Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2024 o 16:07, salva napisał(a):

Dodali ludziom posiadającym Extra+ z CANAL+ (6) Live, kanały C+Sport 3 i 4, czy pozostali bez Ekstraklasy? Jeszcze we wrześniu przedłużali umowy na ten pakiet. Pewnie również później. 

C+ Sport 3 i 4 pojawiły się w tym pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcecie płacić najmu taki macie sprzęt
A czy jest taki sprzęt, który mogę sobie kupić na własność wsadzić kartę c+ i tak jak w ultrabox nagrywać 3 kanały i oglądać czwarty, mieć timeshift, mieć funkcje oglądaj program od początku jak się spóźnię z włączeniem, dobrze działający HDMI cec, HDR, dolby atmos , własną listę kanałów. Dodatkowy bonus to apki Netflix , Disney, Apple itp.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jojoro napisał(a):

A czy jest taki sprzęt, który mogę sobie kupić na własność wsadzić kartę c+ i tak jak w ultrabox nagrywać 3 kanały i oglądać czwarty, mieć timeshift, mieć funkcje oglądaj program od początku jak się spóźnię z włączeniem, dobrze działający HDMI cec, HDR, dolby atmos , własną listę kanałów. Dodatkowy bonus to apki Netflix , Disney, Apple itp.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co wiem większość jak nie wszystko mój sprzęt może posiadać lub posiada. Ma dodatkowe funkcje których odbiorniki operatora nigdy nie posiadały i nie posiadają. Apki w dekoderze? To kompletnie bez sensu jak to wszystko jest w tv. @_Artek_ nie opowiadaj standardowo bajek bo na sprzęcie własnym bez problemu można zrobić  własny MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Chodząc z kartami na pewno. 

Enigma2 i oscam - mówi Ci to coś panie Artek? 🐧👌

Najłatwiej to zrobić na karcie Conax z BSKA/BSLA - jeden magiczny werset oraz odpowiednia konfiguracja i masz multiroom za darmo. 😃✅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2024 o 21:02, Saturn45 napisał(a):

Witam,

czy korzystając z aplikacji Canal+ w TV Sony (Android TV) jest możliwość zmiany kanałów telewizyjnych przyciskami P+, P_ ? 

 

Aplikacja ogólnie to wspiera (np na Philipsie z Android TV to działa). Na Sony też ale sekundę później wychodzi z aplikacji i zmienia źródło na TV. Da się przełączać plus minus po wyłączeniu aplikacji przez ADB (przy włączonym trybie programistycznym) ale wtedy wyświetla przy każdym kliknięciu p+ lub p- że aplikacja (TV na którą z uporem maniaka Sony chce przełączyć) jest niedostępna). Mega wkurzający temat, próbowałem przez wiele godzin różnych sposobów ale odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2024 o 07:39, jojoro napisał(a):

A czy jest taki sprzęt, który mogę sobie kupić na własność wsadzić kartę c+ i tak jak w ultrabox nagrywać 3 kanały i oglądać czwarty, mieć timeshift, mieć funkcje oglądaj program od początku jak się spóźnię z włączeniem, dobrze działający HDMI cec, HDR, dolby atmos , własną listę kanałów. Dodatkowy bonus to apki Netflix , Disney, Apple itp.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie. Powiem więcej jest taki co możesz ustawić nagrywanie kilku kanałów na raz (chyba więcej jak 4 ale nie pamiętam dokładnie) i dodatkowo jak włączysz funkcję Quad PIP to nasz obraz z 4 różnych kanałów z różnych transponderów. Jak masz możliwość nagrywania to i timeshift możesz sobie ustawić albo coś na jego wzór. Dodatkowo nagrania są nieszyfrowane i można je odtworzyć na dowolnym sprzęcie np tv czy komputerze. Możesz na nim ułożyć wiele list kanałów oraz dowolnie modyfikować główną listę dodając kanały z dowolnego satelity jakiego masz oprócz 13e. Możesz sobie zrobić własny mr po sieci jak masz kilka lub kilkanaście takich urządzeń. Jak masz sprzęt 4K to masz HDR i HlG. Co do dźwięku to owszem jest co ci trzeba a nawet więcej. Cec działa lepiej jak w dekoderach operatorów i w niektórych sprzętach nawet jest obsługa kina domowego 5.1. Kino domowe można podpiąć po HDMI lub kablem toslink (optyczny). Kanały przełączają się szybciej jak w sprzęcie operatora. To tylko mały procent możliwości takich sprzętów tak samo jak pełna obsługa unicable 2 czy wideband. Są sprzęty co mają 2 podwójne głowice, z których jedna może być T2 i wtedy mamy dekoder combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...