Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Natomiast muszę odnotować, że na kwalifikacjach i na wyścigu były mocne przycinki - nie wiem, czy ktoś to jeszcze widział i czy to przypadkiem nie wina dostawcy sygnału z Australii, bo cięło równo (najbardziej widoczne było to przy liście startowej, która dojechała tylko do 16 pozycji). Inna sprawa, że sezon zaczął się mocno średnio - przez wiele kółek nie było ilości okrążeń, do tego podawano różne czasy względem kierowców (co innego na timetable, co innego na ekranie). Generalnie dobrze, że znowu zaczęło się to szaleństwo :)

Nic nie przycinało , tylko nadawca miał problemy z grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z satelity cięło. Problemy z grafiką były swoją drogą. Z resztą od tego sezonu wszystko z toru leci w 4K, a w Eleven jak było mydło to dalej jest.

Wracając do Mirosławskiego to podczas kwalifikacji wyglądał niewiele lepiej (podciągnięte rękawy, wypięty bebzon, pozawijana koszula) niż Zarzeczny, z którego się nabijał. Z resztą w komentarzach na Weszło ktoś świetnie go podsumował pisząc, że to zwykły korposzczurek, który dla stanowiska zrobi wszystko ponad wszystko.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @tomciu ma rację. otóż sygnał HD z F1 to downscal z 4k. Kiedyś mieliśmy już z takimi zjawiskiem do czynienia kiedy na kanałch SD leciały transmisje nadawane w HD i downscalowane do SD. Ten sam problem widzą abo C+z Premier league., w której większość spotkań jest robiona w 4k. Efektem ubocznym downscale jest właśnie obraz bardziej przymglony- mnie ostry ( mydło ). W najbliższych latach będzie tak coraz częściej, a jeszcze czeka nas też downscale z 8k do HD

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @tomciu ma rację. otóż sygnał HD z F1 to downscal z 4k. Kiedyś mieliśmy już z takimi zjawiskiem do czynienia kiedy na kanałch SD leciały transmisje nadawane w HD i downscalowane do SD. Ten sam problem widzą abo C+z Premier league., w której większość spotkań jest robiona w 4k. Efektem ubocznym downscale jest właśnie obraz bardziej przymglony- mnie ostry ( mydło ). W najbliższych latach będzie tak coraz częściej, a jeszcze czeka nas też downscale z 8k do HD

Chyba pomyliłeś z upscalem.

To, że masz mydło na Eleven to ich zasługa, że nie wykupili więcej miejsca na sat. Ja w UPC mam dobry obraz.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dobrze odnotowałem - były zarówno problemy graficzne (belki, czasy, lista startowa etc.), jak i z transmisją (przycinki obrazu). Oba problemy były jednak niezależne od Eleven, niech się więc pozbierają przed Chinami, żeby to się oglądało jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Przecież już w trakcie transmisji  F1 była o tym wielokrotnie mowa że brak belki etc. , błędy z przyczyn niezależnych od Eleven, więc  co tu odnotowywać.  Nie dziwię się  że było mało widzów ze względu na zmianę czasu i wczesną transmisję. Również  zaspałem  i oglądałem  z powtórki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis nieprzespana noc sie szykuje. Albo kawa albo napoje energetyczne wskazane ;) Boliwia moze ograć Argentyne bo jak patrzyłem co Albicelestes prezentują soba w meczu z Chile i wcześniej to dramat!! Zero jakości mimo takich zawodników... A Boliwia "gorale" z La Paz przecież. Moze więc powtórki z kompromitacji Maradony doczekamy? Pamietne 6:1 dla Boliwii :D

 

Ciekawy będzie mecz Ekwador -Kolumbia, potem Brazylia -Paragwaj. Walka o bilety trwa. Jedyny pewniak obecnie to Brazylia która za Tite gra fantastycznie.

 

Eleven pokaże dzis wszystkie pięć meczów strefy CONMEBOL;)

 

Ciekawe kto dziś będzie komentować i czy wrócą Swiecicki, Kapica itp. Ostatnio Mati mial wolne kilka dni chyba bo nie bylo go w czwartek przy meczach. Ale Chabiniak zrobił fajna robotę z Cwiakala przy meczu Brazylii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przekaz F1 był tak samo dobry jak poprzedni sezon.Nie zauważyłem żadnego zamglenia czy zacinania.Produkcja sygnału w 4K może wpłynąć raczej pozytywnie a nie negatywnie.Dlaczego zmiana rozdzielczości w dół miałaby powodować zamglenia ?Jakoś zmiana z HD do SD nie powoduje takich skutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym bardzo zaskoczony gdyby Eleven nie wystartowalo w tym przetargu. LM to najatrakcyjniejsze prawa pilkarskie w Polsce. Nie nalezy wykluczac sojuszu z jakas tv, albo odsprzedanie sublicencji, tym bardziej ze od sezonu 2018/19 mecze LM beda rozgrywane o 19 i 21. W zwiazku z zakupem Bundesligi powstanie 4 kanalu jest bardzo prawodopodobne. W przypadku nabycia praw do LM 4 kanal bylby formalnoscia.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten magazyn #ElevenF1. Brakowało takiego programu gdzie już na chłodno jeszcze raz można było spojrzeć na wyścig. I śmiesznie też było gdy chciano "wywalić" Kapicę z kabiby komentatorskiej i gdy Sokół miał przewidzieć co się wydarzy w GP Chin. Brawo Eleven za ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przekaz F1 był tak samo dobry jak poprzedni sezon.Nie zauważyłem żadnego zamglenia czy zacinania.Produkcja sygnału w 4K może wpłynąć raczej pozytywnie a nie negatywnie.Dlaczego zmiana rozdzielczości w dół miałaby powodować zamglenia ?Jakoś zmiana z HD do SD nie powoduje takich skutków.

Na kanałach Eleven jest cały czas obraz mydło, skoro ich bitrate na sat to tylko średni i aż max 7 Mb/s.

 

Średni bitrate CANAL+ SPORT HD wynosi 10 Mb/s, a max bitrate jest na poziomie 19 Mb/s.

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym bardzo zaskoczony gdyby Eleven nie wystartowalo w tym przetargu. LM to najatrakcyjniejsze prawa pilkarskie w Polsce. Nie nalezy wykluczac sojuszu z jakas tv, albo odsprzedanie sublicencji, tym bardziej ze od sezonu 2018/19 mecze LM beda rozgrywane o 19 i 21. W zwiazku z zakupem Bundesligi powstanie 4 kanalu jest bardzo prawodopodobne. W przypadku nabycia praw do LM 4 kanal bylby formalnoscia.

Trzymamy kciuki  :wink:

 

@aboutreka - 6 kwietnia 2017 roku to ostateczny deadline przetargu czy przewidziane są jakieś "dogrywki"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Boliwia - Argentyna to egzotyka pod każdym względem...... transmisja przerywana trzykrotnie w pierwszej połowie (2 x miedzy 10 a 20 minutą na około 2 minuty z ekranu zniknęło nawet logo Eleven Sport, równolegle ten sam problem pojawił się na Eleven a inne kanały TV działały bez zarzutu). Wreszcie w 34 minucie realizator transmisji albo ktoś z E zamiast kontynuacji meczu pokazał rozgrzewkę z innego spotkania - na ekranie pojawiła się plansza z logo E. 

Jakość realizacji meczu niczym z mundialu w 1974 a jakość sportowa wynikająca z wysokości stadionu 3600m.n.p.m. szkoda gadać - choć te daw ostatnie aspekty to kwestie niezależne  od 11. 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by producentem sygnału był Eleven,przerwy mogły być skutkiem marnej jakości już otrzymywanego (właśnie ten trening to wskazuje),ale to mógłby potwierdzić tylko ktoś kto to oglądał na dekoderze i TV czy też były przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...