Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyną wadą Eleven Gol Live jest to, że trwa tak krótko ;)

Magazyn po prostu jesf świetny i czegoś takiego widz oczekuje! Ja jestem ukontentowany.

 

ElevenF1 w przyszłym tygodniu jak dobrze zrozumiałem będzie dwa razyz we wtorek i czwartek. Osobiście nie mogę sie juz doczekać nowego sezonu F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Australii 2017 – plan transmisji w Eleven Sports:

 

Piątek 24 marca 2017 roku

1:55 – 3:30 – pierwszy trening – na żywo

5:30 – 5:55 – studio – na żywo

5:55 – 7:30 – drugi trening – na żywo

10:00 – 10:30 – studio – powtórka

10:30 – 12:00 – drugi trening – powtórka

20:00 – 21:30 – drugi trening – powtórka

 

Sobota 25 marca 2017 roku

3:30 – 3:55 – studio – na żywo

4:55 – 5:00 – trzeci trening – na żywo

6:30 – 6:55 – studio – na żywo

6:55 – 8:30 – kwalifikacje – na żywo

8:30 – 9:00 – studio – na żywo

14:00 – 15:30 – kwalifikacje – powtórka

20:00 – 21:30 – kwalifikacje – powtórka

Niedziela 26 marca 2017 roku

5:00 – 6:00 – kwalifikacje – powtórka

6:00 – 6:45 – studio – na żywo

6:45 – 9:15 – wyścig – na żywo

9:15 – 10:00 – studio – na żywo

14:00 – 16:00 – wyścig – powtórka

20:00 – 22:00 – wyścig – powtórka

Poniedziałek 27 marca 2017 roku

20:00 – 23:00 – wyścig – powtórka

 

http://www.cyrkf1.pl/plan-transmisji-gp-australii-2017/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego programu, bardzo wartościowy program.  W Polsacie przez tyle lat nawet nie pomyśleli o takim magazynie. Chociaż mieli Zientarskiego, Borowczyka no i kiedyś Kubicę Plus za zagospodarowanie Sokoła, tego też należycie nie robili w PS. Z tego wynika że wystarczy chcieć. Bo nie sądzę płacili Mikołajowi fortunę.  

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89 Mi chodził to że niepotrzebne bedzie magazyn F1 dwa razy w tym bo w to miejsce mogliby dac w czwartek zupełnie inny magazyn. A Ci do powstania tego magazynu to bardzo dobrze że jest bo Polsat miał tyle lat formule i nawet pewnie nie pomyśleli o takim magazynie, a sprawdza się doskonale, tylko nie dwa razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w sumie lepsze to, niż Paweł Z. przez bitą godzinę.

Dokładnie! Wreszcie nie ma tego gbura w tv, ufff.

 

A argumenty, ze po co dwq razy magazyn o F1 bo lepiej dac jakis hyde park to nieporozumienie jakieś. Na co komu hyde park w stacji sportowej? Wolę sluchac ludzi z pasją w studio.

 

Poza tym to co robilo Orange Sport to ich sprawa. Eleven to nowe kanały.

 

Programy które robią sa świetne przecież.

 

@STARS TV, Twoje głupie zaczepki na temat oglądalności sa po prostu głupie...

Poza tym jak ktoś prosi o dane to nagle mowisz, ze nie ma sensu itp. Więc nie prowokuj głupimi tekstami bo znowu wrócimy do dyskusji żałosnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za zagospodarowanie Sokoła, tego też należycie nie robili w PS. Z tego wynika że wystarczy chcieć. Bo nie sądzę płacili Mikołajowi fortunę.  

To proponuję zgłębić temat. Mikołaj Sokół jako wieloletni ekspert od F1 jest przyzwyczajony do pewnego poziomu i to on stawia warunki, a nie telewizja. Z Polsatu odszedł, gdy przestano komentować wyścigi z toru, a zaczęli ze studia (nie taka była umowa, o czym Sokół wielokrotnie mówił).

 

W Eleven jeśli pamiętasz (lub nie), zaczynał współpracę od komentowania wyścigów live, z zaznaczeniem, że nie skomentuje wszystkiego, bo niektóre weekendy spędzi na torze. I tym sposobem do głosu doszedł Kapica (niestety) i tym sposobem po świecie zaczął latać z nim Mirosławski. Dla prawdziwego kibica F1 Sokół jest 100 razy lepszy w trakcie wyścigu niż przed/po nim, bo nic mu nie umknie, potrafi precyzyjnie przewidzieć użycie mieszkanki, rodzaj strategii itd., za to Kapica opowie o tym, kto się z kim umawia, itd.

 

Niestety jest tak, że na weekendy lata z Sokołem Mirosławski, a jaki to poziom niech świadczy fakt, że Toto Wolffa prosił o pozdrowienie kibiców Eleven po polsku i prosił go, by także po polsku zdradził, kto zostanie mistrzem F1. Dla mnie to niestety paździerz i amatorka, a nie poważna publicystyka, ale ja już stary jestem i nie do mnie kierowana jest ta stacja :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może podam jakieś wyniki bo nudno w tym wątku, trzeba go rozruszać  :mrgreen:

 

Trzeba przyznać, że Barca i Real mają fanów! :)

 
DEPORTIVO - BARCA 93 TYS  :brawo: to Eurosport z Bundesligą miał tylko odrobinę więcej!
REAL MADRYT - REAL BETIS 38 TYS
Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiw wyniki oglądalności ma taka stacja jak STARS TV? Gdzie to w ogóle dostępne i co tam leci? Bo nigdy w życiu nie miałem jwj na ekranie swojego tv

Edytowane przez Mr. Orbita
Najpierw był tydzień BAN, po wyjaśnieniach warunkowo zdejmuję, ale warn zostaje i mam Cię na oku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPORTIVO - BARCA 93 TYS  :brawo: to Eurosport z Bundesligą miał tylko odrobinę więcej!

REAL MADRYT - REAL BETIS 38 TYS

Sobota, wczesne popołudnie, całkiem porządny wynik, trzeba tylko pamiętać, że w tym czasie na Eurosporcie nie było Bayernu, a na C+ ligi angielskiej, więc ładnie widzowie przemigrowali :) Ale to raczej wyjątek, a nie reguła, patrz: mecz Realu :) Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...