Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roku dla 5 posiadaczy zaawansowanych dekoderów z wyszukiwaniem kanałów nie będziemy nadawać. Jeśli trafimy na listę EPG platformy to kanał zostanie na wiele lat na satelicie. Nie trafimy, to ten slot odsprzedamy innemu klientowi.

 

Na satelicie opłaca się nadawać tylko mając gwarancję milionów odbiorców w zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatZnawca

Źle. Chodzi o to, że kanał musi być na dekoderze do którego podpięty jest telemetr. Ale takich telemetrów które są pod sat ale bez żadnej platformy jest klika na krzyż, prawie zero. Więc jak nie ma kanału w ofercie operatora to człowiek z telemetrem w nc+ nie będzie miał go w dekoderze, rozumiesz? Czyli nadawanie na sat kanału jeśli nie ma go przynajmniej na liście nc+ jest całkowicie bez sensu bo to kasa w błoto.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Roku dla 5 posiadaczy zaawansowanych dekoderów z wyszukiwaniem kanałów nie będziemy nadawać. Jeśli trafimy na listę EPG platformy to kanał zostanie na wiele lat na satelicie. Nie trafimy, to ten slot odsprzedamy innemu klientowi.

O nie! Mam nadzieję że do tego nie dojdzie! :k.gif

 

Od godz. 12:06 Nuta.TV (SD) powinna mieć mniejsze logo, niż nawet wersja HD :)

Tak lepiej. :r.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, a co Ty się tak tym przejmujesz?. I tak wolisz rocka niż popową sieczkę, więc i tak nie będziesz do Nuty zaglądać. Dla mnie im mniej takich stacji grających to samo w ofercie operatora, tym lepiej. Jestem za tym, aby MWE wrócił na sat jak uruchomią Rock TV. Nutę niech zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, a co Ty się tak tym przejmujesz?. I tak wolisz rocka niż popową sieczkę, więc i tak nie będziesz do Nuty zaglądać. Dla mnie im mniej takich stacji grających to samo w ofercie operatora, tym lepiej. Jestem za tym, aby MWE wrócił na sat jak uruchomią Rock TV. Nutę niech zabierają.

Jak były "testy" na TO!TV, to trochę nowego Rocka widziałem na Nucie, więc to wcale nie jest taki zły kanał. ;) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę wrzucić jakieś zrzuty NUTY.TV oraz NUTY.TV HD dla drobnego porównania? :)

Zapp z wersji HD (Multimedia) sprzed kilku chwil:

HrnhWqg.jpg

Gq3u08t.jpg

 

Z wersji SD ci nie zrobię, bo nie mam dostępu (antenę sat. mam ustawioną tylko do odbioru Astry, nie HB). Sam byś wrzucił choć raz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...