Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądanie techniki brazylijskich piłkarzy sprawia przyjemność. Piłka przyklejona do stopy, panowanie nad nią po prostu klasa. Neymar i Paulinho świetnie zagrali jak cały zespół nie licząc słabego występu Marcelo. Mam nadzieję, że to koniec nerwowego grania jakie miało długi czas miejsce po blamażu z Niemcami. Niech wróci piękny brazylijski futbol pewnej siebie drużyny bo taką Brazylię chce się oglądać. 
P.S Eleven uruchomione przez ICOK tak, że 3 tygodnie za darmochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie emocjonuję się kolarstwem, ale jak kiedyś akurat włączyłem na chwilę jakąś relację z Tour de France to zostałem do końca transmisji właśnie dzięki komentatorom Eurosportu. Humor, ciekawostki bez przemądrzałego tonu, komentowanie wiadomości od widzów i ogólnie przyjemna atmosfera. Eleven w kwestii komentarza ma sporo do nadrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z cena tych kanalow w platformach? Sa po ponad 10 zlotych, a moja kablowka, gdzie szefowie maja weza w kieszeni, chce dac w pakiecie podstawowym.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven Sports:

Wtorek, 28.03:

21:00 ES #ELEVENF1
21:55 ES PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Boliwia - Argentyna
22:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Ekwador - Kolumbia

Środa, 29.03:

00:00 ES PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Chile - Wenezuela
02:40 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Paragwaj
04:10 ES PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Peru - Urugwaj

Czwartek, 30.03:

18:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz fazy play-off: Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel

Piątek, 31.03:

20:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: Zulte Waregem - RSC Anderlecht
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Derby County FC - Queens Park Rangers FC
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Real Betis Balompié

Sobota, 01.04:

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - SD Eibar
15:55 E   PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brentford FC - Bristol City FC
16:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Athletic Bilbao (+ studio od 15:30 i 18:10)
17:25 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz fazy play-off: Telekom Veszprem - HC Zagrzeb
17:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - SS Lazio
18:25 ES PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Reading FC - Leeds United AFC
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Empoli FC
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga CF - Atletico Madryt
20:50 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Francuskiej - mecz finałowy: AS Monaco - Paris Saint-Germain (+ studio od 20:20)
22:45 E   SPORTY WALKI: Cage Warriors 82 (do 00:30)
23:00 ES ELEVEN GOL LIVE SOBOTA

Niedziela, 02.04:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Sporting Gijón
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - Udinese Calcio
14:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Pescara Calcio - AC Milan
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Stade Rennais FC - Olympique Lyon
16:10 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - CD Alaves (+ studio od 15:30)
16:55 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz fazy play-off: MOL-Pick Szeged - Bjerringbro-Silkeborg
17:55 E   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz fazy play-off: KS Vive Tauron Kielce - Montpellier HB
18:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Deportivo La Coruna
20:35 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Juventus FC (+ studio od 19:30)
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - FC Barcelona
20:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: OGC Nice - Girondins Bordeaux
22:45 ES ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijają dwa miesiące, a programu za Stan Futbolu jak nie było, tak nie ma.

Chcieli robić bez Stanowskiego a z Zarzecznym, ale ten ostatni odmówił. http://weszlo.com/2017/03/26/skurczybyku-ci-sie-udalo-stanowski-zegna-zarzecznego/

 

Niedawno rozstawałem się z Eleven. Przedstawiciel stacji próbował wtedy rozbić nasz duet. Wziął Pawła na rozmowę i zaczął go mamić pieniędzmi, a Paweł pieniędzy potrzebował – chociażby po to, żeby opłacać córce studia w Anglii (jemu samemu wystarczyło szesnaście puszek „Warki” dziennie). W Eleven mieli przez moment plan robienia mojego programu, ale beze mnie.

– Co ja mam zrobić? – spytał mnie Paweł przez telefon.

– Jeśli pytasz mnie, czy rozczaruję się tobą, jeśli dalej będziesz tam chodził do programu, to moja odpowiedź brzmi: tak, rozczaruję się. Ale jeśli potrzebujesz pieniędzy, to nic mi do tego.

Zadzwonił po trzydziestu minutach: – [beep]olić te pieniądze. Zawsze razem.

 

Mirosławski na tt nawet sie nie zająknął o śmierci Zarzecznego. Nie zdziwiłbym sie gdyby z nie z ww. powodu. To bardzo zle swiadczy o Miroslawskim, Przychylam sie do opinii że Eleven powinien pomyslec o nowym szefie redakcji sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Miroslawski to zło tej stacji! Kultura by wymagała by coś wspomnieć o śmierci Zarzecznego, ale co chcieć od niego jak z nim nie ma merytorycznej rozmowy a odrazu poczęstunek banem! To samych kanałów nic absolutnie nie mam bo bardzo lubie, ale typ jest żałosny! Szkoda że szefostwo ESN na czele z Menkenem na ślepo szukalo red naczelnego,bo znajomość języków to nie wszystko,a Miroslawski oprócz znajomości języków absolutnie nie ma nic do zaproponowania i niczym się nie wyróżnia chyba, że swoim ego i [beep]twem.

Edytowane przez damian644
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy @STARS.TV pochwali się wynikami pierwszego w tym sezonie weekendu z F1 na E :)

 

Co do samej transmisji - studia nie widziałem, bo interesuje mnie tylko ściganie, więc się nie będę wypowiadał, natomiast powiem szczerze, że sam wyścig oglądało i słuchało się dobrze, co jest jednak pewnym zaskoczeniem. Nie wiem, czy to wczesna pora stępiła moje ostrze krytyki, czy Kapica rzeczywiście lekko przystopował, czy też było to jednorazowe doświadczenie i od Chin znowu wrócimy do biadolenia :)

 

Natomiast muszę odnotować, że na kwalifikacjach i na wyścigu były mocne przycinki - nie wiem, czy ktoś to jeszcze widział i czy to przypadkiem nie wina dostawcy sygnału z Australii, bo cięło równo (najbardziej widoczne było to przy liście startowej, która dojechała tylko do 16 pozycji). Inna sprawa, że sezon zaczął się mocno średnio - przez wiele kółek nie było ilości okrążeń, do tego podawano różne czasy względem kierowców (co innego na timetable, co innego na ekranie). Generalnie dobrze, że znowu zaczęło się to szaleństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijają dwa miesiące, a programu za Stan Futbolu jak nie było, tak nie ma. Teraz zamiast meczu na żywo Flamengo vs Vasco powtórka dokumentu ZSSR VS USA.

Ten mecz nie byl grnay w sobotę wieczorem więc nie mogli go pokazać.

Mecz byl w niedziele o 23:30 ale na Eleven pokazywali Sao Paulo z Corinthians. raczej meczów z Carioca nie pokazują bo prawa do ligi brazylijskiej to Paulista +Brasileirao.

 

@spirit83 to o czym mowisz to wina nadawcy. Pisali na oficjalnym koncie na Twitterze F1 ze maja problemy techniczne i przepraszali... Pod tym względem bylo fatalnie. Oby Liberty sie ogarnelobo byl dramat. Nie pokazywali dobrze nawet kto które miejsce zajmuje, wQ1 w sobotę nawet nie bylo czasów okrążeń!! Obraz tez przycinal ale jak mówię to nie wina Eleven a nadawcy o czym na koncie oficjalnym F1 pisano.

 

Sam wyścig sredni ale wazne ze Seb i Ferrari wygrało! ;)

 

"Forza Ferrari, Grande machina! "

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był dramatycznie nudny, większość zobaczyłem w trybie przewijania. No i nie dziwne, że ludzie nie chcą tego oglądać! Tylko 60 tys. było.

+ja, czyli 60001. :rofl:

 

To pokazuje, że to całe badanie Nielsena jest jak loteria fantowa: raz wygrywasz, a raz przegrywasz i nigdy nie wiesz co kiedy się wydarzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, że SatExpert nie wie o czym prawi, mnie nurtuje natomiast następuje pytanie dotyczące tych badań, na które może ktoś posiadać będzie wiedzę: mianowicie dobierana próba badawcza w oparciu o czynnik populacji i losowości można nazwać reprezentatywną dla RP w oparciu o jej liczebność i obciążona jest statystycznym błędem. Pytanie jak często następuje ponowny dobór próby do badania? - To odbywa się etapami, czy też z nowym sezonem TV mamy nowo wylosowane audytorium nas reprezentujące w badaniach Nielsena? (kiedyś w Wiadomościach TVP mieliśmy krytyczny ogląd sprawy dotyczącej doboru wskaźników do próby losowej, przy okazji pikujących wyników TVP)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...