Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@floro

Canal+ tak definiuję, na ilu urządzeniach możesz korzystać z serwisu Canal+ Online:

Cytat

Na ilu urządzeniach jednocześnie mogę korzystać z CANAL+ online?

Liczba urządzeń zależy od oferty, którą posiadasz:

Jeśli jesteś Subskrybentem serwisu CANAL+ online (wykupiłeś dostęp poprzez stronę canalplus.com) to możesz korzystać jednocześnie z 2 urządzeń.

Jeśli jesteś Subskrybentem serwisu CANAL+ online i dodatkowo zakupiłeś CANAL+ BOX 4K to możesz korzystać z 2 urządzeń jednocześnie oraz dodatkowo z CANAL+ BOX 4K jako trzeciego urządzenia.

Jeśli korzystasz z serwisu CANAL+ online jako Abonent CANAL+ (telewizji satelitarnej) możesz korzystać z 2 urządzeń.

Możesz jednocześnie korzystać z 2 urządzeń. Jak korzystasz z 3 urządzeń na raz, to się nie dziw, że nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam ze wszystkich trzech urządzeń na raz tylko czasami z telefonu, z tabletu i laptopa. Powtarzam nie jestem zalogowany w jednym momncie na wszystkich. Do niedzieli wszystko było dobrze i nagle ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2024 o 00:35, Vaniliovsky napisał(a):

@czerstwya czy mając dekoder 4K dualbox można ten kanał wyszukać? 

Na sprzecie operatora z narzuconą odgórnie listą,  nie ma możliwości wyszukania dodatkowych kanałów.  

Jeśli chodzi o C+, bo w Polsacie podobno można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też to zauważyłem, widzę raz, drugi i kolejny i sobie myślę co tu jest grane. Znając realia mocno przycięli pasmo na kanał stąd te mydło. Jak już główne stacje tak masakrują to gdzie są granice? Chcą nas siłą zmigrować do strimingu? Co do streamów dopóki nie przejdą na 50 fps (usuwając przeplot) to też nie widzę sensu. Nadal w H.264 pokutuje coś co znamy z tv kineskopowych czyli naprzemienne nadawanie pół obrazów co realnie daje nam 50fps. Streamy na siłę robią 25 i obraz jest mniej płynny i widać rwanie. H.265 i kolejne generacje kodeków zrywają z tym skansenem. Wracamy jednak do jakości tvnów na canalplus. Dno i metr mułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie wpisy sądzę, że dobrze trafiłem. rok temu kupiłem prepaid z pakietem start n 12m-cy z dekoderem wifibox sagemcom. przed weekendem zadzwoniła pewna pani z informacją, że upływa czas ważności pakietu start. Pani ta powiedziała, że po ostatnich podwyżkach pakiet start kosztuje 34zł i zaproponowała pakiet comfort mix z ponad 120 kanałami (nie mylić z nowy comfort) twierdząc, że normalnie kosztuje on 54zł ale po zgodach marketingowych i za efakture może mi go zaoferować za 29 zł. Wiedząc, ze w abo nie ma opcji comfort ani nowy comfort zapytałem o opcję optimum za 25 lub 30 zł Która jest na przedłużenie w abo usłyszałem, że nie ma takiej opcji u niej. Wiem że były podwyżki o 9zł, ale jak się płaci za 3, to start jest 25zł a przy 5 m-cy 25zł a za rok z góry 20.75. Zdziwiłem się bo obie zgody powinny zrabatować usługę o 10zł a tu jest 15zł. Da się ugrać to co dają przedłużającym umowy czyli np optimum za te 30 zl czy to co zaproponowała ta kobita jest najtańszą i najkorzystniejszą opcją. Dodam, że dekoder jest używany okazyjnie przez inne osoby podczas wyjazdu do niemiec a nie przez cały czas. Jeśli dałoby się przejść na abo z pakietem optimum za 25-30zł to też biorę pod uwagę.

Pytanie dodatkowe czy obecny pakiet zgaśnie z końcem miesiąca czy równo z dniem aktywacji karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Komfort+ na kartę - 54 PLN

Komfort+ na abonament - 29 PLN

Różnica pomiędzy dwoma pakietami: 25 PLN.

Te 25 PLN składa się z:

1) 5 PLN za zgody marketingowe;

2) 5 PLN za e-fakturę;

3) 5 PLN za umowę na 24 miesiące;

4) 10 PLN za korzystanie z własnego sprzętu.

Godzinę temu, malyszadam napisał(a):

Jeśli dałoby się przejść na abo z pakietem optimum za 25-30zł to też biorę pod uwagę.

Za te pieniądze to możesz przejść na abonament, wybrać pakiet Comfort+ za 29.99 PLN.

Godzinę temu, malyszadam napisał(a):

Pytanie dodatkowe czy obecny pakiet zgaśnie z końcem miesiąca czy równo z dniem aktywacji karty.

Zgaśnie z dniem aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, malyszadam napisał(a):

 Dodam, że dekoder jest używany okazyjnie przez inne osoby podczas wyjazdu do niemiec a nie przez cały czas.

To faktycznie abonament to "przemyślana" decyzja płacić im abonament i nie korzystać. :)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Crossi napisał(a):

Powiem tak:

Komfort+ na kartę - 54 PLN

Komfort+ na abonament - 29 PLN

Różnica pomiędzy dwoma pakietami: 25 PLN.

Te 25 PLN składa się z:

1) 5 PLN za zgody marketingowe;

2) 5 PLN za e-fakturę;

3) 5 PLN za umowę na 24 miesiące;

4) 10 PLN za korzystanie z własnego sprzętu.

Za te pieniądze to możesz przejść na abonament, wybrać pakiet Comfort+ za 29.99 PLN.

Zgaśnie z dniem aktywacji.

Czyli pomimo, że pakiet w abo jest wycofany można na niego przejść z prepaid na abo. Jeśli tak to tylko w opcji 24m-ce czy można próbować targować się o 12m-cy w tych pieniądzach. Jakieś 3 lata temu jak przenosiłem pace pvr na abo z pre paid to powiedzieli mi, że max rabat na pakiet nowy comfort jaki mogę dostać to 5złza zgody i 5zl za e fakturę i taniej nic się nie da. 2 lata później jak przedłużałem umowę to max co mi dali to optimum w tej samej cenie twierdząc, że 30 zł to max co mogą dać a teraz optimum jest do wyciągnięcia za 25zł na 24m-ce na przedłużenie. Pytanie czy da sie go wziąc od razu czy tylko jednak przedłużenie.

15 godzin temu, opensource napisał(a):

To faktycznie abonament to "przemyślana" decyzja płacić im abonament i nie korzystać. :)

Tak w sumie to 6-7 m-cy w roku z przerwami użytkownik tej oferty jest w DE i jeśli sie da ugrać optimum z te 25-30zl na miesiąc to można by płacić abo i brać dekoder do polski. Wcześniej jakiś geniusz zaproponował wziąć polsat w najtańszej opcji gdzie za 30 zł jest tylko 50 kanałów więc to chyba będzie najlepsza i najtańsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, malyszadam napisał(a):

Czyli pomimo, że pakiet w abo jest wycofany można na niego przejść z prepaid na abo. Jeśli tak to tylko w opcji 24m-ce czy można próbować targować się o 12m-cy w tych pieniądzach.

Możesz wziąć Comfort+ na 12  miesięcy, ale zniżka 5 PLN za umowę na 24 miesiące odchodzi i ten pakiet kosztuje wtedy 34.99 PLN.

11 godzin temu, malyszadam napisał(a):

Pytanie czy da sie go wziąc od razu czy tylko jednak przedłużenie.

Według mnie Optimum+ możesz wziąć tylko jako przedłużenie. W ofercie MIX masz 4 główne pakiety i tylko z nich możesz wybrać jeden, który Ci najbardziej pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie czy jak przejdę np na comfort mix to po upływie jego czasu oznaczonego będę mógł negocjować warunki normalnej umowy takie jak dla obecnych abo.

Kolejna sprawa to czy z tym samym konsultantem można negocjować warunki mix i abo czy to są2 różne działy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, malyszadam napisał(a):

To w takim razie czy jak przejdę np na comfort mix to po upływie jego czasu oznaczonego będę mógł negocjować warunki normalnej umowy takie jak dla obecnych abo.

Myślę, że tak. Jakby co, to niech inni się wypowiedzą, czy mówię dobrze.

18 godzin temu, malyszadam napisał(a):

Kolejna sprawa to czy z tym samym konsultantem można negocjować warunki mix i abo czy to są2 różne działy.

Umowa Mix to abonament, także ten sam konsultant Cię obsłuży. Dzwonisz pod numer 22 430 77 77 i tam wszystko z abonamentem Mix załatwiasz - ja tak robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 1/7/2024 at 7:10 PM, lukx95 said:

@marikart Jeśli masz umowę na czasie nieoznaczonym już od dłuższego czasu i płaciłeś dużo mniejszy abonament, to być może przez jakiś błąd systemu podwyższono Ci opłaty. Jedyne co to złożenie reklamacji w takim przypadku z prośbą o korektę i przywrócenie prawidłowych opłat, które płaciłeś zgodnie z warunkami Twojej umowy. Tak w ogóle co Ci policzyli więcej pakiet główny?

Wybacz późną odpowiedź. Tak pakiet główny, ale po telefonie okazało się, że była to faktycznie pomyłka. Dzięki wielkie za informacje.

Edytowane przez marikart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, salva napisał(a):

Dodali ludziom posiadającym Extra+ z CANAL+ (6) Live, kanały C+Sport 3 i 4, czy pozostali bez Ekstraklasy? Jeszcze we wrześniu przedłużali umowy na ten pakiet. Pewnie również później. 

Nie dodali , Extra+ z canal + 6 live bez ekstraklasy , chyba tylko dwa mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Jak myślicie czy, a jeśli tak to kiedy w c+ pojawi się nowy dekoder godny uwagi? 

Nawet jak coś nowego się pojawi,to technicy Canal+ zadbają o to aby był okrojony z funkcjonalności tak jak w poprzednich dekoderach. Chcąc sprzęt godny uwagi to tylko z wolnego rynku, od operatora nie ma raczej co liczyć.

3 minuty temu, patryszq napisał(a):

GLOBAL ONE i nic poza tym 💁‍♂️

Tutaj także rewelacji bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...