Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ElevenF1 na razie takie sobie- ale już wiadomo , że materiały będą robione z toru- ten sezon będzie mega ciekawy- Mirosławski się na F1 nie zna - i wcale tego nie ukrywa- ale Mikołaj Sokół trzyma poziom merytoryczny. Eleven już włączone i czekam na sezon F1 - a piłka przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno żużel będzie produkował Polsat, przecież Eleven nic nie ma, aaa zapomniałem ma studio które budowali dwa lata :) Szkoda że z dużej chmury mały deszcz, to miała być umowa marzeń, mecze w Super Polsat , wyszło jak wyszło … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już iść spać, ale jeszcze przed snem nie omieszkam pochwalić Mateusza Święcickiego za głoszenie prawdy na twitterze. Taki komentator to skarb i dziś oficjalnie zapisuje się do jego partii, komitetu, sekty i fanklubu. Mati masz mój głos, sympatię i poparcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ElevenF1 na razie takie sobie- ale już wiadomo , że materiały będą robione z toru- ten sezon będzie mega ciekawy- Mirosławski się na F1 nie zna - i wcale tego nie ukrywa- ale Mikołaj Sokół trzyma poziom merytoryczny. Eleven już włączone i czekam na sezon F1 - a piłka przy okazji.

 

Też włączyłem na moment na ten magazyn ale jak zobaczyłem Mirosławskiego to zaraz wyłączyłem.

Miałem nawet się Was pytać czy on w ogóle ma pojęcie o F1? No ale tak jak przypuszczałem, wie tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że uruchomienie czwartego kanału nie jest jakąś fanaberią Eleven a realną opcją. Możliwa współpraca CP i Eleven przy żużlu, możliwe odsprzedanie sublicencji do emisji jednego meczu Bundesligi np. na kanale Super Polsat, konsolidacja w walce o zakup praw do Uefa Champions League/Uefa Super Cup oraz Ueafa Europa League na lata 2018-2021 skłania mnie do tezy z czwartym kanałem Eleven.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj "ten" mecz u znajomych na Canal+ i powiem jedno, obraz piękny. Bardzo dawno nie miałem możliwości porównania jakości obrazu Eleven do Canal+. Wiele stron zostało tu już napisane o jakość nadawania 11 ale to co wczoraj zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Czekam aż Eleven będzie nadawało na satelicie obraz w takiej jakości jak konkurencja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj "ten" mecz u znajomych na Canal+ i powiem jedno, obraz piękny. Bardzo dawno nie miałem możliwości porównania jakości obrazu Eleven do Canal+. Wiele stron zostało tu już napisane o jakość nadawania 11 ale to co wczoraj zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Czekam aż Eleven będzie nadawało na satelicie obraz w takiej jakości jak konkurencja. 

 

To byłoby dobre, ale np. dla mnie, bo jestem gotów im płacić ze 30 zeta. Jednak jak zrobią HD i podniosą cenę to ci którzy tutaj płaczą o jakośc zaczną płakać o cenę...coś za coś....Wolałbym już C+ w jakości Elevena i np. w cenie 20-25 zł - oczywiście chodzi mi o sam sport, bo pozostałych C+ nie oglądam, a muszę je mieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby dobre, ale np. dla mnie, bo jestem gotów im płacić ze 30 zeta. Jednak jak zrobią HD i podniosą cenę to ci którzy tutaj płaczą o jakośc zaczną płakać o cenę...coś za coś....Wolałbym już C+ w jakości Elevena i np. w cenie 20-25 zł - oczywiście chodzi mi o sam sport, bo pozostałych C+ nie oglądam, a muszę je mieć....

Możesz mieć całą paczkę za 25 zł; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fani żużla to specyficzne srodowisko,sam sie do niego zaliczam i uwierz mi że przyciagna kazda transmisja,a szwedzka to jest o tyle lakomy kasek ze okol 20 Polaków ma kontrakty tam podpisane

 

Inna sprawa,że podobno Eurosport nie przedlużyl umowy,bo strona szwedzka chciala żeby sami sobie sygnal produkowali i dlatego chyba nikt z Polski na to nie pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...