Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem sobie ostatnio na trochę Nutę TV i wybór muzyczny, jak na kanał z nową muzyką jest dość ciekawy. Oby tak dalej. Tylko błagam, poprawcie jakość kanału, bo to jedyny minus. No i skoro nie nadajecie w HD to przydałoby się, żeby nie było znaczka HD obok logo.

Oczywiście nie ukrywam, że najlepiej jakbyście nadawali w HD przez satelitę. Ale o tym to chyba jak na razie można pomarzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szacunek za bycie w UPC jak tam dawno posta pisałem osobiście oglądam pasmo 2010+ i szczęka mi opadła jak kilka dni temu Usłyszałem piosenkę Roberta M-Just litte bit. Wykupiłem maxa dla paczki mtv i się na nich zawiodłem odpaliłem nutę to wiedziałem że to jest to czego szukałem :) Robicie bardzo dobrą robotę i szacun mocno ;) I życzę wam abyście trafili do nc+ i do cyfrowego polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podzielam entuzjazmu. Włączyłem Nutę w UPC u siostry i poza dobrą jakością obrazu i dźwięku ta stacja nie ma nic ciekawego do zaoferowania muzycznie, przynajmniej dla mnie. Oklepany plastikowy pop i dance. To nie dla mnie. Szkoda, że muzycznie nie gracie jak Trójka, Radio Zet Chili lub Muzo.FM. Indie Popu, Indie Rocka, Elektroniki czy Alternatywy na próżno u Was szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość stacji polskich muzycznych fta jest tylko po to żeby zarabiać na reklamach, które są przerywane trzema, czterema teledyskami, następna stacja bez ramówki jest niepotrzebna, tu reklama jest na pierwszym miejscu, muzyka na drugim, dodatkowo jakość obrazu najgorsza na sat, jak na razie kanał do kasacji !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ty kochasz alternatywę nie oznacza że zaraz wszyscy będą tak grać. Nadawca lepiej wie, co mu się bardziej opłaca.

 

A przydałoby się, bo takich stacji nie ma wiele. Na większości polskich stacji muzycznych czy radiowych leci jedno i to samo. Ileż można, może warto pomyśleć o bardziej wymagających widzach niż radiowa sieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Wam do głowy, że winnym jest sam nadawca kanału a nie platformy satelitarne? No PowerTV, to jak to było podczas negocjacji z nc+ i CP?

Nie przesadzaj.Włoskich kanałów RAI nikt nie negocjował a jakoś się znalazły na liście.O arabskich kanałach nie wspominając.Chcą kasę za dołączenie i kropka.Od arabów nic nie dostaną to dołączają kanały bez problemu a za polskie mogą coś skasować to specjalnie za darmo ich nie dołączą do listy.

 

Mnie osobiście to tito bo Nuty i tak nie zamierzam oglądać ale założyłem wątek na domowym forum i co jakiś czas dopytuję kiedy kanał będzie dostępny.Niestety poz marketingowym bełkotem niczego mądrego nie napisali.Żeby nie było, że chodzi tylko o Nutę.TBN Polska też nie chcą dodać do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy zgłaszałem sprawę Nuty.tv zarówno do CP i NC+. NC+ odpisali że nie planują obecnie włączania nowych kanałów, a gdy się coś zmieni i będą jakieś dołączenia kanałów to będzie informacja na ich stronie. CP do dziś nic nie odpisał, a zgłaszałem parę razy. Czyli niestety z Nuty nici w NC+ i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę kanał dodać do dekodera i to uczyniłem. Tak. Dekodery CP mają funkcję wyszukiwania i dodawania kanałów.

Sprawę do CP i NC+ zgłosiłem z myślą o użytkownikach którzy mają dekodery NC+ bez możliwości wyszukiwania i takich nie zaawansowanych posiadaczy dekoderów Cyfrowego Polsatu, którzy sami nie umieją wyszukać kanałów, lub nawet nie wiedzą, że ich dekodery to umożliwiają. Sam mam kilkunastu takich nie zaawansowanych użytkowników.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...