Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile sobotnie Eleven Gol było ciekawe, to niedzielne mi się nie podobało. Kto zaprosił tego Wilkowicza!? Przecież on po pierwsze nie ma nic ciekawego do powiedzenie o lidze hiszpańskiej, po drugie dwóch zdań po polsku nie potrafi sklecić. Porażka.

 

 

Nie wiem dlaczego, ale cieszy się uznaniem jednego z najlepszych dziennikarzy w Polsce. A ja uważam go za pozera, nie zna się na niczym, zajmują się wszystkimi dyscyplinami jak leci. Jeśli chodzi o ligę hiszpańską, to tak mógłby powiedzieć coś o Barcelonie i Realu, a reszty na oczy nie widział w tv nawet. Obawiam się, że w związku z tym że napisał biografię Lewandowskiego  :lol2: dostanie od przyszłego sezonu Bayern do komentowania i będzie szedł w banały, albo opowiadał jak Robben nie podaje Lewemu , i jak ten idzie do Realu, i dość nie może.............

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sobotnie Eleven Gol było ciekawe, to niedzielne mi się nie podobało. Kto zaprosił tego Wilkowicza!? Przecież on po pierwsze nie ma nic ciekawego do powiedzenie o lidze hiszpańskiej, po drugie dwóch zdań po polsku nie potrafi sklecić. Porażka.

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem, że Wilkowicz ma olbrzymie problemy z wysłowieniem się na wizji. Nie wiem czy on się naprawdę jąka i próbuje to jakoś zatuszować, ale czasem naprawdę źle się go słucha. Bądź co bądź jest dziennikarzem prasowym/internetowym więc wcale by mnie to nie zdziwiło. On znalazł się na wizji nie dlatego, że ładnie mówi tylko, że dobrze pisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co nam szefunciu Miroslawski zakomunikuje w tym tygodniu z nowości Eleven bo od 2-3 tyg co tydzień jest coś nowego w studiu. Jest już Eleven gol live i podsumowania sobotnio- niedzielne, we wtorek jest ElevenF1 i pozostaje do obsadzenia środa i czwartek o 21.Fajnie jeszcze jak by by w Pn-Czw np o22 podsumowania sportowe dnia, cogodzinne wiadomości sportowe np 15 min i w sobotę program piłkarski za Stan Futbolu. Jeśli to tak będzie z publicystyki wyglądać+transmisję to dla mnie to będą najlepsze kanały sportowe. Pewnie kwestia paru tyg jeszcze i będzie to wszystko z publicystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zachwycam coraz bardziej piknikami z Hiszpanii które obserwować mogę dzięki 11   :D - chyba kupię sobie koszulkę Las Palmas :)

Też nad tym się zastanawiam. :lol2: Jak doskonale widać większość zachwyca się ilością a nie jakością.LM słaba bo mało za to mecze ogórków są super :lol2: Ile w ostatni weekend było naprawdę atrakcyjnych i klasowych spotkań?Dwa góra trzy jeden to Juve-Milan drugi np to derby Glasgow.A tak naprawdę to teoretycznie ciekawe i atrakcyjne spotkanie jest dziś i nie trzeba się domyślać jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję obejrzeć to wydanie live Elevenu Gol i muszę przyznać, że bardzo fajnie to wychodzi. Widać pasję i wiedzę, najważniejsze rzeczy w pigułce. Szkoda jednak, że to tak krótki program, bo moim zdaniem na każdą z lig powinni poświęcić 30 minut (włoska, francuska, hiszpańska) + 30 minut na omówienie najciekawszych rzeczy z ligi belgijskiej, szkockiej czy 2.ligi angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...