Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie znalazłem takiej informacji, poza tym jednym dokumentem, który już tu był wklejany. Czyli info o przetargu, a potem info, kto wygrał.

 

Przypominam, że przetarg na prawa w UK rozstrzygnął się w ciągu 5 dni - zbierali oferty do 01.03, a wyniki podano 06.03. Ponadto polscy nadawcy mają tylko 3 tygodnie na przygotowanie oferty (do tej pory najkrótszy termin), podczas gdy inne rynki średnio 4-6 tygodni. Niby szczegół, ale może jednak ważny :)

 

I druga ciekawostka - dokument na stronie UEFY wisi cały czas, ale nie był aktualizowany od 10.03, po czym wczoraj zrobili update, że przetarg na Polskę trwa od 17.03 :) Ciekawe które podmioty dowiedziały się o przetargu 17.03 i jak, a które dopiero wczoraj, po wrzuconej aktualizacji :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczęło zgłaszanie ofert do przetargu na UCL.

 

https://www.uefa.org/MultimediaFiles/Download/Publications/uefaorg/Marketing/01/62/45/02/1624502_DOWNLOAD.pdf

 

Ciekawe czy, Eleven+Polsat wezmą w nim udział?

Eleven startuje sam tak jak Polsat (marne szanse na wygraną - robią to chyba dla naszej beki :mrgreen: ), a C+ podobno z Eurosportem. :)

 

Ale ten przetarg to chyba tylko formalność... ;-)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven startuje sam tak jak Polsat (marne szanse na wygraną - robią to chyba dla naszej beki :mrgreen: ), a C+ podobno z Eurospottem. :)

 

Ale ten przetarg to chyba tylko formalność... ;-)

Skąd te informacje, że C+ w sojuszu z Eurosportem? Przecież to ostatnia rzecz poza żużlem i BPL na wyłączność. Co ma oznaczać fornalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bym się nie zdziwił, jakby jakiś ochłap trafił do Eurosportu, to żadna strata dla Canal+ i abonentów NC+....

Mecze mają być 19 i 21 - czyli pewnie 4 mecze o tej samej porze, w jeden wieczór nikt nie ogarnie ośmiu meczów live - bo wątpię, żeby pokazywali tylko 2 mecze o tej samej godzinie.

Z tym, że w przypadku przetargu na Ligę Europy ostatniego jak wiemy, w Eurosporcie też są hitowe spotkania, na przemian z Canal+, ciekawe jak ten podział miałby wyglądać.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stream w necie smigal bez zarzutu,a na eleven byla czarna plansza więc to raczej ich problem a nie sygnalu z Boliwii

oczywiście, że wina Eleven, nie działał także drugi z kanałów ( 127. na nc+)przez te pare minut. W kwestiach technicznych trzeba ganić Eleven, bo słabo to wygląda.

Jakość tego ich HD też odbiega od tego Canal+ - to skandal..

Ale jednak w Eleven widzę więcej plusów niż minusów - mnóstwo transmisji, właściwie prawie wszystko do czego mają prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

For the upcoming cycle, it was also decided to have two separate kick-off times during the group stage of the UEFA Champions League, at 19.00CET (two matches) and 21.00CET (six matches), allowing fans opportunities to watch more matches.

To jest oficjalne info http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2431123.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by oznaczało początek końca Canal+.... Nikt im nie będzie bulił 30-40zł, żeby obejrzeć samą Ekstraklasę i Ligę Angielską, plus jakieś mniej ciekawe prawa... :)

Nawet jak wygrają prawa z Eurosportem to tak będzie porażka, bo Eurosport jest dostępny u konkurencji. Następny wspólny zakup to PGE Ekstraliga.

Edytowane przez mateusz14422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet nieźle by to wymyślili sobie ludzie z Eleven & MP Silva.Sprzedają Ekstraklase drogo C+ na 4 lata, co w jakimś stopniu wpływa na utratę praw do 3 lig + sublicencja na LM recznych. Teraz Eleven może wygrać przetarg na LM, i na końcu gdy będzie negocjowanie nowych umów na Ekstraklase i Lige Angielską to C+ będzie musiał się zdecydować na coś, bo MP Silva na pewno tanio tego nie sprzeda, i wtedy Eleven być może wygra przetarg Premier League i C+ zostanie z Ekstraklasa, bo się na nią wykosztuje tak jak ostatnio. Byłoby nieciekawie. W 7 lub 10 lat wykończyć C+. Ciekawe czy Eleven utrzyma swoje obecne prawa, czy coś straci.MP Silva ma umowę na 7 lat na sprzedawanie praw do transmisji Ekstraklasy.

Edytowane przez tom427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven z Polsatem? A na jakiej podstawie takie teorie? ;)

Na podstawie tego, że min. Polsat odsprzedał prawa do żużla Eleven , a możliwe, że jakby wziął udział w przetargu, to sprzedał by prawa do np. środowych meczy Polsatowi.

To by oznaczało początek końca Canal+.... Nikt im nie będzie bulił 30-40zł, żeby obejrzeć samą Ekstraklasę i Ligę Angielską, plus jakieś mniej ciekawe prawa... :)

Ja przestałem bulić już od momentu straty LaLiga  :mrgreen:  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli faktycznie byłyby takie dwa sojusze co jest baaardzo prawdopodobne to finansowa oferta Eleven i Polsatu wciągnie nosem C+ i Eurosport bo po prostu mają więcej kasy i mogą w razie co sporo podbić jak konkurencyjny sojusz będzie szalał haha. Pozostaje pytanie pytanie kto zwinie LE? Wcale nie wykluczam ze o to będą bili się ci sami. Ja już po utracie lig w czerwcu 2015 C+ pogonilem. Nie będę bulli tyle kasy za angielska i ekstraklape, a LM mam w Nsporcie. Ja jestem za LM w Eleven nawet kosztem podniesienia abonamentu, to i tak będzie duuzo taniej, a też z tego dealu skorztstaja Polsaty sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...