Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli, nie jeśli. Pewnie przez najbliższy tydzień ten wątek i kilka innych zostnie mocno zagarniętyvh przez wielbicieli fantazji. A podawane tu infa mają się tak do prawdy... jak... :) Dzisiaj ruszyła procedura a tu już ktoś wie. Naprawdę ? Dobre Tak samo z przymrużeniem biore info o sojuszach. Choć tu nie trzeba wielkiej tajemnej wiedzy. To z logiki, że tak może być wychodzi. Ale czy jest? Wielu osobom proponuje dać na wstrzymanie. Bo jeszcze czwartego kanału nie ma a co niektórzy już o piątym piszą. Moge Wam dziś napisać, że wygra ten. I mam połowe szans, że wygra. To znaczy, że mam dostęp do wiedzy i będe potem guru ?  Nie, nie mam. Dlatego na chłodno bierzcie info z "przecieków".

Jedyne co ciekawe to mamy chyba po raz pierwszy oficjalne starcie Eleven z nc+. Dla mnie ciekawe czy worek Eleven rzeczywiście jest bez dna. Bo to, że francuzi mają granice to pewne. Nie zapłacą wiecej niż  będą w stanie odrobić. Dla nich to od lat jest biznes, przynoszący zyski i tak ma być dalej. Inaczej Eleven, które próbuje walczyć o rynek. Za tydzień chyba będzie wszystko jasne.

Najśmieszniej by było jak by ostatecznie kupili razem. I co by wtedy napinacze róznych stron pisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli, nie jeśli. Pewnie przez najbliższy tydzień ten wątek i kilka innych zostnie mocno zagarniętyvh przez wielbicieli fantazji. A podawane tu infa mają się tak do prawdy... jak... :) Dzisiaj ruszyła procedura a tu już ktoś wie. Naprawdę ? Dobre Tak samo z przymrużeniem biore info o sojuszach. Choć tu nie trzeba wielkiej tajemnej wiedzy. To z logiki, że tak może być wychodzi. Ale czy jest? Wielu osobom proponuje dać na wstrzymanie. Bo jeszcze czwartego kanału nie ma a co niektórzy już o piątym piszą. Moge Wam dziś napisać, że wygra ten. I mam połowe szans, że wygra. To znaczy, że mam dostęp do wiedzy i będe potem guru ?  Nie, nie mam. Dlatego na chłodno bierzcie info z "przecieków".

Jedyne co ciekawe to mamy chyba po raz pierwszy oficjalne starcie Eleven z nc+. Dla mnie ciekawe czy worek Eleven rzeczywiście jest bez dna. Bo to, że francuzi mają granice to pewne. Nie zapłacą wiecej niż  będą w stanie odrobić. Dla nich to od lat jest biznes, przynoszący zyski i tak ma być dalej. Inaczej Eleven, które próbuje walczyć o rynek. Za tydzień chyba będzie wszystko jasne.

Najśmieszniej by było jak by ostatecznie kupili razem. I co by wtedy napinacze róznych stron pisali :)

 

Nie dzisiaj, tylko 17 marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę o czym innym :)

 

Od 1 kwietnia tj. od soboty będzie obowiązywała nowa ustawa o grze hazardowej, wiadomo już, że sporo bukmacherów wycofuje się z Polskiego rynku. Ciekawi mnie jak teraz będzie wyglądać transmisja w Eleven, przecież tam na każdym meczu są reklamy bukmacherów (będą zachęcać do przestępstwa?!) a i ich program informacyjny to reklama pokera. Ciekawe jak to rozwiążą i czy po prostu wycofają te reklamy :)

 

Owszem ktoś powie, że Eleven działa na nie polskiej koncesji. Zgodzę się z tym, że można ich oglądać tylko na terenie Polski i nie ukrywajmy jest przeznaczony dla polskich widzów. Jak myślicie jak to rozwiążą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale pamiętaj, że mogą mieć koncesję innego kraju jednak nadają na terenie Polski i takie reklamy mogą być (tak mi się wydaje) nakłanianiem do przestępstwa tym bardziej, że są to reklamy w języku polskim :) Później takiego delikwenta ktoś skasuje, a on przecież może się tłumaczyć, że ma eleven i tak mu proponowali nawet kursy jakie są więc się skusić :) Przecież tak jak wspomniałem eleven nie można oglądać poza granicami naszego kraju o czym wspominał sam mirosławski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nikt nie wspomniał że pojawi się problem za dwa lata. Gdy Brexit się zakończy ich koncesje przestaną obowiązywać na terenie UE :)

Czyżby? Jakoś przed naszym wejściem do Unii, nadawały dla nas kanały tematyczne na zagranicznych koncesjach i mogły, dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę o czym innym :)

 

Od 1 kwietnia tj. od soboty będzie obowiązywała nowa ustawa o grze hazardowej, wiadomo już, że sporo bukmacherów wycofuje się z Polskiego rynku. Ciekawi mnie jak teraz będzie wyglądać transmisja w Eleven, przecież tam na każdym meczu są reklamy bukmacherów (będą zachęcać do przestępstwa?!) a i ich program informacyjny to reklama pokera. Ciekawe jak to rozwiążą i czy po prostu wycofają te reklamy :)

 

Owszem ktoś powie, że Eleven działa na nie polskiej koncesji. Zgodzę się z tym, że można ich oglądać tylko na terenie Polski i nie ukrywajmy jest przeznaczony dla polskich widzów. Jak myślicie jak to rozwiążą ??

 

Akurat ci którzy się reklamują to zostają, zresztą część branży już znalazło obejścia.

Nadawcę obowiązują przepisy kraju którego koncesję pozyskał, nasza ustawa Eleven nie rusza. Jednak nikt nie wspomniał że pojawi się problem za dwa lata. Gdy Brexit się zakończy ich koncesje przestaną obowiązywać na terenie UE :)

Jak to nikt? Ja o tym pisze od dawna. Ale nie jest wcale tak jak mówisz bo na dziś jest niewiadoma jedynie jak będzie, kwestia umów GB vs EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę o czym innym :)

 

Od 1 kwietnia tj. od soboty będzie obowiązywała nowa ustawa o grze hazardowej, wiadomo już, że sporo bukmacherów wycofuje się z Polskiego rynku. Ciekawi mnie jak teraz będzie wyglądać transmisja w Eleven, przecież tam na każdym meczu są reklamy bukmacherów (będą zachęcać do przestępstwa?!) a i ich program informacyjny to reklama pokera. Ciekawe jak to rozwiążą i czy po prostu wycofają te reklamy :)

Sam pisałem o tym, ale pytając się, czy firmy same nie będą się wycofywać z tych reklam.

No na przykład taki betsson się już wycofuje z usług dla Polaków z Polski, więc pewnie na Eleven nie będzie się reklamował, bo i po co?

 

EDIT: E-PLAYbet i admin forum bukmacherskiego potwierdza informację.

http://e-playbet.com/stanowiska-bukmacherow-temat-nowej-ustawy-hazardowej-aktualizowane-biezaco/

 

https://www.forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-595.html#post6374220

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 skąd masz taką informacje o Bettson ? To jest nie prawda oni nie zamierzają się wycofywać z rynku. 

 

@kocik89 zostają starsy, betsson, unibet i nie pamiętam co tam dalej było. Jest też kilka innych firm które się nie wycofały i mogą się zainteresować przejęciem rynku.

 

Druga sprawa np. taki Sportingbet niby się wycofuje z polski ale też transferuje konta polskich graczy do swojej spółki na Curacao i będzie dalej oferował usługi Polakom.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie z tą ligą mistrzów w wątku 11 niemiłosierne - a jeśli ktoś obecnie płaci kilka/kilkanascie zł za ten produkt to widać stwierdza że warto - inaczej zrezygnował by z tej usługi, jeśli 11 pozyska jakieś nowe prawa sportowe to podniesie się jakość produktu, może nawet to wpłynie na cenę - w każdym razie z punktu widzenia konsumenta eleven w najgorszym razie nic się nie zmieni jeśli chodzi o dostęp - a obecnie tak źle nie jest w perspektywie Bundesliga :D Nasze pisanie to tylko insynuacje, komentowanie błahostek - pozostaje tylko czekać na rozstrzygnięcia :D Przed 3 laty wyniki konkursu na LM opublikowano dopiero w maju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby pierwszy wyjazd komentatorów na wyścig F1 się szykował w najbliższym czasie (Szanghaj) ?? Można tak wywnioskować z rozmowy mirosławskiego z kapicą na twitterrze :)

 

Ciekawe czy na weekend się wybiorą, wydaje się, że powinni w końcu zadebiutować we Włoszech (lepszej okazji niż mecz Napoli - Juventus) nie będzie. Zresztą podobnie we Włoszech gdzie czeka nas hit Monaco - PSG i w dodatku jako finał Pucharu Ligi. Obym się miło zdziwił oglądając te dwa spotkania :)

Edytowane przez kun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...