Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z forum nie miał dzisiaj problemu z dekoderami 4K od C+? Bo na FB sporo osób nie mogło przełączać kanałów. Pomagało wyłączenie z prądu albo ustawienia fabryczne. Ktoś pisał o przepełnieniu pamięci operacyjnej. Poszła jakaś wadliwa aktualizacja?
Wczoraj wszystkie dekodery ICTA które posiadam w domu spotkał ten problem. Wyłączyłem je z prądu na chwilę i po ponownym uruchomieniu problem zniknął. Aktualizacji softu jak u mnie nie zaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, G2000 napisał(a):

Nikt z forum nie miał dzisiaj problemu z dekoderami 4K od C+? Bo na FB sporo osób nie mogło przełączać kanałów. Pomagało wyłączenie z prądu albo ustawienia fabryczne. Ktoś pisał o przepełnieniu pamięci operacyjnej. Poszła jakaś wadliwa aktualizacja?

Mój 4K Ultrabox+ (ITCA) też wczoraj wariował przy przełączaniu kanałów i z początku nie pomógł nawet restart dekodera w menu "diagnostyka". Potem to jakoś samo przeszło i już jest normalnie. Nie wiem czy oni to usunęli jakimś updatem, bo nawet nie sprawdzałem, ale najważniejsze, że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz taka polityka tej firmy. Jak dobrze pamiętam, kilka lat temu oferowano przystawki od Apple do usługi Canal+Online..tyle, że we Francji..

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Francji to w tym przypadku słowo klucz :D życzę Canal+ aby w przyszłym roku poszli śladami konkurencji i wypuścili prawdziwy hybrydowy dekoder, choć tak naprawdę wystarczyłaby aktualizacja oprogramowania tych obecnych bo infrastruktura serwerowa już jest a nawet jeśli nie ma to zawsze można dogadać się z orange na udostępnienie kanałów IPTV. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Canal+ już jest  ugadany z Orange.

Przez Pomarańczowych oferuje pełną paczkę C+ z usługą Online I pakiet Extra+.

Klienci Orange dodatkowo podpisują wtedy umowę z Canal+.

Dotyczy to oczywiście oferty IPTV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Dobry dekoder kosztuje a tu każdy by chciał go za free🤣 Albo max 5 zeta. Jak zrobia dobry sprzęt to kiedy im się zwróci?

Czy ja wiem, obecnie płaci się za szrot 20zł. Chętnie dołoży bym jeszcze 10zł do czegos dobrego a tak od wymiany ADB na Technicolor mija 3 tydzień i nie moge połączyc dekodera z siecią....wcześniej na ADB problem z pikselozą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Dobry dekoder kosztuje a tu każdy by chciał go za free🤣 Albo max 5 zeta. Jak zrobia dobry sprzęt to kiedy im się zwróci?

Napisałem... Nawet gdybyś płacił złotem... Ja byłbym w stanie zapłacić nawet 20zł miesięcznie za coś podobnego do Polsat Box 4k.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak należy rozróżnić własny sprzęt, a wypożyczony. Myślę że prawie 5 stówek za samo wypożyczenie deka w trakcie 2 letniej umowy to nie tak mało, a należy jeszcze pamiętać że większość abonentów przedłuża umowy i nadal pozostaje ze sprzętem wziętym na początku, nadal płacąc 2 dychy za wypożyczenie, a gdyby sprzęt był lepszej jakości obywało by się też bez narzekań, reklamacji i wymian... więc udostępniony sprzęt abonentom za np. 2 tysie nie byłby aż takim problemem i mógłby być strzałem w dziesiątkę ze strony C+. Wiadomo że część z abonentów nie wzięła by takiego sprzętu, ale dla nich pozostałyby dotychczasowe tanie lub darmowe.

Edytowane przez sławek72
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...