Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zauważył ktoś jeszcze, oprócz mnie dzisiejsze "czarne dziury" (kilkunastosekundowy czarny ekran) w emisji "TVP Info" z "Hot Birda"???

 

Pierwsza miała miejsce o 9:05, a druga o 10:58 (obie zaczęły się w czasie reklam).

 

Ciekawe czy to była awaria po stronie "NC+", czy "TVP" (nie wiem czy te "czarne dziury" były też w przekazie na "Astrze", a w ogóle czy tam dalej kodują pasmo regionalne "TVP Warszawa", bo jakiś czas temu je kodowali i dlatego przerzuciłem się z odbiorem na "Hot Birda"???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jakiś czas temu (to były chyba okolice grudnia) zaczęli kodować na "Astrze" całe pasmo "TVP Warszawa", nawet w ciągu dnia (wyłączali kodowanie jak wchodziło znowu "TVP Info") i chciałem się dowiedzieć czy dalej to robią, bo przez to musiałem przerzucić się na odbiór z "Hot Birda", żeby nie mieć co chwila napisu "program zakodowany"...

 

W ogóle ciekawe czy "TVP Info", po rozdzieleniu z "TVP Regiony" będzie "FTA" (przynajmniej z "Astry"), czy kodowane i jak pod tym względem będzie wyglądała sytuacja z "TVP Regiony" (czy będzie ten kanał w ogóle na satelicie, czy tylko w "NTC"???), są już jakieś "przecieki" na ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jakiś czas temu (to były chyba okolice grudnia) zaczęli kodować na "Astrze" całe pasmo "TVP Warszawa", nawet w ciągu dnia (wyłączali kodowanie jak wchodziło znowu "TVP Info") i chciałem się dowiedzieć czy dalej to robią, bo przez to musiałem przerzucić się na odbiór z "Hot Birda", żeby nie mieć co chwila napisu "program zakodowany"...

 

W ogóle ciekawe czy "TVP Info", po rozdzieleniu z "TVP Regiony" będzie "FTA" (przynajmniej z "Astry"), czy kodowane i jak pod tym względem będzie wyglądała sytuacja z "TVP Regiony" (czy będzie ten kanał w ogóle na satelicie, czy tylko w "NTC"???), są już jakieś "przecieki" na ten temat???

 

Co prawda nie śledzę nadzwyczaj uważnie TVP INFO z Astry, ale od czasu do czasu trafiam na pasmo TVP Warszawa i jakoś nigdy nie było zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie podobno będzie TVP INFO. TVP Regiony w NTC. Nie sądzę, by pasmo wspólne było dosyłane satelitarnie, skoro Emitel ma potężną infrastrukturę światłowodową.

 

Nie zupełnie chodziło mi o ewentualny dosył "TVP Regiony", ale w ogóle o to czy będzie na satelicie, tzn. w naszych platformach, czy będzie tak jakby kanałem "premium", dostępnym tylko w "NTC"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,że ostatnio bardzo często pasmo lokalne z Astry jest kodowane. :/

 

Czyli od grudnia nic się nie zmieniło (zostaje z odbiorem "TVP Info" z "Hot Birda")...

 

Swoją drogą ciekaw jestem po co zaczęli kodować też pasmo "TVP Warszawa", bo akurat oni raczej prezentują w tym czasie własną produkcję (czyżby chodziło o to, żeby programy regionalne były dostępne tylko w "NTC", chociaż i tak nie są, bo na "Hot Birdzie" "TVP Warszawa" jest przecież dostępna???)???

 

TVP Regiony kanałem premium? :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

"Premium" napisałem w takim znaczeniu, że będzie dostępny tylko w "NTC", a na satelicie go w ogóle nie będzie (nie wierzę, żeby w platformach satelitarnych go nie było, ale nie wiem tego i dlatego zapytałem, bo może ktoś już to wie???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://wpolityce.pl/artykuly/56008-wsze ... erze-sieci

Kpiny,niech zaanalizuje sobie pan Krzemiński programy Lisa: w co drugim o kościele,homoseksualistach i tym strasznym PiS-ie no i ustawki z Premierem. Program Jana Pospieszalskiego porusza tematy często w ogóle nieobecne w innych mediach, zapewniony jest pluralizm opinii, a Jan Pospieszalski jest stonowanym prowadzącym i pozwala na swobodę wypowiedzi wszystkim stronom. Dla mnie program J.Pospieszalkiego to może nie ideał,ale na pewno najlepszy na naszym rynku program publicystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...