Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To ja może podam jakieś wyniki bo nudno w tym wątku, trzeba go rozruszać  :mrgreen:

 

Trzeba przyznać, że Barca i Real mają fanów! :)

 
DEPORTIVO - BARCA 93 TYS  :brawo: to Eurosport z Bundesligą miał tylko odrobinę więcej!
REAL MADRYT - REAL BETIS 38 TYS

 

@STARS

Świetna robota, jak zwykle. A hejterami się nie przejmuj :). Oglądalność Barcy skoczyła chyba po tym kosmicznym meczu z PSG, ale akurat tym spotkaniem Katalończycy nie zyskali sobie nowych fanów, bo zagrali fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Oglądam Eleven bo lubię tego nadawcę i w ogóle mnie nie obchodzą wyniki oglądalności w porównaniu do jakiejś stacji muzycznej.Odnoszę wrażenie że Pan bardzo nie lubi tego nadawcy bo co jakiś czas robi wrzutki tego typu co powoduje niepotrzebne i mało merytoryczne dyskusje. Zresztą czy ktoś z eleven upoważnił Pana do podawania tych danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo lubię Eleveny, mam wykupione i nie mogę się doczekać kiedy ruszy F1.. a i meczyk czasem jakiś zobaczę.

2. Są tu ludzie których wyniki nie interesują ale są też tacy których interesują. Dlaczego Pan chce być lepszy od tych drugich? 

3. Wyniki nie są tajne, nie potrzebuję zgody Eleven żeby zobaczyć i pokazać ich wyniki. 

4. Pozdrowienia od jakiejś stacji muzycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, a jest szansa na wynik FA Cup z poniedziałku? Kiedyś podawałeś wyniki i wychodziło, że rozgrywki angielskie mają sporo wyższą oglądalność, a teraz grały ze sobą dwa jakby nie było topowe zespoły (przynajmniej pod względem marki ;)). Ciekawi mnie jak to wygląda teraz np. w odniesieniu do tych wyników hiszpańskiej

 

EDIT:

@STARS.TV, Dzięki.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to się tu nie wypowiadam, ale wychodzi na to że Premier League może być celem numer 1 dla Eleven. I być może będzie to wtedy najlepiej oglądana liga w Eleven ;)

Tylko nie to, oni i tak już mają wystarczająco dużo praw jak na te trzy kanały, dodaj do tego jeszcze Premier League to albo ucierpią transmisje z innych lig, albo uruchomią nowy kanał/kanały. Tylko jak podskoczyłaby wtedy cena? Teraz płace 40 zł miesięcznie i mam w dodatku sporo fajnych filmów na C+.

Już nie mówiąc o tym, że na ten moment komentatorzy, którzy komentują mecze angielskich pucharów kompletnie nie nadają sie do tego. Tylko Grzywacz jako tako sobie radzi, chociaż wielkim jego fanem nie jestem to reszta odstaje poziomem. W C+ masz jednak pod tym względem bardzo fajną ekipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że gdyby C+ stracił Premier League to jest zamiecione, to podstawa ich oferty. Włoską i francuską po prostu oddali i dobrze zrobili, natomiast o PL niewątpliwie stoczą wielką walkę bo to ich być albo nie. Tu Eleven by musiał pewnie już bardzo dużo przepłacić aby to wyrwać. 

 

@domin107, zapewniam Cię, że nie mam żadnej obsesji na punkcie Elevenów. Tylko nie ogarniam dlaczego jedni (ci którym te wyniki się nie podobają) maja terroryzować drugich (tych których te wyniki interesują)? Może niech admin zrobi sondę, czy mają się pojawiać jakieś wyniki Elevenów czy nie. Zastosuje się do wyniku demokratycznych wyborów :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to się tu nie wypowiadam, ale wychodzi na to że Premier League może być celem numer 1 dla Eleven. I być może będzie to wtedy najlepiej oglądana liga w Eleven ;)

Wszystko fajnie, tylko ten sezon jest dopiero pierwszym z trzech z nowego kontraktu, który ma C+ i obowiązuje do końca sezonu 2018/2019, więc to jeszcze szmat czasu. Przypominam, że 2 lata temu nie było Eleven i nie wiadomo gdzie ta stacja będzie za 2 lata :) Inna sprawa, że prawa do PL do tej pory szły za duże kwoty, ale wygrywało też doświadczenie w pokazywaniu tej ligi przez C+, o czym zawsze dystrybutorzy praw po ogłoszeniu wyników ładnie komunikowali. Zdrowy rozsądek pokazuje jednak, że jak sporo przebiją ofertę C+ to żadne "partnerstwo" nie będzie decydujące, bo liczyć się będą tylko realne pieniądze.

 

Może przydałby się jakiś oddzielny wątek na którym by były podawane wyniki oglądalności. Ale fakt że stars tv chyba ma jakąś obsesję na punkcie oglądalności elevenów. 

Z tego co widzę to STARS.TV wrzuca wyniki głównie dla tych, których to interesuje (np. mnie), a to, że robi się potem z tego dzika dyskusja o wyższości E nad C+ i odwrotnie to inna sprawa. SatKurier chyba mu płaci za robienie ruchu na stronie heh... (żart)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@domin107, zapewniam Cię, że nie mam żadnej obsesji na punkcie Elevenów. Tylko nie ogarniam dlaczego jedni (ci którym te wyniki się nie podobają) maja terroryzować drugich (tych których te wyniki interesują)? Może niech admin zrobi sondę, czy mają się pojawiać jakieś wyniki Elevenów czy nie. Zastosuje się do wyniku demokratycznych wyborów :)

 

A ja pytam czemu tylko elevenów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo Electrixxx, weekend 11-12.03

 

CANAL+ 27 143
CANAL+ SPORT 22 032
CANAL+ SPORT2 9 522
ELEVEN 7 584
ELEVEN SPORTS 4 196
 
 
@domin107, to ja odpowiadam: bo ten wątek wszystkich kręci, w innych nic nikogo nie interesuje to co będę czas tracił :)
Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...