Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowanie jestem za, abyście w przyszłości wystartowali z Rock TV w SD na satelicie. Na Nuta TV mi totalnie nie zależy, dlatego też jestem stanowczo przeciwny dodaniu tego kanału do listy kanałów w nc+. Nie trzymam kciuków.

 

Zachowujesz się jak typowy pies ogrodnika. :D W czym ci ten kanał będzie przeszkadzał na liście, że jesteś przeciw? Równie dobrze mogą napisać miłośnicy innej muzy, że są przeciwko ewentualnemu dołączaniu Rock TV. Trochę tolerancji dla innych. Ja kanału nie zamierzam oglądać, ale nie przeszkadza mi jego ewentualne pojawienie się na liście. Tak samo jak nie przeszkadzają mi kanały włoskie, czy arabskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak typowy pies ogrodnika. :D W czym ci ten kanał będzie przeszkadzał na liście, że jesteś przeciw? Równie dobrze mogą napisać miłośnicy innej muzy, że są przeciwko ewentualnemu dołączaniu Rock TV. Trochę tolerancji dla innych. Ja kanału nie zamierzam oglądać, ale nie przeszkadza mi jego ewentualne pojawienie się na liście. Tak samo jak nie przeszkadzają mi kanały włoskie, czy arabskie.

 

Tu nie chodzi o brak tolerancji, a o to, że na liście masz już trochę kanałów grających to samo, co Nuta TV, także nie widzę sensu dodawania kolejnego, bo i po co?. Stąd też jestem na NIE. Stacji grających ambitnie i ciężko masz aż 1 i jest to MTV Rocks. Dlatego jestem za dodaniem Rock TV, zamiast Nuty TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oferowaliśmy wersję HD Nuta.TV jako kanał kodowany, lecz nie spotkała się z zainteresowaniem platform przez 2 lata.

Postanowiliśmy zatem wzorem innych kanałów muzycznych uruchomić darmową wersję SD.

Dla mnie osobiście kanał muzyczny musi być HD :cool:  bo inaczej nawet go nie włączam :P  jedynym wyjątkiem jest Trace Urban bo innej opcji nie ma jak sd :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Nigdy wcześniej nie wsluchiwalem się dłużej w to, co gracie w NUTA TV. Ale teraz po dłuższym oglądaniu, a raczej słuchaniu...stwierdzam jedno...muzyka na NUTA TV jest coraz lepsza. Oby tak dalej.

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza technika wysłuchała Waszych próśb i bitrate video kanału Nuta.TV na satelicie Hot Bird został podniesiony. Jakość obrazu jest już zauważalnie lepsza.

Bardzo się staramy, aby kanał Nuta.TV dołączył do listy kanałów nc+ jako FTA.

Oby starania coś dały bo Nutka według mnie gra lepiej od Eski i żal by było się z nią pożegnać. :/

 

Wczoraj leciał u was teledysk zespołu LemON - Nice, w związku z tym mam pytanie: czy macie też inne jego utwory? Głównie chodzi mi o kawałki "Scarlett" i "Napraw"? :-)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano. :)

Teraz bardzo mocno promujemy możliwość odbioru Nuta.TV jako kanał FTA na CP.

 

Gdyby Wam mocno zależało to byście się dogadali z CP i wtedy mielibyście pewną widownię, a tak nie ma się za bardzo czym chwalić, ale oczywiście zaraz przeczytamy, że do tanga trzeba dwojga. Gdybyście nie traktowali swoich programów niczym kanały Premium to zapewne byłoby inne podejście platform do całej sprawy.

 

PS. Gracie tak przyzwoicie, że na mojej liście ulubionej zagościliście w sekcji najczęściej słuchanych stacji muzycznych obok Eski, VOX Music, 4FUN i Stars TV :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...