Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, regedit32 napisał(a):

Ale tam mają bałagan na stronie jeśli chodzi o pakietyzację. Chciałbym Extra z Canal+ a jest tylko Extra z Canal+ Film za 65zł to za ile będzie pełny Canal+ lub uzupełnienie sportu do filmowego?

Extra z CANAL+ dla nowego klienta kosztuje 95 zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto posiada C+ MIX będzie tak miły i prześle screena z portalu C+ jakie pakiety można włączyć dodatkowo? Oczywiście bez danych wrażliwych. Na infolinii powiedzieli, że nie mają żadnego wykazu, bo to zmienia się dynamicznie, a ja chce przejść na dniach na umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie negocjowałem tylko pytałem się, co mogę dodatkowo do pakietu Extra+ dobrać - miły pan z infolinii oznajmił co i za ile, po czym dobrałem dobie dodatkowe pakiety, udzieliłem wszelakie zgody by mieć zniżkę 5 złotych, później podałem dane do umowy i w ten sposób zawarłem umowę z Canal+. Rozmowa trwała coś około 15 minut. Tego samego dnia po zawarciu umowy włączyli mi pakiet Extra+, a następnego pakiety dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ktotam napisał(a):

Czy mając tę umowę mix np. comfort mix jest dostęp do serwisu canal+online jak przy zwykłej umowie abonamentowej?

Nie wiem, czy funkcjonalność jest tożsama z  serwisu canal+online, gdy ma się umowę abonamentową, ale przy umowie mix też ma się dostęp i można dobierać pakiety :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj aktywowałem swój moduł CI+ z pakietem "Optimum+" i opcją "Canal+ Film i Seriale". Najbardziej dziwi mnie fakt, że kanał "Polsat Sport" również jest odkodowany. Czyżby Canal+ otrzymał nowy kanał? Czy ktoś jeszcze może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kub222 napisał(a):

Siema Panowie i Panie

 

Czy jest jakaś możliwość rozwiązania umowy z canalem +bez konsekwencji. 

Mam umowę do końca 10.24 .

Siema.

Tak jak wyżej napisał @opensource nie możesz zerwać umowy z Canal+ bez kary pieniężnej. Jak chcesz, to szukaj osoby do cesji, która zechce wziąć na siebie twój abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...