naiwny

A toś się chłopie zaprodukował. Zmiany wg ITI trwają od zawsze i trwać będą wiecznie.....tylko w niezrozumiałym kierunku i na pałę.

Rzecz w tym, ze nikt tu nie spodziewał się rewolucji Ludzie nauczyli się doswiadczeniem. I cudów nikt się nie spodziewał.

Znaczy to, ze forum rzeczowe i blisko ziemi.

Jednak jeśli ktoś bierze się za naprawę nowego otwarcia rozwoju i robi to jak remont wiejskiej drogi (na raty i z kadrą  jak z robót interwencyjnych) to jest zaskoczenie.

W dzisiejszej rzeczywistości mile widziany profesjonalizm.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuzik1111 napisał:

A toś się chłopie zaprodukował. Zmiany wg ITI trwają od zawsze i trwać będą wiecznie.....tylko w niezrozumiałym kierunku i na pałę.

Rzecz w tym, ze nikt tu nie spodziewał się rewolucji Ludzie nauczyli się doswiadczeniem. I cudów nikt się nie spodziewał.

Znaczy to, ze forum rzeczowe i blisko ziemi.

Jednak jeśli ktoś bierze się za naprawę nowego otwarcia rozwoju i robi to jak remont wiejskiej drogi (na raty i z kadrą  jak z robót interwencyjnych) to jest zaskoczenie.

W dzisiejszej rzeczywistości mile widziany profesjonalizm.

 

Widać, że nie czytaleś wpisów ostatnio. Pełno tu było teorii o rewolucjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila widzialem tą reklamę - https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/platforma-canal-zamiast-nc-oferta-promocje-pakiety-telewizji-w-reklamach-gangsterzy-wideo

 

Przejrzalem temat wstecz i chyba nikt nie wrzucił jeszcze.

Pozostawię bez komentarza

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Faktem jest, że się słabo przygotowali do rebrandingu, ale niektórzy robią tu g..wnoburze i wyolbrzymiają problemy. Za miesiąc nikt już o nich nie będzie pamiętał.

Jestem bardzo ciekaw jak zachowałby się Cyfrowy Polsat gdzie rebranding też byłby przydatny - przynajmniej jeżeli chodzi o logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat też raczej doczeka się rebrandingu w ramach swojej grupy. W tym momencie ma marki:

 

Polsat - kanały telewizyjne

Cyfrowy Polsat - platforma telewizyjna DTH, IPTV, OTT, VOD

Ipla - platforma OTT, VOD

Plus - usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, internetu mobilnego oraz stacjonarnego poprzez łącza Netii i jej partnerów.

Netia - usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, internetu mobilnego oraz stacjonarnego, telewizji IPTV oraz VOD.

 

Przy tylu markach rebranding na jedną markę (nawet i nową !) jest według mnie kwestią czasu.

Dodatkowo to pozwoli też na ułatwienie ofert, pełna pakietyzacja, jeden CRM. Salony będą bardziej rentowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djadijos

No nie wiem czy stworzenie nowej marki było by dobrym posunięciem. Ludzie na ogół wybierają coś co znają, a Polsat znają od wielu lat. Nowa marka chociaż nie wiem jak bardzo rozreklamowana że to rebranding będzie budzić wątpliwości wśród zwykłych Kowalskich którzy nie interesują się rynkiem satelitarnym. To samo z NC+ - Canal+. Mimo kampanii reklamowej, jak powiedziałem teściowej o zmianie nazwy to nie miała pojęcia o czym mówię. Ona i tak twierdzi że ma Cyfrę+ i już. Jak myślisz ilu jest takich Kowalskich w Polsce?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, umek napisał:

Problem w tym że obie platformy nie potrzebują rebrandingu a zmiany podejścia. A tego nie będzie. Jak widać.

Przy tylu markach ile ma Polsat to nawet może być oszczędność dla nich. Każda marka to osobna spółka, osobne władze, trzeba do salonów itp tworzyć osobne materiały promocyjne, co kosztuje. Zmiana podejścia to inna kwestia.

 

45 minut temu, Ozzy666 napisał:

@djadijos

No nie wiem czy stworzenie nowej marki było by dobrym posunięciem. Ludzie na ogół wybierają coś co znają, a Polsat znają od wielu lat. Nowa marka chociaż nie wiem jak bardzo rozreklamowana że to rebranding będzie budzić wątpliwości wśród zwykłych Kowalskich którzy nie interesują się rynkiem satelitarnym. To samo z NC+ - Canal+. Mimo kampanii reklamowej, jak powiedziałem teściowej o zmianie nazwy to nie miała pojęcia o czym mówię. Ona i tak twierdzi że ma Cyfrę+ i już. Jak myślisz ilu jest takich Kowalskich w Polsce?

Przykład T-Mobile, Orange, UPC pokazuje,że można robić rebranding wstawiając całkiem nową markę na rynku Polskim.

Zresztą grupa CP może chcieć też wejść na zagraniczne rynki i wykupi jakiegoś operatora telefonii komórkowej i światłowodowego w Czechach/Slowacji itp. . Wszystko jest możliwe. Gdy rynek TV satelitarnej będzie się kurczył będą potrzebować nowe gałęzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, djadijos napisał:

Przykład T-Mobile, Orange, UPC pokazuje,że można robić rebranding wstawiając całkiem nową markę na rynku Polskim.

Zwykłe pit...nie o Szopenie.

Tak samo mozna powiedzieć o ITI , ze wysforowało na rynek całkiem nową markę.....i nie upadli.

może powiesz, ze te marki z Twej listy jakoś z kopyta i zdecydowanie opanowały rynek?  Bo to, ze właściciel wprowadził markę natywną to jeszcze nic nie znaczy.

Sukcesem takiego przeobrazenia byłoby zakasowanie innych czyli postęp w dzieleniu rynkowego tortu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...